Transiitsed planeedid ja liikumised 2016 aastal

Allalaaditud fail

Paljud inimesed mõtlevad, milline saab olema käesolev aasta ning mida saab oodata tulevikult. Millised muutused toimuvad taevas, mis mõjutavad meie elusid. Kõik planeedid liiguvad kogu aeg, kuid on ainult kolm planeeti, mis püsivad ühes märgis kauem kui aasta.

Jupiter on Lõvis pisut rohkem kui aasta, Rahu ja Ketu tiirlevad oma märkides 1.5 aastat ning Saturn liigub Skorpionis 2.5 aastat. Lisaks neile, on Marss hetkel retrogaadne, seega püsib temagi ühes märgis oodatust kauem. Vaatame järgmiseks need 4 planeeti üle ning analüüsime, mil moel nad meid mõjutavad.

Jupiter on Lõvis alates 14 Juuli 2015 ja püsib seal kuni 12 August 2016. Lõvi on loovuse, eneseväljenduse ja poliitika märk. Jupiter on laienemise, kasvu, õpetamise, inspiratsiooni, laste ja väärtuste planeet. Jupiter Lõvis suurendab meie loovust, eneseväljendust ja arusaamu väärtustest ja õpetustest.

Jupiter Lõvis on väga soe, lahke ja nõudlik – justkui „Isa“ figuur. Jupiter on laste suhtes kõige vastutustundlikum, see annab nõu ja juhib meie hinge. Jupiteri kõrgeim väljendus peitub headuses ja lahkuses, andes inimestele kasvu ja elumõtte. Jupiter Lõvis kasutab ära oma kõrgemaid moraale ja väärtusi, et teha head. Ta tahab istuda troonil, mis ongi Lõvile sobilikum koht.

August 2016 keskpaigas liigub kuninglik Jupiter praktilisse Neitsi märki, mis on juhitud Merkuuri poolt. Merkuur esindab intellekti, detaile, hügieeni, puhtust, praktilisust, seega Jupiter selles märgis on suurepärane tervisekontrollija, kes hoolitseb enda eest ülima detailitäpsusega. Kui me ei ole oma elus organiseeritud ning me ei suuda seda kontrollida, on elu ebapraktiline ning ebasobiv meile.

Jupiter Lõvis väljendas end südamest, andes meile lootust, inspiratsiooni ja eesmärgi. Neitsis toimib Jupiter teisiti, püüdes leida lootust ja inspiratsiooni läbi praktiliste väljundite. Inimesed võivad tunda suurenenud sisemist jõudu, rahu ja eesmärki, mille tulemusena saadakse jagu varasemalt esinenud terviseprobleemidest enda mõistuse ja intellekti abiga.

Inimestel, kellel on nataalne Jupiter Neitsi märgis, saavad tulevasest Jupiteri transiidist palju kasu, kus neile avanevad võimalused eluvaldkondades, mida Jupiter juhib. Tulevane Jupiteri transiit on suurepärane aeg kombineerida kõrgem filosoofia intellektiga.

Rahu ja Ketu asusid eelnevalt Neitsi ja Kalade märgis. Nüüd on nad liikunud Lõvisse ja Veevalajsse.

NB! Rahu ja Ketu on alati retrogaadsed ning liiguvad kaardis „tagurpidi“.

Rahu liigub Lõvisse ja Ketu Veevalajasse kolmekümnendal Jaanuaril ning seega teeb Rahu ühenduse Jupiteriga, mida tuntakse „Guru-Chandala“ jooga nime all. Rahu ja Ketu on varjuplaneedid, mis alati tekitavad segadust ja „suitsu“ inimeses ja situatsioonides. Rahu Lõvis annab liiga suure EGO. EGO küsimused mängivad sel perioodil suurt rolli, seega peab olema ettevaatlik. Jupiter on abikaasa sümbol naise sünnikaardis, seega peavad naised olema sel perioodil eriti ettevaatlikud oma abikaasa valimisel, sest see kombinatsioon võib tekitada palju segadust ja nad võivad valida endale ebasobiliku partneri.

Marsi retrogaadsus Skorpioni märgis loob palju stressirohkeid olukordi valdkondades ja majades, mida Marss juhib sünnikaardis. Oma teel kohtab Marss Saturni, mis muudab olukorra veelgi raskemaks ning peab olema eriti ettevaatlik füüsiliste pingutuste ja reisimise osas.

Marsi transiit Skorpionis võib viitada ootamatutele probleemidele, sestap Skorpion olles sodiaagirihma 8s märk ja esindades 8ndat maja, esindab see samuti ootamatuid sündmusi. Marsi sõjakus ja Saturni kannatlikus tekitavad probleeme, sest Marss proovib hävitada Saturni poolt ehitatud struktuuri, millele Saturn vastab suurenenud kontrolliiha-ja vajadusega. Maja ning valdkond, mida Skorpion sünnikaardis esindab, võivad kannatada saada.

2014 aasta Novembri alguses algas Saturni transiit Skorpionis ning see on selles märgis kuni 2017 aasta Jaanuari lõpuni.

Saturn Skorpionis kaotab oma struktueerituse, sest Skorion on veemärk. Skorpion on sügav psühholoogiline ja emotsionaalne märk ning Saturn on hirmud ja stress. Nende koosmõjul toimub transformatsioon, mille tulemusena saame jagu enda hirmudest ning vabaneme stressist, et olla õnnelikud. Me hävitame vana ja iganenud ning loome uue ja vastupidavama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.