Õnnemängud ja astroloogia

astroloogia-ja-onnemangudKõik me tahaksime saada kerge vaevaga rikkaks ja nautida luksust, sest me oleme seda väärt. Kiire viis saada nö vaevata rikkaks on võita loteriis või õnnemängudes. Kas kõikidel on ühesugune võimalus võita? Ei, see pole matemaatiliselt ega ka astroloogiliselt võimalik, vastasel juhul oleksid kõik maailmas miljonärid.

Loteriivõidust saadud raha on kergelt ja ootamatult tekkinud raha, mille saamiseks ei nähta rohkem vaeva kui osta pilet ja mängida.

Mis on astroloogiline eeldus õnnemängudes võidu saamisel ning millised kombinatsioonid seda soodustavad?

Astroloogilised majad

  • Tugevad I, V ja IX maja ja nende valitsejad. Need on dharma majad ning toovad inimese ellu õnne.
  • Tugevad raha ja materiaalsuse majad ja nende valitsejad (II, V, IX ja XI maja). II maja esindab raha ja materiaalseid väärtusi.
  • Tugev V maja ja selle valitseja. V maja esindab spekulatiivseid tegevusi, nt aktsiaturg ning mängurlus.
  • Tugev VIII maja ja valitseja. Ootamatult ja kergelt saadud raha.
  • Tugev XI maja ja selle valitseja. XI maja tähistab unistuste ja soovide täitumist. Tugev XI maja suudab täita oma unistused ja soovid.

Planeedid

Põhiliselt esindavad rikkusi ja materiaalseid väärtusi kaks planeeti – Veenus ja Jupiter. Kui Veenus ja Jupiter on tugevad ning asuvad soodsates majades, suureneb tõenäosus, et esineb ootamatuid rahavooge. Planeedid, mis valitsevad dharma maju (I, V ja IX) võivad tuua oma dashade ajal samuti ootamatuid rahavooge, kui need on tugevad.

Aspektid

Et võita loterii, peab isiku kaardis olema Jupiteri ja Veenuse ühendus või aspekt. Veenus on II maja loomulik valitseja (Sõnn on 2. märk), mis esindab kogutud raha ja materiaalseid väärtusi. Jupiter on laienemise ja õnne planeet. II ja IX maja valitsejate vahelised aspektid soosivad ootamatut raha õnne, kui nad on tugevad. Jupiteri ja Ketu omavaheline ühendus või aspekt tõmbab samuti ligi õnne.

Transiidid ja dashad

Heade planeetide dasha või transiit V, VIII ja IX majas võib tuua raha läbi mängurluse. Kaardis peaks esinema kombinatsioonid seoses II ja XI maja vahel. Kõrgendatud Jupiter VIII majas toob õnne.

Numbrid

Numbrid mängivad olulist rolli, kui me otsustame mängida. Me peaks valima numbrid, mis on meiega tugevalt seotud. Sünnikuupäev on eriline number, samuti elutee number ja nime number. Et võita, peate teadma oma õnnenumbreid ja neid aitab välja selgitada numeroloogia. Mõned inimesed valivad oma õnnenumbrid intuitsiooni abil.

Lõpp-kokkuvõttes on ootamatute rahavoogude juures kõige olulisem VIII maja, mis määratleb lisaks rahale ka teisi ootamatuid tõuse ja mõõnasid elus.

Kui sa tahad teada, kas Sul on eeldus lotoga või õnnemängudes võita ning kuna peaks mängima, telli horoskoop SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.