Rahu-Ketu 2/8 maja teljel

Rahu on meie obsessioon ja Ketu on meie isolatsioon. Rahu on tulevik ja Ketu on minevik.

Rahu viitab asjadele, mida me tahame ja ihkame. Ketu on meie minevik, mis näitab meile asju, mida me oleme juba saavutanud ja millega me ei soovi enam tegemist teha.

Rahu-Ketu telg näitab eluvaldkondi, milles me oleme ebaküpsed ning milles küpsed. Rahu-Ketu tulemused ja potentsiaal on sõltuv nende märkide valitsejate tugevusest.

II maja – turvalisus, eneseväärikus, ressurss, varad, toit, kõne, perekond, struktuur, väärtushinnangud

VIII maja – ebakindlus, hirm, transformatsioon, taassünd, surm, okultism, teiste inimeste raha, ühisvarad, abikaasa perekond, saladused, seksuaalsus.

Mis juhtub kui Rahu-Ketu on II/VIII maja teljelt?

See karmaline telg on üks keerulisemaid, hoomates endas nii positiivset kui negatiivset.

Ketu on eemaldumine. Ketu VIII majas viitab ebakindlusele ja hirmule eelmistes eludes või lapsepõlves. Elu oli ebastabiilne ning äkiliste muutustega. Inimesed kogesid mitmeid ootamatusi ja stressi ning arvavad, et tõeline turvatunne tekib kui nad loovad oma ellu materiaalse või spirituaalse struktuuri.

Meie väärtushinnangud tulenevad perekonnast, kes meid kasvatas. Meie väärtushinnangud peegeldusid ümbruskonnast, kus kasvasime. Mida vanemaks me saame, seda rohkem me hakkame ise oma väärtushinnanguid kujundama, sest Rahu mässajalik natuur hakkab vastuvõitlema “status quo-le”, mille keskel me üles kasvasime.

Inimene on obsessiivne raha osas, kuna raha omab teatavat stabiilsust ning turvatunnet. II maja viitab turvatundele, mis on otsene vastand VIII majast tulevale ebakindlusele ja hirmule.

Kuna VIII maja on ebakindlus ja hirm, siis meil on vajadus luua tugev II maja, et panna vastu VIII majas esinevatele ootamatustele ja stressile. Sellise suhtumisega me eemaldume VIII maja asjadest ning keskendume ainult II majale, kuna sealt saame turvatunnet ja kindlust.

Rahu on obsessioon. Rahu II majas paneb inimest nägema vaeva oma raha ja ressurside eest, et nad saaksid ise luua oma struktuuri ja väärtuse. II maja on esimene “Artha” maja, mis on seotud materiaalsete väärtuste ja rahaga. See on meie rahavoog ning pangaarvel olev raha.

Raha annab neile inimestele turvatunde ning võimaluse luua oma identiteet läbi isikliku vaeva ja pingutuse. VIII maja on teiste inimeste ressursid (II maja VII majas) ning seega on nende eneseväärikus ja-hinnang seotud teiste inimeste ressurssidega. Minevikus kogetud ebakindluse ja jõuetuse tõttu ei taha nad toetuda teiste inimeste abile.

Neil inimestel on hea apetiitsus ja nad hindavad head toitu. Võimalikud on sõltuvused, suitsetamine ja joomine. Rahu sümboliseerib suitsu ning keemiat. On võimalik, et vahel nad räägivad inetult. Mida vanemaks inimene saab, seda küpsemaks ta muutub oma väärtuste, dieedi ja keelekasutuse osas. Rahu saab küpseks vanuses 42-47 eluaastat.

Kuna Ketu asub II maja edasi VII majast, tähendab Ketu asetus ühisvara abikaasaga. Ühisvarade loomise ja säilitamisega võivad tekkida probleemid. Ketu VIII majas annab hea intuitsiooni ja sellest tingitud ettenägelikuse. Neil inimestel on kaasasündinud teadmised seksuaalsusest ja omavad talenti okultismis.

Kokkuvõtvalt peavad nad leidma endale eesmärgi, mis teenib neid isiklikult ja hoidma seda kogu aeg meeles. Oluline on järgida seda igapäev, sest nii suureneb eneseväärikus ja austus enda suhtes.

Alusta enda loomisega ning kõik su elu teised valdkonnad ka parenevad.

Kui Sa tahad teada oma Rahu-Ketu positsiooni, saad luua endale india horoskoobi sünnikaardi SIIN. 

Kui tahad täpsemalt teada, mida tähendab Sinu Rahu-Ketu, otsi üles enda Rahu-Ketu tähekogumik SIIT

Kui Sa tahad teada, kui tugevad on Sinu Rahu-Ketu valitsejad, telli teenuste alt esimene valik SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.