Sodiaagimärgid – Skorpion

skorpionSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Skorpion – Vrischikha (18.11-16-12)

Skorpion on fikseeritud veemärk ja teda iseloomustavad Marsi negatiivsed omadused. Olles nr.8 märk, näitab see stabiilsuse vajadust sügavamal ja psüühilisemal tasandil. Skorpion on äärmiselt müstiline ja omapärane märk. Need inimesed on tihti sõdurid, politseinikud või atleedid. Neile meeldib kasutada oma füüsilist jõudu, et saavutada oma eesmärke.

Nad on väga maskuliinsed ja jõulised, mistõttu neile meeldib teha palju füüsilist trenni. Vaimsel tasandil suudavad nad teostada sügavat uurimistööd, millest johtudes võivad saada neist head kirurgid ja keemikud. Arenenumad Skorpionid on head psühholoogid, kellele meeldib uitada inimmõistuse sügavustes. Neid huvitab okultism ja jooga. Nad näevad elu „must-valgelt“, mille tõttu on elu neile just kui hea ja kurja võitlus.

Neile on kinnisideeks energiate liikumine. Skorpionid on väga intelligentsed inimesed, kes eelistavad toimetada „telgi taga“, et mitte end liialt kiirelt paljastada. Skorpionid on intensiivsed, salajased, introvertsed ja vahel psühholoogiliselt või vaimselt kahjustada saanud.

Nende aktiivne alateadvus hoiab nende emotsioone selge ja puhtana, et mitte jääda emotsionaalselt paigalseisvateks ja destruktiivseteks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.