Veenuse ja Päikese konjunktsioon

veenuse-ja-paikese-konjuktsioonVeenus on armastuse, naudingute, suhete, lõbu, iha jms esindav planeet. Mehe sünnikaardis sümboliseerib Veenus pruuti. Veenus on peamine seksuaalsust esindav planeet, mille madalamad vormid viitavad sensoorsete naudingute üleküllastumisele ja kõrgemad vormid õnnelikusele. Veenus on abikaasa mehe kaardis ja kui kellegi Veenus on koos Päike, saab mees endale abikaasaks taolise partneri.

Päike esindab kõige suuremat energiaallikat, ilma milleta ei eksisteeriks elu. Päike on võim, ego, isa, loovus, väärikus. Päike on kui küünal, mis lööb iga maja särama. Päike astroloogilises mõttes viitab võimsatele õppetundidele.

Mis juhtub, kui need kaks planeeti satuvad omavahel ühendusse? Sõltuvalt, jällegi märgi asetusest ja kraadidest. Kui Päike on Veenusest madalamate kraadidega, võimendab see Veenuse poolt esindatuid asju. See muudab inimese heaks diplomaadiks, atraktiivseks, veetlevaks ja inimsuhetele orienteeruvaks inimeseks. Nad tahavad teiste inimeste tähelepanu. Nad pööravad enda välimusele liigset tähelepanu, soovides olla kena välimusega ja teiste poolt hinnatud. Tavaliselt on need inimesed rahumeelsed, harmoonilised ja tasakaalukad. Nad on teadlikud külgetõmbe seadusest, mistõttu on neil võime tõmmata ligi inimesi ja olla seeläbi ühiskonnas kuulus. Lühidalt öeldes, nende elu keerlebki armastuse, ilu ja naudingute järgi.

Kui Veenus on Päikesele lähedal, on neil inimestel teine õppetund. Päike kui hingepuhastaja, paneb isiku kannatama Veenusega seotud asjades. Nad võivad inimsuhetes ja armastuses kannatada, käitudes ise isekalt. Veenus esindab vastastikku austust ning siin Veenus on kombustsioonis, mille tõttu isik ei suuda armastada ja austada teisi inimesi. Ta võib olla laisk ja mittemõistev. Nendel põhjustel inimene kannatab.

Veenus abikaasana mehe sünnikaardis tähendab väga isekat, tähelepanu vajavat ja kontrollivat isikut. Kuna mõlemad planeedid on loovusega seotud, võivad nad olla väga kreatiivsed ja hea kunstitunnetusega. Neile võivad huvi pakkuda modellindus, näitlemine, moedisain ja ilu. Neist võivad saada näitlejad, artistid või esinejad. Päike esindab kõrget valitsus ametnikku valitsuses. Neist võvivad saada head poliitikud. Suhe isaga on meeldiv ja armastav.

Sõltuvalt märgist, võivad tõlgendused erineda.

Veenuse ja Päikese ühendus Jääras: Päike on siin kõrgendatud olekus, isiku isal on õnne ja nende omavahelised suhted on head. Palju kirge ja kõrge libiido. Võivad armastuses olla karmid ja agressiivsed.

Veenuse ja Päikese ühendus Sõnnis: Isik on sensuaalne, ilusate silmadega, heade juhtimisomadustega ning oskab hästi nõu anda. Isik võib partneri kaudu rikkusi saavutada.

Veenuse ja Päikese ühendus Kaksikutes: Hea diplomaadid ja oskuslikud uute sõprussuhete loomisel. Võivad olla edukad aladel – kirjutamine, suhtlemine, printimine jms.

Veenuse ja Päikese ühendus Vähis: Veetlevad ja hellad. Neile meeldib kodus aega veeta ja elada.

Veenuse ja Päikese ühendus Lõvis: Kuulsad, iseseisvad ja loovad. Neile ei meeldi kellestki sõltuda.

Veenuse ja Päikese ühendus Neitsis:  Intellektid. Kontrollitud käitumismaneer ja kunstiandega.

Veenuse ja Päikese ühendus Kaaludes:  Nad naudivad kino, teatrit, draamat, muusikat, seksi, sõpru jms.

Veenuse ja Päikese ühendus Skorpionis: Kirglikud ja intensiivsed, äkilised ja muutlikud suhted. Huvituvad okultismist.

Veenuse ja Päikese ühendus Amburis: Nad on sodiaagimärkide “Vaprad ja ilusad”, kellele meeldib reisida.

Veenuse ja Päikese ühendus Kaljukitses:  Need inimesed omandavad läbi abikaasa materiaalseid rikkusi. Nad armastavad parfüüme ja omavad ühiskonnas head imagot ja staatust.

Veenuse ja Päikese ühendus Veevalajas: Saavutavad austuse, edu ja tunnustuse. Võivad saada materiaalseid väärtusi abikaasalt, kuid suhe temaga on hoolimatu.

Veenuse ja Päikese ühendus Kalades: See on hea ühendus, kui inimene tahab endale head abikaasat ja sõpru. Inimene võib läbi lüüa fotograafias ja veega seotud ärides.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.