Sodiaagimärgid – Lõvi

loviSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Lõvi – Simha (17.08-17.09)

Lõvi juhib planeet Päike, mis on kogu päikesesüsteemi valgusallikas. Olles nr. 5 märk, tahab Lõvi harmooniat ja korda enda isiku suhtes. Neil on tugev isikutunnetus, karakter ja tahtejõud. Nad teavad, kes nad on ja mida nad elult soovivad. Nad on tihti uhked, julged, ambitsioonikad ja aristokraatlikud.

Nad on tugevad ja võtavad asju isiklikult, käitudes dramaatiliselt ja tihti arrogantselt. Neile meeldib tõmmata tähelepanu ja rääkida endast palju. Neile meeldib sotsiaalsetes situatsioonides särada ja domineerida teisi. Nad väärtustavad tähelepanu, austust ja tunnustust. Nad on suure hingega isiksused, kellel on tugevad printsiibid ja kõrge intelligents. Nad oskavad käituda rafineeritult ja suhtuvad elusse filosoofiliselt.

Neil on suur süda, aga nad võivad kannatada liialt tugevate emotsioonide all, sest neil on tugev tähelepanuvajadus. Partnerlussuhetes ei pruugi nad rahul olla, sest neil on soov oma partnereid endale allutada, millest võivad tekkida probleemid.

Nad võivad kannatada ka oma suhetes lastega, kuna ei anna neile piisavalt iseseisvust. Kuna neile meeldib teisi juhtida, võivad teised vastukaaluks Lõvi käske eirata ja mängida mässajat, mis Lõvile üldse ei meeldi. Kui nad oskavad oma uhkust kontrollida, suudavad nad üle saada elu tõusudest ja mõõnadest. Neil on enda ja ümbritseva suhtes äärmiselt kõrged standardid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.