Sodiaagimärgid – Kaljukits

kaljukitsSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Kaljukits – Makara (15.01-13.02)

Kaljukits esindab Saturni negatiivseid omadusi, olles kardinaalne maamärk. 10. märgina sümboliseerib see võimu, korda ja organisatsiooni. Kaljukits esindab saavutuste tõuse ja mõõnasid. See on praktilise realisatsiooni märk. Materiaalsel tasandil tekitab see ilmalikku ja põikpäiset olekut, mis võib viia äärmise isekuseni.

Vähemarenenud Kaljukitsed võivad olla näiteks farmerid, kes ei tea midagi muud, kui põllumajandusest. Arenenumad Kaljukitsed võivad olla head ärimehed, kelle jaoks liigne kulutamine on tabu, mistõttu koguvad nad materiaalseid väärtusi millegi suurema omandamiseks. Oma olemuselt on Kaljukitsed töökad, järjekindlad ja sihikindlad, et saavutada elus suuri asju. Tihti nad töötavad palju ja iseendale ning õpivad selle käigus väärtustama kõike, mis tuleneb nende enda pingutustest.

Nad alustavad aeglaselt ja tunnetades raskusi oma teel, võivad saavutada edu, sest raskuste ületamisest saavad nad energiat, mis motiveerib neid edasi pürgima. Nad on kitsarinnalised oma eesmärkides, mis teeb neid mingite eesmärkide suhtes väga ambitsioonikateks. Äris on nad kavalad ning neile sobib teadus- ja tehnoloogiaalased töökohad ja tegevused.

Oma olemuselt on Kaljukitsed konservatiivid, kellel on suur karmaline pagas tulenevalt oma traditsioonidest ja kultuuridest. Nad peavad õppima alistuma ja olema enda vastu leebemad. Tihti on nad oma emotsioonidest eemaldunud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.