Veevalaja ajastu – võimalus või pettumus?

Iga ajastu on juhitud teatud sodiaagimärgi poolt, millele oleme tunnistajateks. Näiteks on käimas Veevalaja ajastu, millele eelnes Kaljukitse ajastu.

Kaljukits – reeglipärane vertikaalne märk, mis sümboliseerib hierarhiat, näiteks valitsus või suurkorporatsioon. Kaljukits on X märk ning Päike saavutab X majas otsese tugevuse, särades kõige paremini. Päike on kuningas, kes  tuli massidest ning töötab masside heaks (Saturni omadus).

Ajastuvahetus Kaljukitse märki tähendas olulist muudatust Maal, kus toimus üleminek anarhistlikust monarhiast piiritletud ja süsteemse korrani, mis peaaegu hävitas religioosse ja monarhilise süsteemi. Reeglipärane süsteem võttis üle kõik valitsevad struktuurid.

Marss on Kaljukitses ja X majas kõrgendatud olekus. Marss esindab kineetilist energiat, masinaid, metalle, füüsikat, kaevandust ning seega võime Kaljukitse ajastu algust nimetada tööstusliku revolutsiooni alguseks. Mootorid muutsid autosid ja inseneerika pani aluse uutele leiutistele, mis on muutnud maailma kiiremaks ja mugavamaks.

Kaljukits on sõjatandem, mis andis oma ajastul suuremahulisi sõdu üle maailma, mis lõppesid miljonite inimeste hukuga.

Tänasel päeval oleme Veevalaja ajastus, mida juhib samuti Saturn ning tema kaasvalitsejaks on Rahu, sest Veevalaja sümboliks on urn, mille sees on vari/illusioon ehk Rahu.

Veevalaja – Sotsiaalvõrgustik ja horisontaalne süsteem. Pangandus, import/eksport ning turg. Alates XX sajandi keskpaigast on inimkond tasa ja targu hakanud üle minema just neile eelnimetatud süsteemidele, kus puudub ainuvalitseja, vaid kontrolli omavad grupp inimesi – suured korporatsioonid omavad nõukogu, kes otsustavad edasisi samme ja käike.

Veevalaja on fikseeritud õhumärk, mis sümboliseerib telepaatiat. Satelliidi, mobiilide, kvantfüüsika, telekommunikatsiooni ja interneti tulekuga on igaühele antud võimalus üksteisega olla kontaktis igal ajal ja igas kohas. Internet on viinud inimesi kokku viisil, mida pole varem esinenud. Internet on Veevalaja sümbol, mis laseb meil olla ühenduses ükskõik kellega.

Veevalaja on sodiaagi XI märk ning me oleme tunnistajateks, et XXI sajandil on saanud varakaks rohkem inimesi kui kunagi varem, sest varasemalt koondus rikkus ainult mõne valitud  perekonna kätte ehk püramiidi tippu. Oleme kokku puutunud rohkemate vaesusest rikkuseni lugudega, kui kunagi varem.

Mida sümboliseerib Rahu ehk Põhjasõlm, Veevalaja kaasvalitseja?

Rahu on innovatsioon, mis valitseb kõike sünteetilist, näiteks kumm ja plastik. Iga uue leiutisega muutub Rahu võimsamaks, sest aina rohkem kasutatakse toodete tootmisel sünteetilisi materjale.

Rahu kõige suurem vaenlane on Päike. Miks? Mida innovaatilisem on maailm, seda vähem vajab maailm Päikest, sest Rahu uuendusmeelsus annab inimkonnale oskuse saada valgust mujalt kui Päikeselt. Rahu eesmärk on anda võim inimestele, mitte jumalatele. Rahu tahab, et inimkond toodaks rohkem sünteetikat ega jumaldaks Emakest Loodust. See on deemoni klassikaline võte muuta meid ahneiks, täites meie soovid ja võttes meie hinge. Meie ümbruskonna alkeemia mõjutab meid väga palju – kuidas me mõtleme ja tunneme. On tähtis süüa toitu, mis on looduslik, sest nii saame ainult õiglaseks inimeseks. Mida rohkem on meie ümber sünteetilisi materjale, seda rohkem muutub meie suhtumine deemonlikuks – võltsiks, isekaks, obsessiivseks.

Inimkond on maksnud suure hinna vähktõve näol, mis on uskumuse kohaselt tekkinud meid ümbritsevatest sünteetilistest materjalidest. Miljonid inimesed on surnud ning surevad veel, sest inimkond on pimestatud isekate soovide täitmise vajadusest.

Progress ja areng on hea, kuid me ei tohiks vastu võtta kõike, mida meile pakutakse.

One comment

  1. Tere, kust selline info, et liigutakse Kaljukitse ajastust Veevalaja ajastusse? Igalt poolt inglise keelset materjali lugedes on üleminek Kalade ajastust. Üldse huvitavalt kirjutatud artikkel, kas kellegi väljamõeldud või mis allikad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.