Sodiaagimärgid – Sõnn

sonnSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Sõnn – Rishabha (15.05-15.06)

Sõnn on fikseeritud ja maine. Olles nr. 2 märk, annab see tugeva partneritunnetuse ja oskusliku tunnete keeles rääkimise oskuse.

Sõnni tüüpi inimesed otsivad tasakaalu ja harmooniat nii isiklikes suhetes kui ka keskkonnas. Nad on väga stabiilsed, vastupidavad ja kindlameelsed.

Neil on tugev ilutunnetus, mistõttu võivad neist saada edukad artistid ja poeedid. Nad on tihtipeale atraktiivsed, eriti nooremas eas, kus nad jumaldavad eelkõige iseend. Nad võivad olla äärmiselt omandihimulised ja olla head äriinimesed, pankurid või omandada palju materiaalset vara.

Nad võivad olla materialistid ja sensualistid, kellele meeldivad mugavus ja luksus. Nende meeled on keskmisest paremini arenenud. Vihastuda ja andestada on neil raske ning võivad olla õelad inimeste suhtes, kellega neil pole eelnevalt kokkupuuteid olnud. Nad omavad head mälu, aga oma sentimentaalsuse tõttu võivad klammerduda minevikku. Neile meeldivad meelelised naudingud.

Sõnnid väärtustavad stabiilset ja õnnelikku abielu. Nad on väga pühendunud ja romantilised partnerid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.