Suur 2019 aasta horoskoop – Vähi kuumärk

2019 aastal võivad Vähkide elus toimuda elumuutvad sündmused. Aasta esimestel kuudel liigub Rahu sinu märgis, mis tekitab kuni märtsini segadust ning sellega kaasneb otsustamatus. Alates märtsist, mil Rahu liigub Kaksikutesse, muutub olukord rahulikumaks.

Segadus ja ebakindlus, mis viimasel aastal sind vaevas kaob ning üldine suhtumine ellu muutub taas optimistlikumaks. Nii rahalised kui tööalased probleemid, mis sind varasemalt vaevasid, leiavad lahenduse. Võib esineda võimalusi teenida suuremat sissetulekut – kas ajutiste projektide näol või leida hoopis uus töökoht, mis parendab olulisel määral sinu majanduslikku kindlustunnet.

Aprillist alates, mil Jupiter ja Saturn muutuvad retrograadseks, tekib teatud stress, eriti tähelepanelik tuleb olla tervise osas. Suvel on soovitatav minna reisile.

Aasta esimene kvartal on tööalaselt hea, sest Rahu liikumine XII majas toob võimalusi luua kontakte välismaallastega, andes sinu tööle rahvusvahelise haarde. Võimalik näiteks import-eksport äri. Aprillist kuni septembrini väldi suuremaid otsuseid, sest Jupiter ja Saturn on retrograadsed. Sel ajal tee tööd ja vii ellu eesmärke, mis aasta esimestel kuudel seatud sai. Aasta lõpus hakkavad pingutused ja vaev tulemusi tooma. Edutamine, tunnustamine ja üldine tööalane edu on tõenäolised. Üldiselt tuleb tööalaselt väga tegus aasta.

Rahaga käitu targasti, st ära laena või anna laenu, väldi emotsioonioste, eriti suvel. Kata ainult vältimatud kulud – kodu, pere ja ärilised investeeringud. Alates suvest võivad tekkida suurenenud kulud seoses kodu ja perekonnaga.

Inimsuhetes on tulemas tagasihoidlik aasta, st madalad ootused ja alalhoidlikkus on parimad viisid inimsuhte ebatäiustega toimetulemuseks. Ole suhtlemisel avatud ja väldi vaidlemist, eriti suvel, mil Marss liigub üle sinu Kuu. Nõrgestatud Marsi liikumine üle Kuu kõigutab seni kestnud tasakaalu ja harmooniat. Ole ettevaatlik liigse impulssiivsuse eest, sest võid öelda ja teha asju, mida ei mõtle. Ole kannatlik ja aasta lõpus muutub olukord paremaks.

Töö ja karjäär

Tööalaselt on kulgemine aeglane kuid kindel. Esinevad väljakutsed, mille lahendad ilma suuremate probleemideta. Peale märtsi, mil Rahu-Ketu vahetavad märki, suurenevad võimalused tööalaseks edasiliikumiseks. Äriliselt on 2019 hea aasta, st on suur tõenäosus, et rahvusvahelised kontaktid tasuvad end lõpuks ära. Rahvusvahelised ärikontaktid aitavad sul laiendada oma äri, tuua turule uue toote või teenuse – kõik sõltub sellest, kuidas sa oma kontakte kasutad.

Aasta esimesed kuud, mil Rahu-Ketu liiguvad 1/7 maja teljel loob tööalaseid illusioone ja pettumusi. Võib esineda segadust, mille ajel teed viimase hetke muutused strateegias. Eneses kahtlemine ja liigne spekuleerimine tööalaselt toob kaasa probleeme. Aasta teisest kvartalist alates on Ketu ja Saturni ühendus, mille osas tuleb olla ettevaatlik, sest tekivad konfliktsed emotsioonid ja tunded, mis võivad tööelule negatiivselt mõjuda. Pole välistatud, et tekitab tahtmine tööelust eemalduda ja kõik “kukele saata”. Kui soovid tööd vahetada, tuleb teha eelnevalt hoolikas kodutöö, et hiljem mitte kahetsema hakata.

Kas tööl on lust ja lillepidu? Ei ole, tööpinge ja stress on täiesti tavaline. On tähtis, et sa ei laseks stressil endast võitu võtta. Suhtu enda töösse suurema tähelepanuga, ole hoolas, lojaalne ja detailne, nii saabuvad tehtud tööle maitsvad viljad. Tööelu parema edenemise võtmesõnadeks on loovus ja innovaatilisus. Olukorrad ja inimesed, mis esmapilgul ei tooks tulemusi, annavad ja vastupidi. Rahu liigub Kaksikutes, mis on sodiaagiringi 3. märk – sotsiaalmeedia ja internet. Me elame imelisel ajastul ning Vähkidel on saabuval aastal võimalus saada nendest maksimaalset kasu.

Olukorda soodustab Guru liikumine V majas, mille tulemusena arendad või täiendad enda teadmisi. Sinu nutikus ja intellektuaalne võimekus hoomata erinevaid teemasid on sinu eeliseks tööalaste väljakutsetega toimetulemusel.

