Sünniaja tuletamine India astroloogias

imagesLaps sünnib hetkel, mil taevased kehad on harmoonias ühe isikliku karmaga” – Swami Sri Yukteswar,  Paramahansa Yoganda Guru

Sünniaja tuletamine on isiku täpse sünnikellaaja määramine, kui isik pole kindel oma sünniajas. Sünniaja usaldusväärsus ja täpsus on oluline, sest ilma täpse ja kindla sünniajata ei ole astroloogil võimalik prognoosida sündmusi isiku elus.

Miks on sünniaeg äärmiselt oluline?

Ilma täpse sünniajata ei ole võimalik määratleda isiku lagnat, mille asetus paneb paika märgid majades ning seega ka sündmuste olemuse. Ilma lagnata me ei tea, mis planeet juhib millist maja ning millised energiat majas/eluvaldkonnas domineerivad.  Näiteks: Kui su lagna on Kaksikud, siis su 7. maja on Amburis, seega valitseb seal Jupiter.  Et mõista, millised on meie partnerid, peame vaatama, kus Jupiter asetseb.

Igal lagnal on valitsejad majades erinevad, seega sündmused muutuvad. Lagna muutub iga 2 tunni tagant ( 24h/12 märki=2h per märk).

Sünniaja tuletamise meetodid

Et astroloog saaks kinnitada ja määrata täpse sünniaja, peab ta teadma mõndasid seikasid ning sündmusi isiku elust, et kombineerida neid kundlis esinevate kombinatsioonidega.

Aja määramisel on kõige olulisem saada teada õige lagna, mis sätib täpse sünniaja 1-2h sisse. Õige lagna teadmine on piisav, et arvutada välja majad ning juhtplaneedid. Kui astroloog soovib välja arvutada teised eritähenduslikud vargad, peab ta selleks teadma veel täpsemalt isiku elust ja detailidest, et sobitada need taevaste kehade harmooniasse.

Nõuded sünniaja määratlemiseks

Isik peaks teadma VÄHEMALT kohta ning kellaajalist ajavahet, mil ta sündis. Näiteks, isik sündis kella 16:00 ja 20:00 vahel – sellest piisab astroloogil, et teha vajalikud arvutused. See protsess on ajaliselt väga mahukas, aga oma olemuselt pole see keeruline.

Vajalik informatsioon:

1) Sünnikuupäev – kuu, päev, aasta

2) Sünnikoht – linn, maakond, riik

3) Ajavahemik, millal sünniti – näiteks, kella 16:00 ja 20:00 vahel

4) Tähtsad elusündmused – koosta nimekiri tähtsatest sündmustest ja eluperioodidest, ole kirjeldusega täpne.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.