Veenuse ja Saturni konjunktsioon

veenuse-ja-saturni-konjuktsioonVeenus on armastuse, naudingute, suhete, lõbu, iha jms esindav planeet. Mehe sünnikaardis tähendab Veenus pruuti. Veenus on peamine seksuaalsust esindav planeet, mille madalamad vormid viitavad sensoorsete naudingute üleküllastumisele ja kõrgemad vormid õnnelikkusele.

Veenus on abikaasa mehe kaardis ja kui kellegi Veenus paikneb kaardis koos Saturniga, saab mees endale abikaasaks Saturnile omase partneri.

Saturn on ilmalik piirangute ja piiride planeet, mis õpetab aega tunnetama. Saturn näitab elutõde, mis õpetab meile elamist. Saturn on distsiplineeritud, praktiline, “pikemas perspektiivis mõtlev” planeet, kus meele tasakaalukus annab jõudu elada.

Hoolimata mõlema planeedi läbisaamisest, ei ole Veenus koos Saturniga õnnelik. See meenutab, kui vanem haige härra kohtaks oma lojaalset sõpra Veenust, kes nakatub Saturni haigusega. Saturnil on komme enda omadusi Veenusele üle kanda. Saturn on alati Veenusega seotud asjadest frustreerunud.

Saturn esindab hirmu ja Veenus armastust, nendel inimestel, kellel on Veenuse ja Saturni ühendus on hirm armastust väljendada. Nad võivad mõelda, et neid lükatakse eemale. Neile tekitavad igasugused suhted ärevust. Kui isik frustreerub ja pettub armastuses, toob see talle partneri, kes on väga külm, konservatiivne armastuses ja suhetes. Isik omab ise väga realistlikku vaadet armastusele ja suhetele. Nad väljendavad oma armastust vastutuse ja kohusetundlikusega. Tavapäraselt on neil isikutel armastuse defitsiit igat tüüpi suhetes ja nad on oma tunnete osas eriti kaitsvad ega näita välja enda haavatavust.

Saturn võib tuua vanema ja küpsema partneri või isikule meeldivad neist vanemad partnerid. Nad peaksid abielluma hilisemas vanuses, sest Saturn on viivitaja ja kannatlikkuse õpetaja. Kui nad abielluvad noorena, on tõenäosus, et lahutatakse ja kannatatakse. Saturn võib anda partneri, kes on väga struktueeritud ja organiseeritud ja olemuselt konfliktne. Siiski, on isik ise töökas ja ebaromantiline ning realistlik. Nad on inimsuhetes valmis kompromissidele minema.

Veenus on peamine kreatiivsust esindav planeet ja see ühendus muudab inimese väga loovaks paljudel aladel – fotograafia, moe-ja disainitöösust, kunst, käsitöö jms.

Neil inimestel on hea ärivaist, sest Veenus on diplomaatia planeet ja Saturn töökuse planeet. Neile meeldib finants ja kunst.

Mõlemad planeedid esindavad raha. Sõltuvalt märgi ja maja asetusest, viitab see suurtele rikkustele. Kui see konjuktsioon leiab aset teises, üheksandas või üheteistkümnendas majas.

Nad peavad aru saama, et Saturn sümboliseerib aega, mis muudab inimese küpsemaks. Nad peavad vaeva nägema, et avastada enda sisemine MINA. Nad peaksid õppima, et armusuhetes pole põhjust olla kaitsev ning armastus peaks olema vabas voolus – kui see on takistatud, ongi inimesed külmad. Emotsionaalne distantseerumine suhtest ei ole suhtele hea ja inimene peaks olema avatud ja arutama oma probleeme. Nad peavad õppima end väärtustama ja armastama ning olema teistele rohkem avatud.

Siin peitub Saturni õppetund – Elu ei keerle ainult armastuse ja suhete ümber ja nad peaksid oskama mõelda materiaalsusest kaugemale. Nad peaksid praktiseerima spirituaalsust ja proovima olla rohkem õnnelikud. Saturn tähendab vanemaid inimesi ja töölisklassi ja kui nad tahavad oma suhteid parandada, peavad nad austama vanemaid ja töölisklassi inimesi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.