Sodiaagimärgid – Kalad

kaladSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Kalad – Meena (15.03-15.04)

Kalades ilmnevad Jupiteri negatiivsed omadused, olles muutlik veemärk. 12. märgina esindab kõike kollektiivset, aga mitte väga loogilisel ja proportsionaalsel moel. Kalad on emotsionaalsed, laialivalguvad, intuitiivsed ja suurepärase kujutlusvõimega.

Nad on entusiastlikud, kuid mitte piisavalt, sest kui neile meeldib teisi mõjutada, on neid endid väga lihtne mõjutada, mis teeb neid haavatavateks. Nad on sõbralikud ja suhtlejad, kellele meeldivad erinevad inimesed. Nad on teistest kergesti sõltuvad või panevad teised endast sõltuma. Olemuselt on nad väga sentimentaalsed ja kergesti tunnetega mõjutatavad, isegi ebasiiraste tunnetega. Sõbralik ja kaastundlik, kuid ka ennast haletsev, mis tekibki, kui elus on mõõn.

Neile meeldib nostalgitseda ja hoida kinni kõigest, mis tekitab neile vähegi emotsionaalset laengut – olgu mälestus halb või hea. Neil on palju usku headusesse ja spiritaalsusesse. Kalad naudivad head muusikat ja neist saaksid hea muusikud. Kalad ei sea endale piire ning neil puudub oma tegevustes selgus ja praktilisus. Neid on raske mõista. Olles muutlik ja emotsionaalne märk, on neil oht emotsionaalseteks ja närvisüsteemi häireteks.

Neis puuduvad juhile ja liidrile omased tunnused, kuid neist saaksid hea promootorid ja järgijad. Võimalik on madal enesehinnang, mille tõttu võivad neil tekkida ebareaalsed ideed, et oma eesmärke saavutada. Neil on erinevatest mõnuainetest kerge sõltuvusse jääda, kuna neil puudub kriitikameel ja suutmatus kontrollida oma kujutlusvõimet. Siis kui nad saavad nende kahe asjaga hakkama, peegeldub neist loova lõbutseja hing.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.