Kuidas genereerida endale India astroloogia sünnikaart?

Annan juhendi, kuidas luua endale India astroloogia sünnikaart veebilehel www.astro.com.

NB! Kasutajaks registeerima ennast ei pea.

Lähete saidile www.astro.com

Üleval tulbas vajutate “Free Horoscopes” ning edasi scrollite alla, kuni leiate “Extended Chart Selection” ja vajutate sellele.

Jõuate lehele, kus palutakse Teil sisse logida või genereerida kaart “külalisena”. Kui olete kasutaja, logite sisse. Kui ei ole kasutaja, vajutate punasega alla joonitud viitele.

 

 

Edasi tuleb andmete sisestamise tabel, mida on vaja täita 100% ulatuses. Eriti tähtis on sünnikuupäev, kellaaeg ning sünnikoht, sest ainult nii saab programm luua täpse isikustatud sünnikaardi.

NB! Kui sa ei tea oma sünniaega, siis tuleb tabelist valida: hour “unknown”. Nii saad luua endale sünnikaardi ilma tõusumärgita, mis ütleb ainult planeetide märgilise asetuse (ehk millises märgis planeet sinu sünniajal liikus). Selline võimalus on vajalik neile, kes ei tea oma sünniaega, kuid tunnevad huvi kuidas transiidid neid mõjutavad.

Järgmisena jõuate lehele, kus sätestate kaardi loomiseks seaded.

Vajutate “House System” kastikese peale ning valitse maja süsteemiks “Whole sign system”, mis tähistab terve märgi süsteemi, kus üks maja on võrdeline 30 kraadiga ehk ühe märgiga.

Järgminevalt valite “Zodiac” alt “Sidereal”, mille tulemusena avaneb Teil valik “Ayanamsha”. Ayansamsha valikust valite “Hindu/Lahiri”. 

Nüüd olete baasseadistused valmis sättinud ja jäänud on veel muuta pisemad seadistused, millega muudate oma horoskoobi autentsemaks.

 1. Klikite linnukese “True Node” – annab täpse Rahu positsiooni.
 2. Klikite linnukese ” Descending Node” – annab täpse Ketu positsiooni
 3. Klikite linnukese “Uranus-Pluto off” – India astroloogias ei kasutata neid planeete

Nüüd jääb üle klikkida “Click here to show the chart” ning Teile avaneb täpne ja isikustatud india horoskoop.

 

7 comments

 1. Tere! Tegin endale isikliku horoskoobi kuid on keeruline seda analüüsida. Kas oleks võimalik teie käest abi saada?

 2. Tere, selle isikliku horoskoobi järgi olen Jäära tähtkujus, kuigi olen tegelikult Sõnn…kuidas küll seda mõista?

  1. Tegemist on sideerilise sünnikaardiga, mis erinebki lääne astroloogiast ca 24 kraadi võrra, mis tuleneb erinevatest arvutusmeetoditest. Lääne astroloogia ei arvesta Maa pretsessiooni ehk Maa pöörlemistelje suuna muutust.

 3. Kas ma teen midagi valesti? Sellist kuue kastiga kaarti ta ei näita, vaid toob tavalise ümmarguse astroloogilise kaardi nagu ikka. Täitsin küll kõik lahtrid nii nagu õpetuses kirjas.

  1. Te ei tee midagi valesti, sest õpetuse kohaselt saate teada enda sideerilised asetused. Kui panete enda lääne astroloogia ja india astroloogia sünnikaardid kõrvuti, märkate erinevaid asetusi.

 4. Saades sellel lehel kuu ja tõusumärgi kohta teada, siis tõusumärk on sama, mis eesti astroloogi poolt koostatud kaardi, kuumärk erineb. Kas kuumärk tähendab sama mis “Kuu Neitsis, Lõvis, Jääras…jne?`´

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.