Veenuse retrograadsus 2017

venus

Retrogratsioon (vakri) – planetaarne seisund, milles liigub planeet tagurpidi, kui seda Maalt jälgida. Retrograadsed planeedid lisavad meie ellu tavalisest rohkem väljakutseid, millega peame tegelema.

Veenus liigub Kaladesse 27.01 ja püsib seal kuni 30.05. Tavaliselt liigub Veenus ühes märgis 25-27 päeva, aga tänu retrograadsele tsüklile on ta Kalades umbes 4 kuud. Tänavu läheb Veenus retrograadseks 04.03 kuni 15.04, peale mida muutub tagasi otseseks.

Retrograadse planeedi energiad väljenduvad rohkem sisemisel tasandil, kus planeedile iseloomulikud omadused on just kui tagasi hoitud või blokeeritud. Selline planeediseis ei ole halb ja annab meile võimaluse hingeliseks kasvuks, millega me lahendame eelmistest eludest „kaasa võetud“ karmalisi probleeme – mina näen siin võimalust saada paremaks inimeseks.

Veenus tähendab armastust, raha, väärtusi, austust ning kui see on retrograadne, on see katalüsaatoriks sisekaemusele. Veenus esindab eneseväärikust, naudingut ning sisemist ja välimist ilu. Psühholoogiliselt esindab Veenus enesehinnangut. Kui Veenus muutub retrograadseks, algab meie sisekaemus eneseväärikuse, keskkonna ja inimsuhete osas. Kui Veenus on retrograadne Kalades, toimub inimeste omavaheline suhestumine alateadvuse tasandil ja suhestumise tulemused ei pruugi olla alguses nähtavad. Retrograadsed planeedid on vaatlejad, kes ei väljenda toimuvat, vaid peegeldavad ning juurdlevad, saades õppetunde ning integreerides minevikus toimuvat olevikuga.

Veenus on kõrgendatud Kalade viimastes kraadides, käitudes „Õnnelik kõigi pärast ilma mingi põhjuseta“. Kõrgendatud retrograadne planeet on ootamatu, sest targad väidavad, et kõrgendatud retrograadne planeet on nõrgestatud. Seega Veenuse retrograadsus Kalades toob esile sügavamad probleemid inimsuhetes. See aeg tuleb ära kasutada, et välja selgitada, mis on sinu kõige sügavamad vajadused ning kust need vajadused tulenevad.

Veenuse retrograadne periood suunab meid muutustele, mis parendavad meie armastamist ning vaimset MINA. Sel perioodil tasub olla eraldatud ja mediteeriv. Kollektiivsel tasandil esinevad pettumused ning avastamised, miks me oleme täna sellised nagu me oleme. Me jõuame selgusele, millest lahti lasta ning terveneda, andeks anda ja liikuda edasi. Intiimses elus tuleb keeristormile sarnane periood, mis valmistab sind ette kõrgema teadvuse saavutamiseks.

Retrograadse Veenuse mõjud igale tõusumärgile/kuumärgile:

Jäär – Sinu jaoks liigub Veenus 12 majas. 12 maja on privaatsus ja eelmine elu. Suhte probleemid ujuvad pinnale ning see transiit annab võimaluse neist üle saada. Retrograadne Veenus 12 majas paneb sind oma ihasid alla suruma. Selle transiidi ajal on tähtis saavutada sisemine tasakaal ning rahu. Ei tohi kujundada negatiivset minapilti. Sa tunned suuremat suhestumist vaimsusega. Tunned suuremat õnne üksi olemisest. Sisekaemused võivad paljastada mälestused valusatest suhetest ning mis neis valesti läks. Sul on suurenenud võimekus pühendada end suurema eesmärgi  jaoks ning seega on see periood hea humaansete projektide teostamiseks.

Sõnn – Veenus on retrograadne 11 majas. See muudab sinu suhted oma tuttavatega keerulisemaks. Suuremad unistused ja eesmärgid vajavad ümberkorraldusi. Igasugused sõprussuhted muutuvad keerulisemaks, sest sa ei saa aru, mis toimub. Kuna suhted muutuvad keerulisemateks, võid haiget saada ning neist eralduda. Kui sa ei lahenda oma probleeme sel transiidil, saavad need sõprussuhted läbi.

Kaksikud – Retrograadne Veenus liigub sinu 10 majas, mis paneb proovile sinu suhted tööl. Kuidas sa väärtustad oma staatust ja mainet. Veenus 10 majas soodustab äritegevust, seega ole diplomaatiline ja karismaatiline. Hea aeg suurendada sissetulekuid kuid isiklikes suhetes võib esineda probleeme. Tööl võib tekkida ootamatult tõmme ülemusega, mis seab kahtluse alla sinu maine ja nime, seega OLE ETTEVAATLIK! Mida sa tahad, et teised sinust mõtlevad, muutub sel perioodil oluliseks. Mida sa oled tööl väärt, on selle transiidi keskne teema.

Vähk – Retrograadne Veenus liigub 9 majas, mis paneb sind ümberhindama oma väärtusi, filosoofiaid ning vaimseid ideid. Retrograadne Veenus siin majas muudab su inimsuhted ebatavaliseks. Sa kohtud inimestega, kes on teistsugused ja nad aitavad sul luua uusi väljavaateid. Retrograadne Veenus võib muuta su suhteid isaga või guruga keeruliseks. Puhkamisel võib esineda probleeme. Samuti rahalised raskused. Reisimise ajal võid kohata kedagi, kellega tekib lootus, et suhe võib kujuneda tulemuslikuks.

