Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel Amburi tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mistahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit VIII majas

Järgmine Rahu transiit VIII majas on transformatsiooni ja taassünni aasta. Õpid mõistma, et abi küsimine ei ole tabu. Iseseisvus on hea, kuid liigne jäärapäisus ei ole hea. Kui olukord nõuab, tuleb olla valmis teistelt abi küsida. Rahu transiittoob sulle olukordi, mis on seotud päranduste ja testamentidega.

Järgneva Rahu transiidi vältel on soovitatav oma unenäod kirja panna, sest unenäod annavad sulle märku tuleviku sündmustest ning trendidest. Oma teel saavutada stabiilsus ja turvalisus, ole veendunud, et sa ei oleks liiga paindumatu. Selle asemel, et kontrollida olukordi ja teisi enda ümber, proovi olla paindlikum ning rõõmsameelsem. Rahu transiit VIII majas võib esile kutsuda suure transformatsiooni sinu psüühikas.

Ketu transiit II majas

Ketu transiit II majas viitab ootamatutele muutustele rahade ja varade osas. Ole äärmiselt hoolikas oma varadega ning veendu, et su varad on kindlas kohas, sest esineb tõenäosus, et nendega juhtub midagi – kas kaovad ära või need varastatakse ära. Reisimisel ole ääretult ettevaatlik, sest sa võid saada varguse ohvriks. Kuna oled oma kõnemaneeris keskmiselt ebameeldivam, on oodata teistega konflikte. Väldi liigset temperamenti ning proovi oma mõtteid edastada teistele meeldival viisil.

Ketu transiit võib esile tuua probleeme nina, kõrva, kurgu ja silmadega. Sinu ise võib kannatada mingite seedimisprobleemide tõttu. Ketu transiidi ajal võib tekkida perekonnaliikmete vahel pinged ning erinevused ellusuhtumise osas. Ära lahenda probleeme ebameeldivalt ning säilita kontroll on keelekasutuse üle. Veendu, et investeeringud, mida sa teostad sel perioodil, on head, sest hiljem võivad tekkida probleemid.

Kui Sa tahad teada, mis on sinu Rahu-Ketu asetus ja teised astroloogilised punktid, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.