Suur 2019 aasta horoskoop – Skorpioni kuumärk

Skorpionite kuues meel on 2019 aastal võimendatud. Kooslus intuitsioonist ja teravast taibust teevad sinust eduka tegija igas vallas. Oled täis entusiasmi ja teotahet, kuid tulemused võivad jätta soovida, st tark ei torma ja anna aega atra seada. On mõistlikum olla vaatleja, kes analüüsib, mitte ei reageeri. Analüüsi ja mõtiskle, mis on olnud, mis on praegu ja mida soovid tulevikus.

Tööalaselt võid leida end olukorrast, kus vanad meetodid töötegemiseks ei ole enam piisavalt efektiivsed ning tuleb kasutada enda intuitsiooni uute viiside taipamiseks.

Tööalaselt ja rahalises mõttes võid kogeda teatavat aeglust arengu osas, kuna kõik, mis saavutad tuleb vaevaliselt. Tulemused ja pingutused võivad olla tasakaalust väljas. Sellistel hetkedel on tähtis omada oskust säilitada motivatsioon ja lojaalsus enda tegemiste osas, et mitte esimest pettumust kogedes rapsima hakata – igale mõõnale järgneb tõus ja pole praegune mõõn teistest erinev.

Ei saa mainimata jätta Jupiteri transiiti üle sinu Kuu, mis annab sulle juurde suure koguse energiat, entusiasmi, inspiratsiooni, mõjutades otseselt sinu inimsuhteid. Kui oled vallaline, on suur tõenäosus kohata enda teist poolt – inimest, kes tasakaalustab ja rahustab, kui välismaailm on liialt turbulentne. Suhtes olevad Skorpionid saavad anda enda suhtele uue suuna, uue hingamise ja uue mõtte.

Üldine meeleolu aasta vältel on positiivne ja omad suurt usku paremasse homsesse, mis mõjutab suuresti sinu nägemust ja maailmataju. Oled joviaalne, lahke ja vahetu suhtleja, mõjudes teistele karismaatiliselt. Kui oled soovinud enda ellu armastust ja edu, on soovitatav sel aastal juhtimine enda kätte haarata ja tegutseda.

Töö ja karjäär

2019 aasta suurimaks probleemiks Skorpionite jaoks on Saturn, kes liigub II majas. Tihti tekitab see tunde, et rahavood on “külmutatud” ja sissetulekud on peaaegu et olematud. Rahalises seisus leida mingisugune stabiilsus võib kohati tunduda võimatu missioonina, mis tekitab pingeid koduses keskkonnas. Pead nägema vaeva ja pingutama, et tunda end kodus stabiilselt ja turvaliselt.

On mõistlik jälgida enda kõne ja keelt, eriti stressiolukorras, sest teiste inimeste halb kõnetamine võib tööalaselt tuua kaasa soovimatuid tulemusi. Alates märtsist, mil Rahu liigub VIII majja, võib probleeme tekitada karjäärilisel laineharjal püsimine, sest on oht, et murtakse lubadusi ja käitutakse vastutustundetult. Ametlikud asjaajamised korraldada alati dokumenteeritult ning enne allkirjastamist tutvu sisuga hoolikalt enne kui astud formaalse sammu ja allkirjastad dokumendi.

Suve hakul, mil Marss on nõrgestatud Vähis, võib olla keeruline enesekehtestamine ja uute ideed esitlemine. Ära solvu, kui sinu ideedega ei nõustuta või sa ei leia endale pooldajaid. Võta aeg maha ja naudi elu, sest sügisel, mil Marss on Lõvis, on aeg suurejooniseks ja dramaatiliseks tegutsemiseks.

Skorpionite kasuks töötab Jupiter, kelle asetsemine Skorpionist leevendab aasta vältel tekkivatest pingetest. Jupiteri aspekt IX majale annab selge signaali sinu ülemustele, et sinu pingutused ja püüdlikus on tunnustust väärt. Ära siiski kellelegi kandadele astu, sest võid rikkuda võimaluse edutamiseks, mis tekib kui Jupiter liigub Amburisse.

Kõige murettekitavam on Rahu liikumine Kaksikutes, VIII majas. Võid avastada, et sõber, kes esineb “nina all” tõelise veetleva ja meeldiva inimesi, haub seljataga vandenõu, proovides sind ja sinu mainet lõhkuda. Ole valvas! Enne igat kokkulepet, ettevõtmist või koostööd teosta põhjalik taustauuring, et vältida ebameeldivuste teket. On tõenäoline, et tood päevavalgele nii mõnegi luukere. Samuti ole valvas enda “õukonna” suhtes, kes sind ümbritsevad, sest kadedus on kerge süttima ning sinu maine ja imago kahjustamiseks võidakse kasutada ebaausaid ja petlikke võtteid.

Tööalaselt kulgeb aasta teine pool paremini, mil võib tekkida võimalus uue äri, koostöö sõlmimiseks. Unista, planeeri ja teosta aasta teises pooles. Seal juures jälgi enda suhtlemist – kõne, kehakeel, sest võib esineda olukord, kus üks vale/sobimatu väide tõmbab kogu plaanile vee peale.

Inimsuhted ja armastus

Jupiter annab 2019 aastaks oma õnnistuse, sütitades inspiratsiooni nii romantika kui õnne vallas. Võimalused pöörata armusuhe abieluks on suured. Leiad palju võimalusi ja aega veeta koos aega enda teise poolega, õppides teine teist tundma ja avastades koos maailmas pesitsevat ilu. Muutute lähedasemaks, intiimsemaks ja oskate teine teist paremini mõista.

Veenuse ja Jupiteri ühendus Skorpionis mõjutab otseselt sind ja sinu partnerit, võimendades sinu ilutunnetust ja veetlust inimsuhetes. On võimalus, et tekib tõmme esimesest silmapilgust, mis ajaga ainult kasvab. Seega hoia silmad ja kõrvad lahti.

