Sodiaagimärgid – Kaksikud

kaksikSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Kaksikud – Mithuna (15.06-15.07)

Kaksikutel on Merkuuri positiivsed küljed, see on muutlik märk. Olles nr. 3 märk, annab see talle väga energilise natuuri, ta otsib muutusi ja variatsioone elust. Need, kelles Kaksikud on domineeriv märk, on tihti närvilised ja paigalpüsimatud.

Kaksikutel on nutikust ja mentaalset energiat, ta on äärmiselt kohanemisvõimeline, kuid selle tulemusena võib end kiirelt mentaalselt läbi põletada.

Neil on tugev intellekt, koos hea kõnevõime ja keelekasutusega. Neist võivad saada luuletajad, kirjanikud, ajakirjanikud, programmeerijad või mõne muu suhtlemist eeldatava eriala esindajad.

Nad oskavad hästi hallata informatsiooni ja statistikat. Nende intellektil on tugev spekulatiivne mõju, kuid siiski võivad nad oma ideid ellu viia, aga samas ka mitte, kui nad on liialt oma ebarealistlike ideede küüsis. Nad armastavad teadmisi.

Kaksikutel on väga mobiilne ja võib armastada mitut inimest korraga. Nad võivad olla seksuaalselt aktiivsed, aga nad peavad olema ettevaatlikud, sest nende energia pole tihti nii suur kui nende kujutlusvõime. Nad armastavad stimulatsiooni ja variatsioone, mistõttu satuvad nad meediast ja arvutitest keskmiselt kiiremini sõltuvusse.

Neile meeldib kõik, mis stimuleerib nende närvisüsteemi, kuid seetõttu võivad nad muutuda äärmiselt tundlikuks või neurootiliseks. Nende intellektuaalne vastupidavus võib muuta neid ebausaldusväärseteks. Nad võivad olla otsustamatud, mis tõttu ei kanna ükski nende idee vilju.

Nad on kogu sodiaagimaailma kõige muutlikumad tüübid ja nad liiguvad seni kuni nende energia otsa saab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.