Kes Sa arvad end olevat?

“Kes ma olen?” on tõenäoliselt üks tihedamini esitatud küsimus endile, millele otsime vastust terve elu. Loomulikult ei garanteerita, et me ka selle leiame. Siiski on astroloogias, eelkõige india astroloogias, olemas vastus, mis peitub navamsa kaardis ja nakshatrates.

Sünnikaardis asuvad kõik punktid ja planeedid mingites nakshatrades, millest igaüks paljastab tükike hinge karmalisest puslest. “Kes ma olen ja mida ma endast mõtlen” küsimusele saame vastuse kui analüüsime navamsa lagna nakshatrat ehk swamsat.

Navamsa lagna ehk swamsa viitab meie endi psühho-emotsionaalsele minapildile, mis kujuneb vastastikusel intiimsel inimsuhtel teise hingega. Swamsa kirjeldab meie emotsionaalset seisundit inimsuhetes – millised on meie ootused, kuidas me ise käitume ja mida me mõtleme. Swamsa nakshatra peegeldab ideaali inimsuhtest ja partnerist, mida hing “taga ajab”, st teatud fikseeritust, sest kaasnevad mustrid, mille raamides saab hing kogemusi. 

Meil kõigil on oma suhtumine ja lähenemine elule ja inimsuhetele, mis eeldab teatut “eelprogrammeeritust” kuidas me erinevatele olukordadele reageerime ja navamsa lagna nakshatra meile sellest räägibki. Paljud elus kogetud kogemused on tuletatud swamsa nakshatrast, sestap on see väga oluline punkt astroloogias.

Teeme piltliku näite, et paremini mõista saaks:

Isiku navamsa lagna ehk swamsa nakshatra on Vishaka nakshatra, mis asub Kaalude märgis. Selle inimese psühho-emotsionaalne minapilt on iseloomulik Vishakale. Vishaka jumal on Indra-Agni, kes on muutuste ja tule jumal ühes.  Vishaka mõjutab selle inimese elu kõige intiimsemal ja sügavam moel, mille energiad on tihti alateadlikud.

Teada, kes me täna hingelt oleme on ääretult hea võimalus olla koheselt parem versioon eilsest ja halvem versioon homsest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.