Sodiaagimärgid – Ambur

amburSodiaagimärke eksisteerib 12. Järgnevalt kirjeldan detailselt, mida need märgid tähendavad. Nagu majadki, on märgid numeroloogiliselt paigas, alustades number 1, milleks on Jäär.

Ambur – Dhanus (16.12-15.01)

Ambur omab Jupiteri positiivseid omadusi, olles muutlik tulemärk. 9. märgina näitab see graatsilisust, kasulikkust, täiuslikkust ja harmooniat, mis väljendub nende tegudes. Amburid väljendavad end „Gurude“ ja kõiketeadjatena, kes on optimistliku ja laialivalguva elufilosoofiaga. Neil on tugev õigluse ja filosoofiatunnetus. Nad on soojad ja sõbralikud inimesed, kes otsivad elu mõtet.

Neile on lihtne end tähtsaks teha, olles seotud mitmete sotsiaalsete muutustega ühiskonnas. Vastupidiselt, võivad nad olla liialt tavalised ja seadusekuulelikud ja järgida mingisugust dogmaatilist ideed. Neist võivad saada advokaadid, religioossed juhid ja edukad ärimehed. Nad on lahked, kuid normide ja tavade piirides.

Neil on tugev kriitikameel ja arvamus, mis teeb neid ennast õigustavaks. Nad on teiste suhtes väga diskrimineerivad ja vigade otsijad, mistõttu on neil raske olla enesekriitilised. Amburid on väga sportlikud ja neile meeldib loodus ja ruumivälised tegevused. Neil on raske paigal püsida ja seega „imevad“ nad endasse palju uut infot ja teadmisi, mida nad ei oska küll rakendada.

Neil on keskmiselt rohkem õnne, seega tulevad neile elus asjad kergemalt kätte. Nende entusiasm ja optimistlikkus tekitab neile palju häid ja pühendunuid sõpru. Jah, nad on materiaalses maailmas edukad, kuid ainult sellepärast, et nad järgivad mingisugust vaimset filosoofiat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.