Prarabdha Karma – vältimatu karma

Lihtne meetod, kuidas analüüsida oma vältimatut karmat.

Seda karmatüüpi nimetatakse Prarabdha Karma, millega me siia ilma sündisime ning mida me peame kogema, et teha karmaline tagasiarvestus.

Selleks peame oma Kuumärgist tegema I maja ning lugema siis kaarti. Kõik muud positsioonid jäävad samaks. Analüüsides kaardis planeetide positsioone ning aspekte teiste majadega ja planeetidega, saame teada olukordadest, kuhu satume ja mida kogeme. 

Sünnikaart ehk D1 kaart sümboliseerib meie Vaba Tahet ja Kuukaart sümboliseerib Saatust. Need kaardid omavahel I majast kohandades saame aimu, mida on elul meile üllatuseks ning kuidas me nendele sündumustele reageerime.

Loogika selle taga peitub planeetide ja punktide tähenduses.

India astroloogias sümboliseerib Kuu meelt, Päike hinge ja Tõusumärk/I maja keha (mind, soul and body). Nende punktide omavaheline suhestumine loob meie elu üldise strukuuri.

Praeguses elus kogutud karmat saame lugeda D1 ehk Jamna lagnast, mis sümboliseerib praeguses elus tehtud heade ja halbade tegude karmat. Seda karmatüüpi nimetatakse Kriyaman Karma.

 

Näitena on üks kaart, milles on kõik kolm punkti omavahel kohandatud. Analüüsida tuleb väljaspoolt sissepoole, millest loeme välja vältimatu karma ehk saatuse ning oma Vaba Tahte, kuidas me olukordadele reageerime. Kas me loome endale head karmat või halba karmat. Analüüsis tuleb arvestada kõigi kolme kaardi märke ja omavahelisi aspekte võrdselt.

Nõnda oma kaarte kohandades saad teada, millised on Sinu elu põhilised teemad. Praeguse näitena saame teada, et fookuses on I ja VII maja, VI ja XII maja, V ja XI maja ning VIII ja II maja.

Mida need tähendavad?

I maja -ego, füüsiline keha, tervis, isiksus

VII – teised inimesed, partnerlus, abikaasa, äri

V maja – lapsed, haridus, talendid, loovus

XI maja – unistused, rahavood, sõbrad, suured autasud ja organisatsioonid

VI maja – võlad, haigused, tülid, konfliktid, takistused, stress

XII – välismaa, isolatsioon, templid, heategevus, vaimsus

II maja – varakus, toit, väärtused, kindlustunne

VIII maja – hirmud, seksuaalsus, ootamatud sündmused, saladused, ühisvarad, foobiad

Kasuta seda meetodit ning õpi ennast ja elu tundma.

Head õppimist!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.