Vaade tulevikku

Vaadates tulevikku, tuleb esile üks märk, mis muutub saabuvatel aastatel väga aktuaalseks. Selleks märgiks on Ambur. Saturn liigub Amburis kuni 23.01.2020. Rahu-Ketu telg vahetab tuleva aasta märtsis oma telge, liikudes Kaksikud-Amburi teljele. Seega on kohe kui Rahu-Ketu märki vahetavad, asub Saturn 25. kraadil, moodustades Ketuga ühenduse. Sellist ühendust pole juhtunud sadu aastaid, mis teeb sellest väga haruldlase ühenduse. 2019 aasta novembris liigub Jupiter samuti Amburisse, moodustades 2019 aasta lõpus mitmikühenduse Saturni, Ketu ja Veenusega.

Mida tähendab Ambur? Ambur on sodiaagirihma 9. märk, mida iseloomustavad märksõnad – sümbolism, ideoloogia, teoloogia, teooria, doktriin, väärtushinnangud, filosoofia. Amburit valitseb planeet Jupiter. “Vibulaskja” sihib kõrgele, vaatab alati suurt pilti ning kaitseb tulihingeliselt oma vaateid ja printsiipe. Amburi spetsialiteetide hulka kuuluvad julgustamine ja inspireerimine. Ambur on väga humanistlikku maailmavaatega muutlik tulemärk. Ambur on satwik, st aus, puhas ja tasakaalukas.

Mida tähendab Saturni-Ketu ühendus Amburis? Lühidalt öeldes anarahiat. Saturni vastupanu ning Ketu apaatsus hülgavad koos sotsiaalselt kehtivad tavad ja hierarhia, pärast mida leiab aset Ketu ennast ohverdav püüe luua uut globaalset ja humanistlikku süsteemi või doktriini. On väga oluline märkida, et muutused, mis aset leiavad on globaalsed ja väärtuspõhised.

2019 aasta lõpus ühineb nendega Jupiter, kes saabus lõpuks koju üle pika aja. Ükskõik, mis muutus leiab aset, lisab Jupiter sellele suurust ja väärtusi. Jupiter on guru ja filosoofia, uskumused, mis meid mõjutavad. Novembri lõpus ühineb trioga Veenus. Veenus ja Jupiter on mõlemad gurud ja õpetaja. Jupiter on devtade guru ja Veenus on asurade guru. Devtad ja asurad = hea ja halb.  Aasta viimasel kuul on kõige intensiivsem periood, mil mõjutavad 3 planeeti Purva Ashada nakshatrat.

Kollektiivsel tasandil kogeme dogmade murdumist ja asendumist uute väärtushinnangutega. Isiklikul tasandil toimub meie uskumuste ja väärtuste reformimine, eriti mõjutab see neid, kellel käimas aktiivsed dashad.  Tuvastate maja järgi, mis valdkond kõige enam saab mõjutatud saabuvatel aastatel. Kui nataalselt asub Amburis planeete, on energiad ja mõjud teisesed, erinedes igaüks teineteisest. Näiteks – Kaksikute lagna/kuu, Ambur on VII majas. Kui dasha lubab, on oodata muutusid paradiisis ja äris. Või Veevalaja lagna/kuu, Ambur on XI majas – muutused eesmärkides, unistustes, sõpruskonnas. Igal lagna ja kuu jaoks väljenduvad energiad erinevas valdkonnas. Lisa kompotti planeedid ja aspektid ning tulemuseks ongi sinu elu.

Ambur peidab endas kolme nakshatrat – Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada, millest igaüks räägib loo kuidas toimub väärtuste taassünd ja loomine. Mula nakshatras me kaevume sügavale, et jõuda juurteni. Ketu kartmatuse ja Jupiteri optimism tõttu ei mõelda tagajärgedele. Purva Ashadas hakkame looma elu, mille põhiväärtusteks on ilu, muusika, kultuur, loovus, rikkus, sensuaalsus. Uttara Ashadas on väärtused globaalsed ja inspireerivad, kiirgates endas enesekindlust ja valgust. Kui vaadata nakshatrate valitsejaid – Mula Ketu, Purva Ashada Veenus ja Uttara Ashada Päike, siis saame aimu, millised energiad valitsevad Amburi märgi igat faasi.

Amburi kõige ebameeldivam faas on 0 kraadi 00 min kuni 13 min 20 min, mis asub Mula nakshatras. Saturni transiit Mulas kuni 2018 aasta lõpuni on ootamatu ja karm, kuid peale seda liikumine Veenuse nakshatras on juba leebem ja meeldivam. Saturn liigub Purva Ashadas kuni 2019 teise jõulupühani, millest on retrograadne alates 30.04 kuni 17.09.2019. Sisuliselt terve aasta vältel leiab aset Saturni ja Ketu ühendus Purva Ashada nakshatras. Uttara Ashadat on Amburis kõigest üks pada, st 3 kraadi ja 20 min ning 23.01.2020 liigub Saturn Kaljukitse, Uttara Ashada nakshatra teise padasse.

Aeg, mil Saturn ja Ketu liiguvad Amburis, on karmaliselt tähtis aeg, mil purustatakse dogmad ja omandatakse uued väärtused. On võimatu, et oled 5 aasta pärast sama inimene, kes sa täna oled.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.