Aasta esimesed kuud on küll keerulisemad, kuid peale märtsi kuni aasta lõpuni on soodustatud igasugune edu ja tunnustamine. Kuna suvel, juuni lõpp kuni augusti algus, on sinu karjäärimaja valitseja Marss nõrgestatud, on mõistlik võtta aeg maha ja puhata.

Armastus ja suhted

Vähid on inimsuhetes väga pühendunud ja kohusetundlikud inimesed, kuid 2019 pannakse nende pühendumine proovile, eriti märtsis ja aprillis. Ole oma partneriga avatud ja ära püüa tema eest midagi varjata, sest igasugune jahemine partnerluses toob kaasa emotsionaalseid probleeme – ärevus, tujukus jne. Sel ajal väldi vastastikust näägutamist ja probleemide lahendamist, sest olukorrad eskaleeruvad väga kiiresti tülideks, mis teevad haiget mõlemale poolele. Probleemide lahendamine ja vastuste otsimine on mõistlik alates septembrist.

Vallalised Vähid võivad sel aastal kohata enda härra või proua “Õiget”, keda armastad tingimusteta. Üldiselt on saabuv aasta väga romantiline, nii suhtes olevatele kui vallalistele Vähkidele. Ainuke kriitiline periood on aprill kuni august, mil Jupiter on retrograadne ja võib tekitada segadust armastusekuluaarides.

Olulisemad transiidid Vähi kuumärgile

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub VI majas. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis. VI maja tähendab arusaamatusi, konflikte, haigusi, võlgasid, vaenlasi, vastaseid, konkurente, vargaid, hirme, muresid, nõrkusi, majanduslikku seisu, onusid, teenindust, töötajaid, tervist, kaitset varguste, tule ja petmiste vastu. Saturn valitseb VII (Kaljukits) ja VIII (Veevalaja) maja. Saturn aspektib VIII maja (Veevalaja), XII maja (Kaksikud) ja III maja (Neitsi).

Saturni transiit VI majas on hea transiit, sest Saturn annab võimaluse luua strateegiaid ja mõtteid, kuid tulla toime väljakutsetega – konkurendid, haigused. Edu ei pruugi tulla koheselt, kuid parendav efekt on sellel transiidil kindlasti. Parenda oma dieeti, vabane mõttetust kolast – nii materiaalselt kui spirituaalselt. Inimsuhetes tuleks tähelepanu pöörata kommunikatsioonile – mõtle rahulikult, ole kannatlik ja ära loobi sõnu. Purva Ashadal on sõjakas, mis väljendub enim partnerluses, seega OLE KANNATLIK ja vali võitlusi, milles osaled.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, V majas. Jupiter valitseb VI maja (Ambur) ja IX maja (Kalad). Jupiter aspektib IX maja (Kalad), XI maja (Sõnn) ja I maja (Vähk).

Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad. V maja viitab intelligentsi, emotsioone, intellektuaalseid ja vaimseid andeid, mälu, loovust, armastust, romantikat, spekulatiivseid investeeringuid, organiseerimisvõimet, edu, viljakust, lapsi, teadmisi, haridust, treenimist, sotsiaalset elu, õpilasi, pühendumist.

Hea aeg enesearenguks – teadmised iidsetest mantratest, tantrast. Suurepärane aeg sisendada enda lastele vaimseid ja filosoofilisi väärtusi. Loe ja arenda ise enda maailmavaadet, tee heategevust ja osale vabatahtlikuna teiste abivajajate teenistuses. Kuna V maja on spekuleerimine, siis on hea võimalus õppida ja alustada investeerimisega. Kui oled mõelnud kirjutada raamatuid, siis 2019 on selleks suurepärane aeg, sest on head võimalused, et see leiad kirjastaja ning su teos saab avaldatud.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu XII/VI maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit XII majja ühte aeg hea ja halb. Hea on see selles mõttes, et oled suunatud nautima rohkem elu. Teisalt, halb külg, on suutmatus piiri pidada kulude osas, mis võivad üle piiri  kasvada. Reisid, meelelahutus ja muud naudingud pakuvad suurt lõbu, kuid pikemas perspektiivis ei paku need mitte midagi. Pea piiri ja ole rahalises mõttes hoolikam. Kui ei oska piiri pidada, saab häiritud sinu unetsükkel, mis takistab kehal ja vaimul puhkamast.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim tervist ja igapäevast rutiini. Kuna Ketu liigub koos Saturniga siin majas, on oodata teatavat leevendust ja pinge langust. Oled kohanemisvõimeline ja tuled probleemidega koheselt toime. Ametlikud ja formaalsed ettevõtmised vajavad suuremat tähelepanu, sest on harjumus rööprapsides olukordi mitte hoomata ja detaile mitte märgata. Tervise suhtes pead olema eriti tähelepanelik – käi regulaarses kontrollis ja veendu, et kõik näitajad oleksid korras.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

2 comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.