Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel Kaljukitse tõusumärgile/kuumärgile

Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mis tahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit VII majas

Rahu transiit VII majas toob fookusesse inimsuhted. Vääriti mõistmised ja erinevused partneluses tulevad esile. Partneri tervis võib võtta ootamatu pöörde, mis tekitab sulle palju meelehärmi. Rahu kaootiline energia tekitab mitmeid kommunikatsioonihäireid, mille tõttu toimub teievaheline distantseerumine. Suhted ämma ja äiaga võivad halveneda.

Pead arendama endas sotsiaalseid oskusi, et väljendada oma ideid ja mõtteid teistele meeldivamal moel. Teiste peale ärritumine, kui sinuga ei nõustuta, ei ole abiks. Ole paindlikum ning proovi mõista, miks nad ei nõustu. Transiidi lõppedes oled tõenäoliselt diplomaatilisem ning suuremate sotsiaalsete oskustega kui varasemalt. Kui sa oled äris, siis suhted äripartneriga võivad muutuda halvemaks, mille tulemusena võid lõpetada nendega koostöö.

Ketu transiit I majas

Ketu transiit I majas tõotab tulla keeruline periood, kuna oled suures segaduses. Leiad, et otsuseid on keerulisem vastuvõtta ning tunned end segaduses olevat. Sinus puudub entusiasm ning initsiatiiv. Isoleeritus ning eemale hoidumine muutub ajaga intensiivsemaks. Kõige enam kannatab töö ning eraelu. Tähtaegade täitmine kujuneb eriti keeruliseks ning peatuda võivad mingid tähtsad projektid. Sinu konkurendid ja rivaalid proovivad su nõrkusi ära kasutada, seega ole ettevaatlik.

Samas võib esineda palju võimalusi reisimiseks, mille vältel õpid maailma paremini tundma. Hoolitse oma tervise eest, sest esile võivad tulla palavik ning probleemid mao ja seedimisega. Väga hea aeg vaimseks kasvuks ning spirituaalsusega tegelemiseks.

Kui sa tahad teada, mis on sinu tõusumärk/kuumärk ja teised astroloogilised punktid, loo endale horoskoop SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.