Planeetide liikumised augustikuus – on hea aeg tegeleda koduste asjade ja oma emotsionaalse küljega

Käimas on “vähi hooaeg”, mis tähendab, et Päike liigub Vähi sodiaagimärgis (15. juuni kuni 15. august). Nii Päike kui Kuu on mõlemad valguse allikad (Päike annab valgust päeval, Kuu öisel ajal). Päikese valgus on tuline ja intensiivne, Kuu valgus on malbe ja karge. Vähi märk sümboliseerib kodu, varjupaika, kindlust, kus viibime.

Nüüd, mil Päike liigub Vähis, on hea aeg veeta aega kodus, puhata ja lõõgastuda. Ego väljendus koduses keskkonnas on tavapärasest tundlikum ja intuitiivsem. Lõplik tulemus, kuidas Päike end sel transiidil manifesteerib, sõltub nataalsest Kuu asetusest.

Ebamugav Kuu asetus võib kaasa tuua liigset upsakust ja ülbust seoses mälestuste, kasvatamise, hoolitsemise ja vanemlikkusega. Võite küll jutlustada õiget filosoofiat, kuid seote ka end süüdistamisega kui teiega ei nõustuta. Hästi asetsev Kuu jutlustab samuti, kuid ei süüdista kui arvamused erinevad, vaid tunnustab ja julgustab. Emotsionaalne reaktsioon mõlemal juhul on täiesti vastandlik.

Üldises mõttes on Päikese liikumine Vähis hea, sest tähelepanu alla tulevad paljud olulised teemad – pere, kodu, lapsed, kasvatus, turvalisus, rutiinid ja harjumused. Tekib parem arusaam ja visioon (Päike ja valgus), mida soovitakse pere ja koduga seoses (Vähk).

Mõttetoiduks – füsioloogilises mõttes sümboliseerib Kuu vasakut silma ja Päike paremat silma. Kui sinu nägemine on mõlemas silmas hea, viitab see tugevale Kuule ja Päikesele. Kui emb-kumb on nõrgem, võite ise teha järeldused.

Augustikuumust lisab juurde Veenuse, Päikese ja Marsi kolmikühendus kuu esimestel nädalatel, mil võib emotsionaalne reaktsioon olukordadele olla mõneti energilisem ja agresiivsem.

Võite end leida olukorrast, kus soovitakse oma sõna maksma panna vahendeid valimata. Marss on mis? Marss on sõdalane, kes tajub maailma must-valgelt. Marss kas võidab või kaotab, elab või sureb. Veenus sümboliseerib loovust, inimsuhteid, romantikat, armastust, ilu, kunsti, teatrit, lilli, luksust, raha. Veenus on materialismi guru. Päike on kuningas, hing, tsenter, elujõud, valgus ja ego väljendus. Ümber Päikese töötab terve päikesesüsteem.

Lõvi, Veevalaja ja Amburi jaoks on see kolmikühendus stressirohkem, sest ühendus leiab aset probleemsetes majades. Nendeks on VI, VIII ja XII maja, millede sanskriti keelseks nimetuseks on dusthana majad. Neis majades leiavad aset väljakutseid pakkuvad sündmused, nt 6. maja on lahutus, haigused, võlad, konfliktid ja ka neist vabanemine. 8. maja pakub ootamatusi jne.

Lõvi jaoks leiab see ühendus aset 12. majas, mis võib kaasa tuua häireid unerütmis ja kvaliteedis, st vahel tundub lausa võimatu sügavalt magada. 12. maja tähendab ka voodirõõme, tuues kaasa kõrgendatud seksuaalsuse. Võimalik, et soovite olla rohkem iseendaga – mõista oma sisemaailma ja olemust. Väga hea aeg patareide laadimiseks, sest augusti viimases pooles liigub Päike enda märgis ning siis kulub energia igal juhul ära.

Veevalajate jaoks leiab see ühendus aset 6. majas, mis võib viidata igapäevaelu stressist tingitud emotsionaalsele tasakaalutusele. Võimalik, et probleemid tööl/kodus kurnavad rohkem kui tavaliselt. Emotsionaalne närvipinge ei lase ratsionaalselt otsustada. Puhkus, puhkus ja puhkus. Olles pidevalt emotsionaalselt üleslaetud olekus, ei tee me kunagi häid otsuseid. Kuna ühendus leiab aset 6. majas, tuleb olla ettevaatlik sõltuvustega, st alkoholi ja suhkru tarbimine peab jääma mõistlikuse piiridesse. Looge ilu enese ümber, kokake ja veetke üks aktiivne puhkus pere keskel (Veenus+Marss+Vähk).