Tähtis on mitte muretseda, sest liigne muretsemine tekitab stressi ja võib tekitada olukorra, kus kõnetad oma partnerit ebainimlikul viisil. Sinus võib olla soov rääkida ja arutada tõsistel teemadel – suhtetulevik, perspektiiv, hetkene olukord jne, kuid ära tee seda, sest on oht, et omavaheline suhtlemine võib minna koledaks. Kuna Rahu-Ketu vahetavad telge ja liiguvad VIII/II maja teljele, on võimalus, et muutud inimeste suhtes hooletuks – sa ei märka nii enda kui nende ütlemisi, tegemisi ja olemisi. Asju, mis oleksid teises olukorras punaseks tuleks, võivad sel aastal jääda märkamatuks. Samuti on sõnades võim ning seda võimu väärkasutades võivad sattuda väga ebameeldivasse olukorda.

Aasta märksõnad – vaatle kuid ära reageeri. Kui oled hoolikas inimeste suhtes, kellega lävid ja sõnade suhtes, mida ütled, peaks aasta mööduma hästi.

Olulisemad transiidid ja liikumised Skoprioni kuumärgi jaoks

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub II majas. II maja esindab rikkust, perekonda, teist abielu, materiaalseid väärtusi, rahateenimise võimekust, majanduslikku seisu, kõnet ja nägemisvõimet. Saturn valitseb III maja (Kaljukits) ja IV maja (Veevalaja). Saturn asepektib IV maja (Veevalaja), VIII maja (Kaksik) ja XI maja (Neitsi).

Tuleb olla tähelepanelik enda sõnade suhtes, sest sõnu ei saa tagasi võtta. Võib esineda olukord, kus peate tõde rääkima ja kui te olete jätkuvalt ebaaus, võite seista silmitsi tagajärgedega.

Tehingud kinnisvaraga võivad tuua tulusid. On soovitatav vaadata kriitilise pilguga üle enda sotsiaalnevõrgustik – sõbrad, tuttavad ja teised lähikondlased. Võid olla olukorras, kus sinu kulud on suuremad kui tulud, seega võib esinda raskusi enda rahalise olukorra stabiliseerimisega. Samuti võid võtta ette reisi välismaale, partneriga koos, et külastada sõpru/tuttavaid, kellega pole ammu kontaktis. Leevendus pingetele on olla veedieedil iga laupäev – joo ainult vett soovitatavalt 4-5 kuud järjest. Võimalusel lisa ravimtaimi veele, mida tarbid.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, I majas. I maja  esindab inimest, tema sisemist olemust ja tervist, elujõulisust, isikupära, väljanägemist, staatust, lootusi ja nende täitumisi. Jupiter valitseb II maja (Ambur) ja V maja (Kalad). Jupiter aspektib V maja (Kalad), VII maja (Sõnn) ja IX maja (Vähk). Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad.

Kasuta võimalust eneseharimiseks ja järgneva 12 aastase tsükli planeerimiseks – uued eesmärgid, unistused. Kõige parem on tuua muutused esile, kui Jupiter on täpselt üleliikumas üle sinu Kuu. Hea võimalus kohata spirituaalselt guru, kes hakkab juhendama ja õpetama. Suurepärane aeg uurida ja õppida astroloogiat, esoteerikat ja müstikat. Hari ja vii kurssi end rahanduse ja finantsküsimustega, kuna Jupiter valitseb peamist raha maja (II maja). Otsi väljavaateid eneseharimiseks, täiendamiseks, mis annaksid su elule uue hingamise. Hea aeg tegeleda loovate projektidega, mis edendavad enesekindlust, minapilti ja mainet. Ainuke asi, mida kontrollida tuleks on enda meelelised impulsid, mis võivad olla liigselt ebastabiilsed ja laialivalguvad (kuna Kuu on nõrgestatud Skorpionis ning Guru liikumine üle Kuu võimendab meelelist taju mitmekordselt – ülienesekindlus, ebareaalne optimism jms).

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu VIII/II maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu liikumine VIII majas on mitmekesine, st võib tuua vastuolulisi energiaid. Võid kogeda põhjendamatut hirmu. Hirmu, mis tuleneb tihti alateadvusest. Selliste emotsioonidega on tähtis tegeleda, sest intuitsioon tahab öelda, et midagi on valesti või korrast ära. Samas on see aeg väga hea tegelemist müstika ja esoteerikaga – jooga, meditatsiooni abil saad hoida end meeled tasakaalus. On soovitatav vältida tegevusi, mis segavad sisemise tasakaalu ja rahu leidmist – erinevad sõltuvused ja vaimsed praktikad nagu alkohol või maagia, sest tulemused võivad olla hoopis vastupidised. Partneri perekonna toetus nii vaimses kui materiaalses plaanis on suurem kui tavaliselt, st oled suuremas kontaktid ja lävid nendega rohkem kui tavaliselt.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim sinu perekondlikku elu ja suhtlemist. Perekondlik suhtlemine võib olla takistatud kuna tajud äkitselt kõikide tegutsemist, mis jätab sinus hüljatud tunde. Võid tunda end perekondlikes situatsioonides isoleerituna ja eemalolevana – võib tekkida tunne, et enda perekond ei paku rahulolu ja püüad leida kontakti enda partneri perekonnaga. Aeg ajalt võid minna oma kõnes inetuks, mis  tekitab hiljem probleeme. Rahalised ja materiaalsed väärtused võivad kaotada enda senise tähtsuse ja soovid sukelduda müstikasse ja okultismi, et õppida tundma kõike, mis pole füüsiliselt tajutav.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.