Sodiaagimärgid – Neitsi

neitsiSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Neitsi – Kanni (17.09-18.10)

Neitsi tähistab Merkuuri negatiivseid omadusi, on muutlik maamärk. Neitsidel on tugev intellekt ja faktitunnetus. Nad omavad rohkem Merkuuri füüsilisi omadusi, nagu näiteks trenni tegemine. Nende teadmised on suuremalt jaolt praktilisemad ja nad omavad teadmisi tähtsusetutest faktidest. Nende informatsioon on alatihti seotud mingisuguse teooriaga, mis avaldub praktikas.

Neist saavad head käsitöölised või artistid, kuna neil on tugev ruumi- ja detailitunnetus. Nende artistlikkus avaldub heas distsipliinis ja enda emotsioonide projekteerimises. Neis on rohkem metoodilisust kui karismaatilisust. Neitsid on tihti pedandid.

Omades tundlikku ja muutlikku meelt, võivad nad muutuda neurootilisteks. Tihti kannatavad nad närvihaiguste käes, mis muudab neid füüsiliselt nõrgemateks, neid tabavad kroonilised haigused, eriti, mis on seotud närvisüsteemiga. Nende keha ja vaimu koordineerimine võib neilt alt vedada, mistõttu on nad häbelikud ega oska end vabalt väljendada.

Vanemad eas on nad tihti teises äärmuses ja on seotud liialt seksuaalsete tegevustega. Neitsid on väga detailsed, mis tõttu kritiseerivad nad tähtsusetult palju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.