Planeedid ja nende tähendused – Marss

DIGITIZED PLANET MARS

India astroloogias on kasutuses 9 planeeti, millest 7 on füüsilised kehad ja 2 on varjukehad.

Universumis keerlevad planeedid omavad kõik mingisugust tähendust, mis tähendab seda, et neist kiirgab teatud laadi energiaid, mis kanduvad meile üle. Klassifikatsiooni poolest jagunevad planeedid “headeks” ja “halbadeks” planeetideks.

Marss

Marss tähendab sõdalast. Teda iseloomustab agressiivsus, relvad, seadusetäitmine, hädaolukorrad, energia, juhuslikus, viha ning tema värv on punane. Meis kõigis on olemas kiirust ja operatiivsust kiireks tegutsemiseks.

Näiteks, me reageerime kui näeme klaasi põrandale kukkumas või kui keegi saab vigastada, jookseme appi. Marslased on tihti seotud verega, kas põhjustades ise seda või sulgedes seda. Sõduri relvast saab keegi surma, et päästa inimelu.

On oluline kasutada Marsi energiad õigesti ära. Nõrk Marss muudab inimese loivaks ja väsinuks, kergesti ärrituvaks ja reageerivaks. Marss aspektib 3 märki – 4ndat, 7ndat ja 8ndat märki edasi enda positsioonist. Marss esindab energiat, vastupidavust, inimese vendi.

Marss on kõige paremini asetatud Kaljukitses, kus see on kõrgendatud olekus. Vastupidine efekt ehk nõrgestatud olek on Marsil Vähi märgis. Marss juhib Jäära ja Skorpioni märki ning neid maju, kus antud märgid asuvad.

Märksõnad: Energia, tegu, kirg, mees, mõju, julgus, tugevus, motivatsioon, viha, vägivald, pühendumus, jultumus, vigastused, õnnetused, sõjad, keemia, tuli, operatsioonid, initsiatiiv, tehnilised ja meditsiinilised võimed, sport, sportlased, kaitsevägi, politseid, füüsiline tugevus, musklid, veri, seksuaalne vitaalsus, relvad, masinad, konfliktid, isekus, kriminaalsus, eesmärgile orienteeritud teod, eneseõigustus, maa, kinnisvara, vennad, vaenlased, teadus, instrumendid, noad. Tema element on vask ja ilmakaar lõuna.

Päev: Teisipäev
Juhib: Jäär ja Skorpion Kõrgendatud olek: Kaljukits Nõrgestatud olek: Vähk
Otsene tugevus: Kümnes maja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.