Sodiaagimärgid – Veevalaja

veevalajaSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Veevalaja – Kumbha (15.02-15.03)

Veevalaja esindab Saturni positiivseid omadusi, olles fikseeritud õhumärk. 11. märgina esindab see märk kogukondi, gruppe ja vajadust mõista individualismi tähendust. Veevalajad on sodiaagimärkidest kõige enesekriitilisemad. Vaimsemal tasandil leidub neis kõige rohkem usku ja suutlikkust suruda alla oma EGO kõrgema eesmärgi tarvis. Maisemal tasandil on neil keskmiselt rohkem usku ühtsusesse ja kollektiivsusesse, mis tõttu ei sea ta oma ego ja vajadusi grupi vajadustest kõrgemale.

Neile on omane teha kõike, mida neile keelatakse ja ignoreerida kõike, mida öeldakse. Seetõttu võivad nad olla segaduses ning nende energia ei saa vabalt voolata. Neile meeldib end ohverdada suurema headuse nimel, mis teeb neid väga humaanseteks.

Neile meeldib radikaalsus ja äärmuslikkus, mistõttu võivad nad olla alluvad ja ennast mitteõigustavad, seega ei seisa nad vastu maailmas kehtivale ebaõiglusele. Neile meeldivad asjad ja situatsioonid, mis ei vasta ühiskonnas kehtivatele tavadele ja normidele. Kui neil on millessegi usku, käituvad nad isetult.

Kriminaalses maailmas võivad saada neist juhtfiguurid, just allilma varjatuse ja taunitavuse tõttu. Veevalajad on ekstsentrilised ja killustunud oma tegevustes ja oma olemuses. Nad ei ole karismaatilised ning poliitilisel maastikul puudub neil läbilöögivõime. Jällegi, oma usu ja pühendumusega on nad tihti edukad usulistes ja õpetlikes valdkondades. Tõeni viib neid intuitsioon.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.