Transiitse Ketu ühendus sünnikaardi planeetidega

Mis on Ketu? Ketu ehk lõunasõlm on seotud meie alateadvusega, mis mõjutab meie elu igapäevaselt. Ketu on meie minevik, kaasasündinud oskused, kogemused ja sündmused. See ei ole füüsiline planeet ning liigub taevas kogu aeg retrograadses olekus, mis tähendab tagurpidist liikumist taevas ja märkides. Kui eelmise aasta alguses liikus Ketu IX märgis (Veevalaja), siis tänavu oktoobris liikus Ketu X märki (Kaljukits).

Ketu on oma natuurilt halvaloomuline varjukeha, millega kaasnevad saatuslikud inimesed, sündmused ja kogemused.  Samas on Ketu meie “mugavustsoon”, milles tunneme end hästi ja turvaliselt. Rahu, mis asub 180 kraadi kaugusel ehk täpselt vastas, on nö kasvutsoon, mis aitab meie hingel areneda ja küpseda, sümboliseerides meie tulevikku. See on midagi, mis meile suurt huvi pakub, aga me ei julge seda teha. Me proovime, kuid ei pruugi õnnestuda, aga siiski me ei tunne heidutust, sest me oleme niivõrd veendunud oma soovides ja ihades, sest me usume.

Kuna sõlmed on meie alateadvus, ei pruugi me teadvustada neid energiaid. Siiski osaleme igapäev tangos, mida tantsivad Rahu-Ketu oma positsioonidel. Me pendeldame mugavustsooni ning uudsuse ja tundmatuse vahel, kus hirmununa või läbikukkununa langeme tagasi oma “mugavustsooni”, et oma patareisid laadida ja uuele katsele minna oma Rahu suunas.

Täna räägime Ketu transiidist üle teiste nataalsete planeetide. Ketu on meie sisemine kriitik, mis otsib perfektsust. Tihti tõusevad ootused, mis muutuvad ebareaalseteks. Kuna Ketu on minevik, siis ilmub meie ellu minevikust seiku, mis vajavad ümbertegemist või korrastamist. Transiidi tulemused on kõigi jaoks muutlikud, sest sõltuvad majast, märgist, teistest aspektidest ja käimas olevatest dashadest.

Kui dasha on lubav, tulevad transiidi mõjud esile. Et dasha oleks lubav, peab käima kas 1) nataalse või transiitse Ketu valitseja mahadasha või antradasha 2) nataalset või transiitset Ketut aspektiva planeedi mahadasha või antradasha 3) Ketu mahadasha või antradasha  4) nataalse või transiitse Ketu nakshatra valitseja mahadasha või antradasha 

Ketu ühendus Päikesega

Võivad tekkida probleemid isaga, valitsusega või teiste autoriteetsete isikutega. Transiidi ajal võivad esile tulla isaga seotud sügavad mured, kus teie suhtlus omavahel takerdub. Teie enesekindlus ja tervis võib sel perioodil kõikuda, kuid spirituaalsed arengud ja huvid on sel ajal soodustatud.

Ketu ühendus Kuuga

Võivad tekkida probleemid emaga. Meeled muutuvad rahututeks ning ärritud kergesti, mis tekitab transiidi ajal palju probleeme. Transiidi möödudes rahuned maha ja püüad oma emaga ära lahendada tekkinud erimeelsused, mis ei pruugi õnnestuda, sest puudub vastastikune mõistmine. On hea aeg mediteerimiseks, eneseotsinguks ning meelte kontrolliks.

Ketu ühendus Merkuuriga

Ketu on kriitik ja perfektsionist, Merkuur on suhtlemine, loogika, analüütika ja õde. Sel ajal omandate mingi oskuse või omaduse, mis on seotud maja ja märgiga, milles Ketu liigub. Kuna infot tuleb liiga palju peale, on see segane periood, mille vältel võite vastu võtta halbu otsuseid. Suhted õega võivad muutuda segaseks.

Ketu ühendus Veenusega

Veenus on luksus, mugavus, ilu, suhted ning abikaasa mehe sünnikaardis. Ketu liikumine üle nataalse Veenuse toob kaasa probleeme. Ketu tahab lihtsust, kuna mõistab elu rohkem kui ilu ja mugavus. Sel perioodil võite loobuda mugavusest ja ilust ning otsite armastust muust kui füüsiline nauding. Suhtumine armastusse, ilusse, kunsti ja suhetesse muutub vaimsemaks, mis võib põhjustada probleeme inimsuhetes.

Ketu ühendus Marsiga

Marss on julgus, vaprus, masinad, vaidlemine, sõjakus ja vend. Ketu omab Marsiga sarnast energiat, mille tõttu omab see ühendus topelt efekti. Sel perioodil tuleb vältida vaidlusi ja võitlusi. On tähtis enne mõelda, siis teha, sest mõtlematuses tegutsemine toob endaga kaasa rohkem kahju kui kasu. Liikluses tuleb olla ettevaatlik, sest on võimalus õnnetuste ja vigastuste tekkeks.

Ketu ühendus Jupiteriga

Jupiter on uskumused, õppimine, filosoofia ning abikaasa naise sünnikaardis. Ketu transiit üle Jupiteri paneb isikut eitama oma uskumusi, filosoofiaid ja ideoloogiaid elust. Sel perioodil on hea otsida ja avastada uusi ideid, filosoofiaid ja õpetusi. Naisele tähendab see transiit keerulist aega abikaasaga ja õpetajadega.

Ketu ühendus Saturniga

Saturn on vastutus ja kohustused. Ketu ühendus Saturniga toob kaasa ootamatu pinge, mis väljenduvad suurenenud vastutusel ja kohustustel tööl. Tuleb olla tasakaalukas ning ettevaatlik, sest suurenenud pinge tõttu võidakse lahkuda töölt või eirata oma kohustusi. Transiidi ajal viiakse läbi oma eesmärkide ja kohustuse hindamine, mille tulemusena tekivad suured muutused.

Ketu ühendus Rahuga

Kui Ketu liigub üle Rahu, tekib meie ellu palju segadust. Võid äkitselt tunda, et tahad loobuda oma eesmärkidest ja ambitsioonidest, et liikuda edasi vaimsel teekonnal. Kuna Rahu tekitab segadust ning Ketu imeb seda endasse nagu “must auk”, on probleemide lahendamine keeruline sel ajal. Sel perioodil tuleb esile alateadlik karmaline tango, milles me osaleme kui proovime suhestuda välisemaailmaga, püüdes paralleelselt kuulata oma sisehäält.

Ketu ühendus Ketuga

Ketu tagasitulek (transiitse Ketu ühendus nataalse Ketuga) märgib ühe tsükkli lõppu, mis on kestis 18 aastat ning on seotud meie hingelise kasvuga. On hea aeg mediteerida ning “peegeldada” õpitut, mis juhtus viimase 18 aasta jooksul. On aeg teha lõpparve oma karmaga ning lasta lahti oma hingelisest taagast. Kui sa jätkad vanaviisi, ei aita sa oma hingeevolutsioonile kaasa, et kasvada.

 

Kui tahad teada, kas Sind mõjutab transiitse Ketu energia ning milline dasha on sul käimas, tutvu teenustega (#1 valik)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.