Planeedid ja nende tähendused – Veenus

Venus from space

India astroloogias on kasutuses 9 planeeti, millest 7 on füüsilised kehad ja 2 on varjukehad.

Universumis keerlevad planeedid omavad kõik mingisugust tähendust, mis tähendab seda, et neist kiirgab teatud laadi energiaid, mis kanduvad meile üle. Klassifikatsiooni poolest jagunevad planeedid “headeks” ja “halbadeks” planeetideks.

Veenus

Veenus tähendab rafineeritud asju, nt kunst, muusika, lilled ja armastus. Hea Veenuse positsiooni kaardis annab inimesele eelduse kogeda kõiki häid asju elus, ka ülal nimetatud asju. Veenus esindab naudinguid, maitseid, seksuaalsust ja suhteid.

Veenus võib inimese muuta inimese täielikuks hedonistiks ja inimeseks, kes oskab nautida häid asju elus või on efekt hoopis vastupidine – kõik sõltub Veenuse asetusest kaardis. Parim asetus Veenusele on Kalade märk, milles see on kõrgendatud olekus ja halvim Neitsi märgis, kus see on nõrgestatud olekus. Veenus juhib Kaalude ja Sõnni märke, seega juhib see maju, mis nendes märkides asuvad.

Märksõnad: Naiselik vaist, ilu, elegants, veetlus, rafineeritus, luksus, rikkus, sensuaalsus, karisma, glamuur, hea maitse, seksuaalne tõmme, mugavused, kunst, muusika, teater, armastus, naist mehe kaardis, meelte naudingud, suhkur, kiindumus, lilled.
Päev: Reede
Juhib: Sõnn ja Kaalud Kõrgendatud olek: Kalad Nõrgestatud olek: Neitsi
Otsene tugevus: Neljas maja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.