Hilisemas eas abiellumise põhjused astroloogilises võtmes

astroloogia-ja-abieluAbielu on vajalik osa elust, et elada täisväärtuslikku elu. Tänapäeval on abielu vorm ja mõte muutunud, sest on muutunud väärtused, suhtumised ja käitumuslikud harjumused.

Astroloogilises võtmes on võimalik vaadata, kas inimene abiellub varajases eas või hilisemas eas. Täna vaatame astroloogilisi põhjuseid, miks inimene abiellub hilisemas eas.

Astroloogias tähistavad abielu kaks planeeti – Veenus ja Jupiter. Kui need kaks planeeti pole tugevad, võib abiellumine toimuda hilisemas elus. Teised planeedid ei oma abiellumise aset leidmisel nii suurt rolli.

Veenuse roll abielus

Veenus tähistab  isiku elus armastust ja suhteid. Kui Veenus on vigastatud ehk ühenduses halva planeediga (Saturn, Päike, Ketu ja Rahu), on Veenuse energiad halvatud ning see võib tingida abielu hilisemas eas. Kui Veenus on kombustsioonis, nõrgestatud või retrograadne, on isikul raskusi suheteteemalisi otsuseid vastu võtta, mis võib põhjustada abielu hilisemas eas.

Kombustsioon – planeedi/planeetide ühendus Päikesega (alla 5°), kus Päike kahjustab ja takistab teiste planeetide energiate liikumist.

Päike on Veenuse vaenlane, seega Veenus Lõvis võib olla põhjuseks, miks abiellutakse hilisemas eas.

Kui Veenus asub kahe halva planeedi vahel, nt Päike ja Saturn, on Veenuse energiate avaldumine raskendatud halbade energiate ülekaalu tõttu.

Jupiteri roll abielus

Jupiter tähistab mitmeid olulisi asju meie elus: abielu, lapsed, tarkus, teadmised, raha. Kui Jupiter on nõrgestatud ehk asub Kaljukitse märgis,  on retrograadne või kombustsioonis, võib see põhjustada hilises eas abielu ja disharmooniat abielus. Planeedid, mis asetsevad, valitsevad või aspektivad VII maja, määratlevad ära, milline saab olema isiku abielu.

Saturni roll VII majas

Saturn on astroloogias elu õppetundide õpetaja, millest tingituna me oleme sunnitud kogema ja õppima ka kõige ebameeldivamaid asju elus. Isik, kellel Saturn asub või aspektib VII maja, ei tohiks abielluda varajases eas, sest isik pole piisavalt küps, et võtta vastu mõistlikke otsuseid.

Soovitatav on ära oodata Saturni tagasipöördumine, mille tulemusena on nataalne Saturn teinud täisringi sünnikaardile ja isik on õppinud oma vajalikud õppetunnid. Saturn teeb täisringi peale 30-ndal eluaastal. Peale seda on isik võimeline vastu võtma õigeid otsuseid. Seda ei muuda positiivsete planeetide aspekt Saturnile ega VII majale.

Vähi ja Lõvi tõusumärkidega isikutel, kelle VII maja valitseb Saturn, on samuti soovitatav abielluda peale 30-ndat eluaastat, vastasel juhul on suur tõenäosus lahutuseks.

Päikese roll abielus

Kui Päike asetseb või aspektib VII maja, on oht abielusisese võimuvõitluse tekkeks, mis võib partnerid lahku ajada.

Marsi roll abielus

Marss on võitluse planeet ja kui see aspektib või asetseb VII majas, on oht põhjendamatuks agressiooni tekkeks abielus. Marss saab küpseks 28-ndal eluaastal, peale mida ei ole Marss enam impulsiivne ega sõjakas.

VII maja valitseja ühendus Saturni, Päikese, Rahu või Ketuga võib põhjustada abielu hilisemas eas

Rahu ehk Põhjasõlme roll abielus

Rahu on obsessiivne ja kompulsiivne planeet. Rahu soodustab ebatraditsioonilise abielu teket, kui ta asetseb VII majas. See muudab isiku intensiivseks ja obsessiivseks oma partneri suhtes, pannes isikut varajases eas abielluma. Rahu on illusioon ja koheselt, kui isikul puruneb illusioon oma partneri suhtes, leiab aset lahutus ja liigutakse edasi. Soovitatav on enne abiellumist tõsiselt järgi mõelda, kellega abiellutakse ja kas see on mõistlik samm.

Ketu ehk Lõunasõlme roll abielus

Ketu on eemaldumise ja huvi puuduse planeet. Kui Ketu asetseb VII majas, võib isikul puududa huvi abielu vastu, va juhul kui Jupiter või Veenus aspektivad Ketut.

Retrograadsed, kombustsioonis või nõrgestatud planeedid VII majas võivad põhjustada hilises eas abiellumise

II ja IV maja on seotud perekonnaga ning igasugused halvad planeedid (Saturn, Ketu, Marss, Rahu) neis majades võivad põhjustada perekonnas ja lähedaste vahel pingeid.

On levinud arusaam, et hiline abielu on halb, kuid isikud peaksid suhtuma sellesse positiivselt, sest planetaarsed energiad asuvad meie sees ja nad proovivad meile õpetada midagi olulist. Kui kellegi sünnikaardis on need kombinatsioonid olemas, on oluline neid teada, kuidas nendega paremini toime tulla.

Kui tahad teada, kas sinu sünnikaardis on need kombinatsioonid olemas, telli sünnikaart siit!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.