Rahu-Ketu transiit Vähi-Kaljukitse teljel Skorpioni tõusumärgile/kuumärgile


Rahu ja Ketu on astroloogilised deemonid, mistahavad maitsta elus värve, tehes selleks kõik. Mütoloogilises plaanis tähistavad nad alateadvust. Rahu ja Ketu mängivad suurt rolli inimese teadvuse arenemisel, mil toimub meil alati sisemine dialoog õige ja vale hindamisest.

Mõlemad tekitavad segadust, illusioone, suitsu ja meeltesegadust. Sellest hoolimata aitavad nad alati meil teadlikult areneda. Ülal nimetatud efektid saavad aset leida, sest nad on alati 180 kraadi üksteisega lahus ja seega asuvad üksteisest 7. maja kaugusel (näiteks kui Rahu on I majas, siis Ketu on alati VII majas).

Rahu sümbol on pea, mis tahab kogu aeg süüa, sestap on pidevalt obsessiivne. See on meie sisemine tahe ja iha, millega siia ilma sündisime. Transiitse Rahu asetus kaardis viitab asjadele, mille suhtes oleme me obsessiivsed.

Ketu sümbol on ilma peata keha, mis tähendab meie mineviku ja eelmiste elude kogemusi. Ketu viitab asjadele, millest me ei hooli, eemaldume ja oleme juba saavutanud.

Kuigi nad ei ole füüsilised planeedid, on nad ühed kõige võimsamad mõjutajad inimese teadvuse arenemisel ning Rahu-Ketu teljelt saame lugeda olulist infot ühe karmaliste ihade ja soovide kohta.

Rahu transiit IX majas

Rahu transiit IX majas toob esile muutused väärtushinnangutes, kultuuris, religioonis, traditsioonides ning oma uskumustes. Rahu transiit toob sinuni võimalused tutvuda uue religiooniga, kultuuriga või traditsioonidega. Sind hakkavad huvitavama erinevad religioonid ning teed endale selgeks iga uskumuse tagamaad. Rahu plahvatuslik energia toob sinus esile meeletu uudishimu, mille tõttu ahmid endasse maksimaalselt teadmisi. Soovitus siinkohal on mitte jääda pinnapealseks, sest on võimalus, et ahmid paljudest asjadest väikese tükikese, mille tulemusena ei saa sellest energiast kasu. Õpi samm-sammult igat religiooni ja kultuuri põhjalikult, nii saad sellest transiidist maksimaalset kasu.

Transiidi käigus on oluline säilitada oma iseseisvus ning sõltumatus, sestap kuula oma intuitsiooni rohkem kui tavaliselt. Transiit õpetab sulle vaatama suurt pilti, mis annab sulle võimaluse olla õnnelikum. Ära takerdu pisidetailidesse. Eneseusk on võti eduni.

Ketu transiit III majas

Ketu transiit III majas on suurepärane periood sulle. Oled enesekindlam ning seiklushimulisem kui varasemalt. Su tervis on hea ning energiat on kamaluga võtta. Oma tegemistes oled edumeelsem ning varasemalt lahendamata jäänud probleemid saavad lahendused. Esineb võimalusi reisida, kogeda seiklusi või saada doos adrenaliini. Oma konkurendid ja vaenlased, kes on sind häirinud, saavad sel perioodil tundma su võimekust. Igasugused võistlused ja konkureerimised on tulemuslikud.

 

Kui sa tahad teada, mis on Sinu Rahu-Ketu asetus ning teised astroloogilised punktid, loo endale sünnikaart SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.