Sodiaagimärgid – Kaalud

kaaludSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Kaalud – Tula (18.10-18.11)

Kaaludele on omased Veenuse positiivsed küljed, see on kardinaalne õhumärk. Olles nr.7 märk, annab see edu juhtimisel, võimul ja ideede teostamisel. See on tugev reformistide, revolutsionääride ja prohvetite märk. Kaaludel on suur harmoonia-, õigluse- ja tasakaalutunnetus.

Nad tahavad kogeda “maapealset taevast”. Nad on tundlikud, inimlikud ja võimelised mõjutama inimmasse. Nende suund on tihti poliitiline, kus nad on  juhid ja kindralid. Nende idealism peegeldub tihti kunstis ja artistlikkuses, mille abil nad liiguvad muutuste ja oma ideaalide poole.

Neile meeldib kuulsus ja tuntus, nad naudivad, kui neil on palju austajaid. Nad on atraktiivsed ja karismaatilised isikud, võivad edastada seksuaalseid signaale, on flirtivad, sageli kutsutakse neid sodiaagi Don Juanideks. Tihti ei morjenda neid kodune ega perekondlik elu, aga Veenuse juhtimise all nad naudivad ilu ja harmooniat enda ümber. Neile meeldivad ilusad ja kuulsad inimesed. Oma mõtlemiselt on nad „peaga pilvedes“, mis tuleneb ka selle märgi elemendist – õhk.

Nad on tõeliselt sotsiaalsed isiksused, kes tahavad endast märki maha jätta ning läbi inimsuhete ja äri neil ka tihti see võimalus tekib. Nad on võimekad juhid ja oskavad teisi mõjutada, kuid samas võivad nad kaotada oma MINA eesmärkide saavutamisel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.