Kus ja kuidas saab inimene sooritada enda kõrgemat karmat?

Vastus – nii abielus kui vabaabielus.

Abielus/vabaabielus kogeme kõige intiimsemal moel enda karmat, mis väljendub ootustes, väärtustes ja hirmudes. Partneri sotsiaal-materiaalne manifestatsioon on vaid peegeldus meist endist kõige intiimsemal moel.

Abielu/vabaabielu pragmaatiline idee seisneb MINA suuremas teadvustamises, kus peame saama aimu kes me oleme koos hirmude, ootuste ja väärtustega. Suhted ja abielud pole olemas, et meid õnnelikuks teha. On levinud arusaam, et teised peavad meid õnnelikuks tegema, sest nii saame ainult leevendust probleemidele. Probleemid saavad leevendatud kui kasvab meie teadlikus, teadlikus meist endist. Partner on peegel, mida igapäev vaatame arusaamata, et me näeme endid kõverpeeglis.

Abielus/suhtes esinevad probleemid ainult selleks, et osutada tähelepanu valupunktidele meist endist, mida oleme varasemalt nii kiivalt ignoreerinud. Muru ei ole kunagi teisel pool rohelisem, vajalik ainult paremat väetis, et harida enda peenar viljakamaks. Parimaks väetiseks on mõistmine ja arusaam, teadlikkus ja taipamine, mis toob leevenduse ja lõpuks lahenduse.

Astroloogiline seletus.

Karmasthan on X maja, sümboliseerides karmat, tegusid ja tööd, mida ilmalikus maailmas sooritame ja teeme. Ilmalikul tasandil on X maja valitsus ja avalik sektor, seega on X maja ja Saturn seotud avalike teenistujatega ehk riigitöötajatega.

X maja kuulub Kaljukitsele, mida valitseb Saturn. Saturn on karmakarka, olles peamiseks indikaatoriks tegudele, tööle ja teiste teenimisele.

Jyotishas on “bhavad bhavam” konseptsioon, viitab kõnealuse maja kõrgemale versioonile. Loogika on lihtne, lugedes konkreetsest majast sama palju maju edasi, millest jutt. Näiteks VII maja kõrgem versioon on VII maja edasi VII-st majast ehk I maja ehk MINA. Või XI maja – sõbrad, sotsiaalne ja professionaalne võrgustik ning kõrgem versioon sellest on XI maja edasi XI-st majast ehk IX maja ehk gurud, õpetajad. Ülimad inimesed, kellega saad lävida on gurud, õpetajad ja teised targad.

Tulles tagasi karma juurde, saame kõrgema karma järeldada samamoodi – X majast X maja edasi on VII maja. VII maja on abielu, suhted teiste inimestega, peamiselt tet-a-tet vormis, personaalsed ja isiklikud suhted. See teeb abielust/vabaabielust ideaalse keskkonna oma kõrgema karma põletamiseks. Lisades juurde indikaatoreid, saavutab Saturn kõrgendatuse sodiaagirihma 7ndas märgis Kaaludes. Samuti saavutab Saturn maksimaalse tugevuse ehk dig bala VII majas. Tihti peetakse Saturni asetust VII majas tragöödiaks, kuna see toob palju problemaatilisi energiad meie isiklikesse suhetesse. Saturn on karm õpetaja, kes kunagi ei keela ega eita, vaid takistab ja viivitab. Õpi olema kannatlik, ära torma ja ole ole aus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.