Amburid kogevad Päikese, Veenuse ja Marsi kolmikühendust 8. majas, mida iseloomustab volatiilsus. Emotsioonid ja tujud kõiguvad üles-alla. Kõik see toimub psüühikas, mida teised ei taju. 8. maja on kõik varjatud, nähtamatu. Ootamatud mälestused, traumad, mida taas kogetakse, kuid ei jagata. Leiab aset psühholoogilise prügi taaskäitlemine ja sorteerimine. Võib esineda soov murda piire, tabusid ja maitsta keelatud vilju. See on miski, mida varasemalt oled tauninud, kuid tänasel päeval oled uudishimulik. Või olukord, millesse ei saanud varasemalt astuda (mis iganes põhjusel), kuid nüüd teed seda.

Veemärkidele – Kalad, Vähk ja Skorpion on kolmikühendus kõige sujuvam ja harmoonilisem, sest veemärgid valitsevad kas 1. maja, 5. maja või 9. maja. 1. maja, 5. maja ja 9. maja sümboliseerivad lühidalt öeldes küllust, edu, õnne, loovust. Lisaks liigub Jupiter Skorpionis, mis aspektib kõiki veemärke. On ütlus, et kõik mida Jupiter puudutab hakkab kasvama ja arenema, tuues tarkust ja teadlikkust.

Marss liigub alates 10.08 Lõvis. See on aeg, mil tuleb asju võtta ette suurejooneliselt. Olla parim, säravaim, kiireim. Lõvi on Marsile väga hea märk, sest mõlematele meeldib võita ja olla esimesed (agni tattwa). “Tee suurelt või mine koju” on selle transiidi sobivaks motoks. Lõvidele väga hea aeg eneseteostuseks ja saavutusteks (Marss ja Päike). Jäärale hea transiit, sest kuu valitseja Marss liigub 5. majas. Suurepärane aeg alustada mingi loova projektiga või jätkata haridusteed.

Merkuur on alates 01.08 taas otseses liikumises ja liigub Kaksikute märgi viimastel kraadidel. Alates 03.08 liigub Merkuur Vähki, kuid kolmikühendus see mõjutama ei hakka. Kindlasti lisab oma panuse elu valdkonda, mida see mõjutab. Merkuur on intellekt, arvutamine, uudishimu, loogika, oskused, kõne, keel, info käitlemine jne. Merkuur on pragmaatilises mõttes kõige tähtsam planeet, sest tema oskus ja tugevus on orienteeruda materiaalses ja faktipõhises maailmas. Merkuur tuleb kõige paremini toime 6. majas, sest Neitsi on sodiaagi 6. märk. Probleemide ja konfliktide lahendamine vajab kriitilist mõtlemist ja detailitäpsust, mida Neitsi sümboliseeribki, sellepärast on Merkuur Neitsis oma parimas seisundis ehk kõrgendatud olekus.

Veevalaja liigub Merkuur suhtes 6. majas. See ei tähenda, et olukord paraneks, sest Merkuur ei saa veemärkides hakkama. Leiavad aset püüded lahendada probleeme, kuid suhtlemine muutub emotsionaalseks ja segadust tekitavaks. Samas Amburid, kelle jaoks liigub Merkuur 8. majas, võib tekkida huvi müstika vastu. Merkuuri liikumine 8. majas lisab põhjalikust ja süvitsi minekut, see annab oskuse lugeda “ridade vahelt” nii olukordi kui inimesi. Inimestega suheldes märkate vasturääkivusi ja loogikavigu. Teid ei huvita pinnapealne, vaid tahate teada, mis põhjustab miskit.

Lõvidele toob see kaasa elava kujutlusvõime – kirjuta ulmekirjandust maavälisest elust või kirjuta novelle enda ulmelistest unenägudest. Võimalik, et suhtled tihedamalt välismaallastega, vahetate infot ja jagate teadmisi. Suhtlemises teistega oled vaoshoitum ega tee tühjast juttu.

Jupiteri liikumine Skorpionis on mõne kuu pärast lõppemas. Kuni 11.08 on Jupiter retrograadne ja alates 12.08 kuni 11.2019 liigub see Jyestha naksatras. Jyestha shakti ehk võime on oskus võita, domineerida, saada üle takistustest. Seega on see indikaatoriks muutusele, mis leiab aset Skorpioni viimases kolmandikus. Jupiteri liikumine selles naksatras muudab üheks olulisemaks märksõnaks usalduse, mida ei tohi kunagi kuritarvitada mitte üheski olukorras. Jää alati truuks oma tõekspidamistele ning ära allu provokatsioonidele, mis paneks sind halba valgusesse.

Saa teada oma kuu- ja tõusumärk.

allikas: alkeemia.ee

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.