Retrograadsed planeedid

retrograde-chartRetrogratsioon (vakri) – planetaarne seisund, milles liigub planeet tagurpidi, kui seda Maalt jälgida.

Retrograadsed planeedid lisavad meie ellu tavalisest rohkem väljakutseid, millega peame tegelema. 

 

Retrograadsed planeedid on ühed segadust tekitavamad aspektid astroloogias. Paljudel inimestel on sünnikaardis retrograadseid planeete. Astroloogiliselt näitab retrograadne planeet, et planeediga seotud energiad ei liigu sujuvalt ning on oma olemuslikult segased. Sõltuvalt märgist, majast ja aspektidest saame teada retrograadse planeedi iseloomu.

Retrograadsete planeetide puhul isikud kipuvad oma praegustele probleemidele otsima lahendusi minevikust, sestap ei funktsioneeri retrograadsed planeedid täies potentsiaalis.

See ei tähenda, et nad ei toimiks ega avalduks hästi, vaid inimene ei kasuta ega keskendu sellele piisavalt. Näiteks – Jupiteri retrograadsus viitab olukorrale, kus isik väldib õpetajaid ning gurusid ning ta ei pööra tähelepanu oma väärtustele ja uskumustele, sest minevikus on aset ebameeldivaid sündmusi eelnimetatud asjadega seoses.

Mõnedel inimestel on mitu retrograadset planeeti, mis viitab tugevatele karmalistele õppetundidele, mis on minevikust olevikku kaasa tulnud. Mida rohkem on retrograadseid planeete, seda segadust tekitavam on inimese elu. Isiku sisemine MINA ja välimine MINA on üksteisest isoleeritud.

Retrograadsed planeedid kordavad minevikus õppimata jäänud õppetunde. Kogu protsess avaldub alateadlikult ning jõuab teadvusesse ajal, mil inimene mõistab ja tuleb toime retrograadsete mõjudega. Kuna retrograadsed planeedid ei toimi nii selgelt kui otsesed planeedid, on nende tõlgendamine samuti raskendatud, sest retrograadsed planeedid toimivad kõik erinevalt, seega loeb tõlgendamisel väga palju aspektid, märk ja maja.

Retrograadsed planeedid toovad mineviku kogemused ja teadmised praegusesse ellu, sestap on väga oluline mõista milles on täpsemalt küsimus, et tulla praeguses elus esinevate probleemidega efektiivsemalt toime.

Kui tahad teada, millised planeedid on Sinul retrograadsed ja kuidas nendega toime tulla, telli horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.