Veenuse ja Marsi konjunktsioon

Mars and Venus

Marss ja Veenus on mõlemad suhteplaneedid. Marss esindab individuaalsust ja Veenus armastust ja teisi inimesi. Kui need kaks planeeti on omavahel ühenduses, võib see viidata probleemidele suhtes.

Marss on tahtejõud ja elujõulisus, meie võimekus tegutseda. Marss on väga impulsiivne ja spontaanne. See esindab viha, seksuaalenergiat ja energiat, armastuse füüsilist poolt ja kirge.

Veenus on meie võimekus kompromisse teha suhetes ja armastuses. Veenus esindab kirge, naudingut, õnnelikkust, loovust ja kunsti.

Kui Veenus ja Marss on isiku sünnikaardis ühenduses, on isik alati intensiivse sensuaalsusega, kire ja dünaamilisusega. See ühendus võib olla erinev, sõltuvalt märgi asetusest.

Veenuse ja Marsi ühendus Jääras: Neil inimestel on lihtne suhteid luua. Nad on üsna impulsiivsed ja kirglikud suhetes. Neile omaselt, on neil kõrge libiido ja nende armastus on füüsilisemat laadi. Nad on väga kirglikud ilu ja tegude suhtes, mistõttu tõmbab neid kunst, seiklus ja romantika.

Veenuse ja Marsi ühendus Sõnnis: Need inimesed on meeletult kirglikud armastuse ning ilu suhtes ja kasutavad oma energiat nende saamiseks. Nad on väga sensuaalsed ja võivad liigselt küllastuda toidust, jookidest ja eluluksustest.

Veenuse ja Marsi ühendus Kaksikutes: Nemad on eksperimenteerijad, kes on väga mängulised ja lõbusad. Nad armastavad meelelahutust ja naudivad välitegevusi oma partneriga, kuid nad ei osutu lojaalseks partneriks. Kuna nad peavad mõistma suhete tõsidust, muutuvad nad lojaalseks peale mõistmise saamist.

Veenuse ja Marsi ühendus Vähis:  Nad on inimsuhetes väga emotsionaalsed ja oskuslikud kunstis ja luules. Nad on atraktiivsed isiksused. Neile võib tekitada stressi enda klammerdumine partneri külge ja nad peaksid õppima kontrollima oma emotsioone.

Veenus ja Marsi ühendus Lõvis: Nad on väga soojad, kirglikud ja karismaatilised. Nad on vastassoost isikute ja masside seas populaarsed. Nad proovivad end inimestega siduda, proovides alati olla tähelepanu keskpunktis. Nad peavad õppima, et iga inimene on tähtis.

Veenuse ja Marsi ühendus Neitsis: Nad on väga intellektuaalsed ja nad suudavad end kontrollida. Kui nad ei suuda ennast kontrollida, võivad nad olla ihade täitmises kavalad ja ebaausad. Samuti võib nende liigne kriitilisus mõjuda suhtele negatiivselt. Nad peaksid õppima mitte kritiseerima.

Veenuse ja Marsi ühendus Kaaludes: Nad on väga tasakaalukad inimesed, kellel on suur libiido. Nad võivad oma kaaslast petta. Nad peaksid oma seksuaalsust piirama, et mitte tervisega pahuksisse minna. Nad peavad õppima olema lojaalsed.

Veenuse ja Marsi ühendus Skorpionis: Armastuses ja seksuaalsuses on nad äärmiselt kirglikud ja pühendunud. Neile meeldib seksuaalsust avastada ja võivad olla oma partneri osas väga omandihimulised. Nad suhtuvad kunsti ja ilusse väga kirglikult. Nad peavad õppima andma rohkem vabadust oma partnerile, sest partner võib lämmatada.

Veenuse ja Marsi ühendus Amburis:  Need inimesed on väga elulised, seksuaalsed, karismaatilised, kirglikud, vabameelsed ja spontaansed. Nad on romantiliselt ja seksuaalselt seiklushimulised, aktiivsed ja väljendusrikkad. Väga otsekohesed, mille tõttu saavad nad kergemini oma vajadused rahuldatud ning teadmised, mida suhtelt ootavad.

Veenuse ja Marsi ühendus Kaljukitses:  Need inimesed on inimsuhetes väga tõsised. Nad naudivad inimsuhteid ja on sensuaalsed, kuid nad alustavad suhteid aeglaselt ja püsivad partnerile lojaalsed. Neile meeldib kindlustunne. Nad on väga pühendunud partner. Pikaajalisele suhtele on see ühendus positiivne.

Veenuse ja Marsi ühendus Veevalajas: Nad on väga aktiivsed ja sotsiaalsed, kuid häbelikud armastuses. Nad on töökad, aga õnnelikus saabub hilisemas elus.

Veenuse ja Marsi ühendus Kalades: See on selle ühenduse jaoks parim märk. Nad teevad oma asju väga kenasti. Nad on enesekindlad, artistlikud, veetlevad, lahked ja armastavad. Nad tunnevad end turvaliselt ja suudavad teistele seda ülekanda. Nad tunnevad rahuolu ja tänulikust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.