Varakus, küllus ja materiaalne rikkus

Materiaalne varakus ja küllus on nüüdismaailma ühiskonnas väga tugevalt kapitaliseerunud, vastutades inimese elukvaliteedi ja rahulolu eest. Raha on oluline ja rahast peab rääkima. Finantsilised teadmised aitavad palju – lahendada probleeme ja vältida uute probleemide teket.

Kuid astroloogilises mõttes, millised aspektid ja planeedid mängivad rolli finantsilise edukuse prognoosimisel?

  1. Veenus. Veenuse mõjutatusega inimesed on loomupärased pankurid, finantsistid, kogujad, haldurid. Veenuse mõjutatusega inimesed on andekad diplomaatias, muusikas, kunstis ja disainis. Kui Veenus valitseb Kuu ja lagna nakshatrat – Bharani, Purva Phalguni, Purva Ashada.  Veenuse omaduste hulka kuuluvad laksmi, luksus, naudingud. Veenuse mõjutatud annab inimesele teatud apetiitsuse elus eksiteerivate värvide suhtes 🙂  Laksmi on vishnu avatar, kes sümboliseerib õnne, küllust ja luksust. Tugev nataalne Veenus loob eeldused materiaalse varakuse kogumisel, eriti kui seotud on Saturn, mis loob protsessi pikaajalisust ja stabiilsust.

Materiaalset varakust ei saa tuletada märgipõhiselt, mida oleme harjunud lugema meedias. Varasalve võti peitub nataalsetes asetustes. Asetustes, mis leiavad aset konkreetsete planeetide ja punktide vahel. Sellist kombinatsiooni nimetatakse Dhan joogaks. Dhan on raha, vara.

  1. kombinatsioonid, millega on seotud lagna, 2. maja, 11. maja, 5. maja ja 9. maja ja nende valitsejad. 
  2. mida rohkem on dhan jooga kombinatsioonide, seda rohkem on inimene võimeline raha, vara ja materiaalseid väärtusi kokku koguma.

Muretseda ei tasu, sest enda õpingute ajal ei ole ma kohanud ühtegi sünnikaarti, milles EI OLEKS dhan joogat. Absoluutselt igas on olnud vähemalt üks dhan jooga, mis juba osutab millegile.

Tsiteerin B.V.Ramani raamatut “300 olulist joogat”, mis ütleb, et kui dhan joogaga on seotud:

  1. Lagna, 5. maja ja 9. maja – küllus ja õnn tuleneb läbi enese pingutuse ja originaalsuse. Sellise kombinatsiooniga inimesed on ISE enda õnnesepad.
  2. 2. maja ja 11. maja – küllus ja varakus tuleneb läbi kasulike tutvuste ja sünnipäraste teadmiste ja tarkuste tõttu.

Et Dhan jooga saaks anda maksimaalset tulemust, peab sel olema musklit. Musklit ja jõudu, et oma energiat väljendada. Ilma musklita, puudub planeedil elujõud viia oma eesmärke täide. Siin tuleb appi Shad bala kontseptsioon. Ütleme, et inimesel on mitu olulist dhan jooga kombinatsiooni, kuid seotud planeedid on madala shad balaga – see on halb, sest planeetidel puudub vitaalsus ja südikus, et enda potensiaal ellu viia. Head kombinatsioonid koos nõrga shad balaga on nagu kassikullatud juveelid – nad on ilusad, kuid väärtusetud.

Ütleme, et inimesel on üks dhan jooga, kuid seotud planeetidel on väga tugev shad bala – selline kombinatsioon üksi on võimeline tootma rohkem varakust kui esimese näite puhul kõik planeedid kokku. Ainuüksi muskel annab tahtejõu ja vastupidavuse enda potensiaali elluviia. Me teame kõik, et üks paar Nike ketse peab kauem vastu kui kolm paari Maxima ketse.

Ütleme, et sünnikaardis on mitu head ja tugevat dhan joogat. Järgmine oluline punkt on ajatamine, ajastus – kuna sajab taevast kuldmune ja taevamannat? Dasa peab olema vastav, st aktiivne peab olema dhan joogaga seotud planeetide dasad. Dasa loob fertiilse pinnase, hästi väetatud mulla, millest sirguvad vabadusvõitleja uued rahapuud. Teine oluline komponent ajatamisel on transiit. Transiit, mis on seotud dhan joogaga.

Pildil näeme, et sünnikaardis on mitu tugevat dhan joogat:

  1. 2. maja ja 11. maja valitseja asub enda märgis 11. majas
  2. 9. maja ja 4. maja valitseja Veenus on kõrgendatud Kalades 2. majas
  3. vähem fertiilsem ühendus – 5. maja ja 8. maja valitseja Merkuur asub lagnal.
  4. Lagna valitseja, Saturn on kõrgendatud 9. majas.   

Käimas on Jupiteri suurem periood ja Veenuse väiksem periood ja transiitne Jupiter, mis valitseb 2. maja ja 11. maja liigub 2. majas. Sellises olukorras on kõik vajalik astroloogilises mõttes olemas, et prgnoosida raha ja külluse saabumist õuele. 1) dasa 2) transiit 3) tugev shad bala 4) karakatwaga seotud planeedid (jupiter ja veenus sümboliseerivad mõlemad rikkust, varakust). Nüüd jääb üle ainult oodata kuni “MAKE IT RAIN, BABY” Loo enda isiklik sünnikaart SIIN ja saa teada, mil sinu isiklikud rahapuud idanema hakkavad. Küsimused on teretulnud!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.