Suur 2019 aasta horoskoop – Neitsi kuumärk

Neitsi kuumärgile on uus aasta täis üllatusi, nii koduses plaanis kui tööelus. Kuna võib esineda rohkelt viimase hetke muudatusi, stressad tavapärasest rohkem. Kohe kindlasti ei ole tulemas igav ja tuim aasta – esineb nii häid kui halbu, meeldivaid ja ebameeldivaid üllatusi.

Saabuv aasta sobib eelkõige tööalaste plaanide loomiseks, kuna sinu detailitäpne silm ja analüütiline võimekus suudavad sel aastal lõigata maksimaalset kasu. Tajud ära võimalused edasiliikumiseks või hoo mahavõtuks. Sa ei riski, sest kaalul on sinu maine. 

Tööalaselt algab intensiivsem periood alates märtsist. “Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus” ei näi kehtivat ja sul tekib tunne, et sa ei saa piisavalt tunnustust enda tehtud töö eest. Siiski sinu vaev ja aeg väljenduvad suuremas vastutuses ja palganumbris. Äriliselt on väljavaated head ja sind võib tabada geniaalne suur idee, mille najalt ehitad üles enda äri/ettevõtte. Palgatöölised leiavad end suurenenud vastutuse ja kohustustega, esinevad olukorrad, mis panevad sinu olemust proovile ja tirivad sind välja “mugavustsoonist”.

Aasta keskmeks on pendeldamine töö ja kodu vahel, millele lähebki enamus tähelepanu ja energiat. Aasta alguses, mil Marss liigub sinu VII majas, aspektides X maja, tekitab konfliktse ja pingelise olukorra nii töö kui paarisuhtes. Marss on sõdalane ja kui see asub VII majas, kipuvad Neitsid teisi domineerima ja oma tahet peale suruma. Et pingeid vähendada, võta aeg maha (pingelisem aeg on detsember 2018 kuni veebruar 2019).

Loomulikult ei kao kuhugi inimsuhted, mis on iga hinge fundamentaalne eluosa. Kõikidel Neitsitel tuleb võimalus hoida ja tugevdada enda sidet oma partneriga. Vallaliste Neitsite võimalused on samuti head, sest võidakse leida pikaajaline ja lojaalne partner. Aasta teises pooles on parim aeg võtta oma partneriga koos aeg maha ja minna reisile. Võtate ette reisi sihtkohta, mis pakub mõlemale huvi ja on hea võimalused omavahelist sidet tugevdada.

Tööelu ja karjäär

Aasta esimestel kuudel, mil Marss liigub Kalades ehk VII majas, toob tööalaselt suuremat kasu kui eraelus. Töötegemistes oled tõeline sõdalane, kes võetud eesmärgid täidab – olgu selleks suurem palk, klientide arv või maine tõus. Transiitne Marss Kalades, mis aspektib X maja Kakskikutes aitab saavutada ja hoida paremat staatust ja positsiooni. Sind võetakse tõsisemalt ja mõjud usaldusväärsemana. Väga hea aeg uuel aastal karjääriliselt hea start teha.

Esimene kriitilisem periood tuleb märtsis, mil Merkuur on retrograadne Veevalajas VI majas. Sel perioodil võivad esineda probleemid tööl ja suureneda konfliktid, kuna võib tekkida segadus paberimajandusega, arvete tasumisega või tööalases kommunikatsioonis ja rutiinides. Hoiduda tuleks suurematest tehingutest ja otsustest, mis võivad mõjutada töö edasist käekäiku. Iga leping või dokument, mis allkirjastamisele läheb, tuleb hoolikalt läbi lugeda.

Kommunikatsioon omab väga suurt rolli tuleva aasta tööelu toimimisel. Oled oma kõnes ja muus eneseväljenduses sõbralik, siiras ja muidu lõbusam. Suudad oma sõnadega pingelisi olukordi maandada ja nii mõnegi olulise sammu teostamisele kaasa aidata. Hea on kui täiendad enda teadmisi, osaled koolistustel ja seminaridel. Ühised koolitused ja teised harivad ettevõtmised sõprade ja töökaaslastega pakuvad saabuval aastal kõige enam kasvupotentsiaali.

Saturn on retrograadne aprilli lõpust kuni septembri keskpaigani, mil tuleb vältida probleeme ja konflikte ülemuste ja vanemate kolleegidega. Stress ja pinge on sel perioodil suurem kui tavaliselt. Ettevõtjad peaksid vältima sel ajal uute investeeringute tegemist, kuna võivad esineda seni nägemata takistused, mis seavad ohtu kogu projekti. Kuna Jupiter on Saturniga samal ajal retrograadne, tuleb hoolikalt analüüsida ja vaadata üle tegevuskava, sest pikem plaan ei pruugi tuua kaasa soovituid tulemusi. Kõige ohtlikum aeg ongi märts, aprill kuni september, mil on kõige tõenäolisem aeg teha vigu, tekitada segadust ja kogeda stressi.

