Sodiaagimärgid – Vähk

vahkSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Vähk – Kataka (15.07-17.08)

Vähki juhib planeet Kuu, kardinaalne veemärk. Olles neljas märk, sümboliseerib see mentaalset ja emotsionaalset tasakaalu. Vähid on tihti avatud, sõbralikud, sümpaatsed, hoolivad inimesed, olles märgiliselt „emalik“ märk.

Sünnikaardis esindab see indiviidi ema. Nad väärtustavad inimsuhteid, tunnete ja emotsioonide vahetusi, eriti initiimsed ja personaalsel tasandil. Neil on tihti palju sõpru, kelle eest neil meeldib hoolitseda. Nad otsivad populaarsust ja on tundlikud teiste inimeste tujudele, läbi mille võivad nad saavutada sotsiaalse või poliitilise mõjuvõimu ja tähtsuse. Nad võivad olla üliemotsionaalsed, tundlikud, häbelikud ja klammerduvad.

Nad armastavad oma kodu, perekonda, kommuuni, riiki või regiooni, kus nad elavad. Vähid on pühendunud, armastavad ja tundlikud oma ümbritseva keskkonna suhtes. Neil on suur kujutlusvõime ning neid võivad juhtida suured alateadlikud reaktsioonid ja ilmingud. Neile on iseloomulik hellus ja kahjutus ning  nad võivad muutuda liialt kaitsvaks ja argpükslikuks.

Kohati võivad nad olla tahtejõuetud, kellel puudub julgus ja initsiatiivikus. Kohe, kui nad tunnevad teistega ühtsusetunnet, tekib neis julgus ja initsiatiivikus olla liider ja juht, kes särab just kui Kuu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.