Lõvi – Retrograadne Veenus liigub sinu 8 majas, mis paneb sind analüüsima sinu ja sinu partneri vahelist intiimsust. Seksuaalne rahuolematus võib tekkida ning soov seda parandada. Sa teed läbi transformatsiooni läbi primaarse armastuse. Selle tsükli ajal tõmba end tagasi intiimsuse tekitamisest ja lase vanal armastusel pinnale tõusta. Mõista, mis neis läks valesti. Šokk, turbulents, mis võib mõistmisest tekkida, taandub hiljem. Tuleta meelde, mis sa tundsid ja tegid ning liigu edasi. Andesta, tervene ning armasta uuesti.

Neitsi – Retrograadne Veenus liigub sinu 7 majas, mis paneb sind analüüsima oma suhteid ning suhtemustreid. On aeg uuendada oma suhteid ning taaspühenduda oma partnerile. Ole haavatav ja too esile mineviku suhete ebatäiused, et parendada praegust suhet. Salasuhted sel perioodil tuleb avalikuks. On raskusi oma probleeme allasuruda, sest sel perioodil oled keskmisest rohkem tundlikum. See aeg kasuta ära aja maha võtmiseks ning mõtle suhetele.

Kaalud – Retrograadne Veenus liigub sinu 6 majas, mis on seotud tervise ja tööga. On aeg mõelda oma tervisele, sest Veenus 6 majas tekitab soovi süüa ja juua, mis võib tekitada probleeme tervisega. Sa ei suuda kontrollida oma halbasid toitumisharjumusi, sestap on mõistlik mõelda oma harjumuste peale, et saaksid püsida terve. On ütlus, kui oled terve, oled produktiivsem. Seega tee teadlik otsus süüa tervislikumalt, et püsida tervem.

Skorpion – Retrograadne Veenus liigub sinu 5 majas, mis paneb sind taas mõtlema oma loovatele tegevustele. Mõista, mida sa tahad luua. Sa ei ole armastuses avatud ja näed vaeva, et avaldada oma tõelisi tundeid. Esineb raskusi romantika vallas ning suhted lastega on keerulised vääriti mõistmise pärast.

Naistele, kes tahavad rasestuda, ei ole hea periood. Ei ole hea aeg investeerida, sest võite kaotada raha. See aeg peab kuluma oma suhete ja armastuse taaselustamisele, et olla tulemuslik neis vallas kui Veenus muutub otseseks.

Ambur – Retrograadne Veenus liigub sinu 4 majas, mis on seotud sisemise rahu ja koduse keskkonnaga. Sa pole rahul oma koduse eluga. Su ema võib sind ignoreerida, seega tahad, et su ema kinnitaks sulle oma armastust. Ema elu saab mõjutusi tunda. See periood on hea aeg, et tunda oma hinge ning baasväärtusi. Teatud olukorrad kodus võivad tekitada pingeid ja soovid neid muuta, et end taasavastada vaimselt ja emotsionaalselt.  Sel perioodil suhestu oma hinge ja tunnetega, et saada teada, mis tekitab sulle turvatunde.

Kaljukits – Retrograadne Veenus liigub sinu 3 majas, mis on seotud õdede/vendadega ning lähima keskkonnaga. Võivad tekkida pinged naabritega või õdede/vendadega. Probleem võib olla seesmine ning sa ei soovi seda asja arutada avalikult. Sa väldid tülisid ning konflikte oma õdede/vendadega ja naabritega. Võib esineda probleeme lühimaa reisidel.

Pead osutama suuremat tähtsust oma soovidele ja teadma, mida sa tahad, et saaksid seda selgelt ja arusaadavalt küsida. Mida selgemini sa oma soove väljendada, seda vähem esineb frustratsiooni ja takistusi oma soovide täitmisel.

Veevalaja – Retrograadne Veenus liigub 2 majas, mis on seotud rahalise seisuga ja väärtushinnangutega. Minevikus tehtud rahalised otsused on vaja ülevaadata. Sa võid mõista, et sul on puudavad rahalised ressursid, et täita oma vajadusi. Võib tekkida väärtusetuse tunne, seega õpid sa end väärtustama ning lased lahti kriitikast, mis esines varasemalt. Sul on võimalus saada aru, mis sul on ning mida sa vajad.

Kalad – Retrograadne Veenus liigub sinu 1 majas, mis on seotud sinu välimusega. Veenus on ilu, seega mõtled oma välimuse peale ning mida võiks muuta. Sa tahad hea välja näha, seega teed vajalikud muudatused (lähed ilusalongi või jõusaali). Võid luua endale uue välimuse, mille abil leiad endale armastuse. Uus soeng, uued riided, uued juveelid, spaa ning massaaž muudavad su enesetunnet paremaks.

Sel transiidil inimesed laiendavad oma teadvust ning mõistavad end paremini.

Kui sa ei tea, mis on sinu tõusumärk või kuumärk, saad tellida India astroloogia kaardi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.