Suhted ja armastus

Rahu-Ketu telg mõjutab sinu armuelu kuni märtsini, mis aitavad sul edendada enda sotsiaalset kapitali, samas muutes sind isiklikus armuelus reserveeritumaks. Võid tunduda külm ja eemalolev partneri jaoks, samas oled sotsiaalne ja avatud inimene, kes huvitub sel ajal uute tutvuste loomisest. Sinu eemalolek ja teatav reservatsioon enda armuelu osas tekitab aasta alguses stressi, kuid peale märtsi olukord muutub.

Alates märtsist tuleb näha vaeva, et hoida romantikat ja kirge oma suhtes, sest on oht, et suhe muutub lihtsalt kuivaks. Toimub eemaldumine ja muututakse teine teise suhtes külmaks. Teisalt, oled praktiline ja asjalik. Oled inimene, kelle peale saab loota. Kuna 2019 aasta peamine fookus on töö ja isiklikud suhted kipuvad jääma tahaplaanile, siis on soovitatav võtta aeg ja pühendada end partnerile – väikesed teod ja üllatused aitavad hoida sidet partnerite vahel.

Vallaliste Neitsite jaoks on hiliskevad ja varasuvi parim aeg enda teise poolega tutvumiseks. Ole aus, otsekohene ja ära mängi mingeid mänge. Analüüsi nii end kui partnerit ja otsusta, kas sobite või ei. Peamine on teha õige valik, sest vastasel juhul lõppeb suhe haiget saamisega. Sõprustutvused, mis sel aastal loote, omavad häid võimalusi pikemaajalise partneri leidmisel. Sügisel on head võimalused astuda püsisuhtesse.

Olulisemad transiidid Neitsi kuumärgile

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub IV majas. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis. IV maja tähendab  ema, õnnelikkust, sugulasi, sõpru ja toetajaid, algharidust, sõidukeid, kodurahu, vaimset rahu, spirituaalset elu, mugavusi, luksust, sünnimaad, kinnisvara, maja, kodu. Saturn valitseb V (Kaljukits) ja VI (Veevalaja) maja. Saturn aspektib VI maja (Veevalaja), X maja (Kaksikud) ja I maja (Neitsi).

Hea aeg analüüsida ja mõelda enda kodust – mis on väljavaated, tulevikuplaanid jms. Pööratakse tähelepanu enda tervisele – dieet, toitaineid, treeningud. Hea aeg saada vabaks emotsionaalsest pagasist, mis on aastasid vaevanud. Ühel või teisel moel pead seisma silmitsi enda hirmude ja traumadega, sest need asjad ei lase sul lõõgastuda ja tunda enda mugavalt.

Võid tunda soovi saavutada rohkem kui tavaliselt, mis päädib sellega, et sinu tegemised mõjuvad sinu lähikondlastele inspireerivalt. Võib esinda soov viibida kodus, kuid töökohustused tulevad vahele ning tekib mentaalne pinge ja närvilisus. Hea aeg saada vabaks kolast – viska minema asjad, mida sa ei kasuta.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, III majas. Jupiter valitseb IV maja (Ambur) ja VII maja (Kalad). Jupiter aspektib VII maja (Kalad), IX maja (Sõnn) ja XI maja (Vähk).

Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad. III maja viitab nooremaid õdesid ja vendi, naabreid, julgust, füüsilist tugevust, sportlikkust, initsiatiivi, ettevõtlikkust, suhtlemist ja õppimisvõimet, lühikesi reise, kirjutamist.

Hea aeg alustada blogimise, päeviku pidamisega või raamatu kirjutamisega. Tuleb esile rohkem ringi liikumist, eriti riigisiseselt. Hea aeg astuda kõrgkooli või jätkata pooliolevat haridusteed. Oled julgem, siiram ja avatum uutele ideedele, arusaamistele ja ideoloogiatele. Hea aeg teha regulaarset trenni. Hea aeg külastada seminare, õppida ja uurida uusi professionaaseid väljavaateid. Professionaalsete tutvuste loomiseks hea aeg, mis toovad esile muutuse sinu suhtlemises ja mõtlemises.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu X/IV maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid (II maja), Amburit (IV maja) ja Veevalajat (VI maja). Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit X majas on hea, mis parendab sinu sotsiaalset staatust ühiskonnas ja tööl. Sinu vastutus ja autoriteet suurenevad ja astud karjäärilises mõttes uutesse kõrgustesse. Oled seiklushimulisem ja võtad mängulise kerglusega vastu tööalaseid väljakutseid. Sel ajal on sul võimalus end tööalaselt uuesti luua, teha taassünd. Oled hõivatud mitmete projektide elluviimisega, mis toovad kaaslaste tunnustuse. Hea aeg reisi tööalaselt ning luua enda rahvusvaheline tuntus. Paljud plaanid, mis on seni ootel olnud, leiavad uue hingamise.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim kodust harmooniat ja rahuolu. Väldi peresiseseid konflikte, kui olukord ei vasta ootustele. Ole diplomaatiline ja teistega arvestav. Ära suru teistele peale enda arvamust või nägemust. Austa oma pereliikmeid ja püüa nendega veeta koos aega õppides ja teine teist inspireerides. Sügavad vestlused pereringis loovad lähedasema sideme kui teised tegevused kokku. 

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.