Suur 2019 aasta horoskoop – Lõvi kuumärk

Lõvid on saabuval aastal karismaatilised ja enesekindlad, st pingutate rohkem kui tavaliselt, et paista silma. 2019 aasta toob uued tuuled nii eraelus kui professionaalselt, mis on harmoonias sinu enesekindluse ja auraga. Saturn ja Jupiter on planeedid, mis suuresti mõjutavad sinu edu ja olu.

Saturni transiit V majas, olles VI ja VII maja valitseja mõjub positiivselt eraelule, tuues endaga kaasa abielu või suurema pühendumise suhtes. Sinu unistused ja ootused seoses inimsuhete ja äriga saavad täidetud. Suurenevad vastutus ja kohustused, mis on sünergias sinu ootustega.

Tervis on valdkond, millele tuleb enam tähelepanu pöörata. Võivad suureneda kulutused ravimitele ning külastad arste rohkem kui tavaliselt. Teosta kõikvõimalikud kontrollid ja testid, et veenduda oma tervise korrasolekust.

Isiklikud suhted partneriga parenevad, muutuvad küpsemaks ning kaob igasugune draama. Hea aeg luua konstruktiivne ja stabiilne pinnas, millelt suhet edasi arendada. Suhtud tõsisemalt ja küpsemalt oma partnerisse ja teie suhtesse, see tekitab su partneris suurema turvatunde ja usalduse. Sinus on intellektuaalne uudishimu ja soov-kavatsus muuta oma suhet paremaks. Aasta alguses, mil Merkuur ja Saturn on ühenduses, on parim aeg luua reaalselt elluviidavaid eesmärke ja plaane nii suhtes kui isiklikus plaanis.

On tõenäoline, et leiavad aset muutused kodus – kolid, renoveerid, laiendad või lood uue kodu. Perekondlikud suhted muutuvad harmoonilisemaks ning neis on tunda harmoonia ja positiivsus. Võid kohata mõnda vaimset õpetajat või guru, kes aitab luua sisemise harmoonia. Või ärkab sinus endas sisemine guru ja soovid õppida esoteerilisi ja holistilisi praktikaid. Perekondlikud suhted on head, st korralda koosviibimisi, õhtusööke, kokkusaamisi, mis lähendavad.

Töö ja karjäär

Tööalased väljavaated on head, sest Saturn aspektib VII maja. Võivad tekkida võimalused alustada import-eksport äriga või suunduda tööle välismaale. Sellised võimalused suurendavad sinu rahavoogusid ja parendavad üldist materiaalset kindlustatust. Samuti on head väljavaated õpetamise ja treenimisega raha teenida – ehk pöörad oma hobid ja teadmised rahaks ja hakkad teisi õpetama.

Tõenäosus leida tunnustus oma töö ja tegemiste eest on suur, sest alates märtsist vahetavad Rahu-Ketu telge liikudes XI/V maja teljele ning Jupiter aspektib X maja. Alates märtsist oled keskendunum ja pingutad rohkem, et leida väljundeid oma töö osas. Kindlasti leiab sinu töö ja vaev saabuval aastal tähelepanu ja tunnustust. Hea aeg tuua esile muutused ja reorganiseerida enda tööeetika ja struktuur, mis toovad kaasa tööalase autoriteedi ja sissetulekute suuremise.

2019 aasta toob endaga kaasa rohkelt võimalusi, st ole hoolikas valikute tegemisel, sest on oht parimate võimaluste maha magamiseks. Ainuke oht on sotsiaalne võrgustik, kellega lävid. Võid kohata inimesi, kes on “hundid lambanahas”. Kuna Saturn ja Ketu teevad ühenduse, on sinu kriitiline mõtlemine häiritud. Võid impulsi ajel teha valikuid, mis toovad endaga kaasa ärilise ja rahalise kahju. Kui tekib mingi suurem idee või plaan, konsulteeri alati teise inimega, kes annaks värske perspektiivi. Suhtle ja seosta end inimestega, kellel on sarnane tööeetika ja suhtumine kui sinul ja väldi kannatamatuid ja kahtlaseid skeemitajaid. Edu ei tule kergelt, kui kannatlikus ja pühendumine eesmärkidele toob edu.

August ja september on tööalaselt parimad perioodid, soodustatud on suhted autoriteetidega, kes on toetavad sinu tegevuste osas. Ainuke probleem on eneseväljendus ja kommunikatsioon – kuula teisi ja mõtle enne hoolikalt, mida ütled. Märts kuni mai on tööalaselt kõige ebasoodsam periood, sest võid sattuda tülidesse ja konfliktidesse, mis halvavad sinu edu ja arengut tööalaselt. Suhtu kriitiliselt tutvustesse, mida lood ja nii saad vältida võimalikke kaotusi.

Inimsuhted ja armastus

Rahu-Ketu transiit XI/V maja teljel on armastuse ja inimsuhete osas olulised liikumised. Ketu liikumine V majas toob segadust, teatavat rahulolematust, st võib tekkida tunne, et oled koos vale inimesega. Rahu-Ketu ülesanne ongi tekitada kaost ja suunata meid õigele rajale. Ketu ja Saturni ühendus V majas loob teatava vaakumi, jõuetusega tulla toime suhtes tekkivate probleemide osas.

Parim viis probleemidega toime tulla on nendega mitte tegeleda, kuna nõnda tekitad ainult suuremat apaatsust ja vimma. Suhtes olevatele Lõvidele on hea aeg näitada ütles initsiatiivi ja meelekindlust, et kindlustada oma suhet. Ohtlikumad kuud on veebruar ja november, mil Päike liigub kõige nõrgemates positsioonides. Neil kuudel on keeruline arvestada enda partneriga ning erimeelsuste tekkimine on tõenäolisem kui teistel kuudel. Aprillis ja mais on hea aeg taaselustada suhteid teiste inimestega, sh partneriga. Armuelu saladus peitub usaldusväärsuses, st seisa oma sõnade taga ja mõtle hoolikalt kui annad lubadusi.

Vallalised Lõvid peavad säilitama kannatlikkuse ja vältima hoogsaid kohtinguid. Võid sattuda kokku inimestega, kes pole tegelikuses sellised nagu nad end väidavad olevat. Selline olukord tekitab kiiresti tunde, et inimene pole õige su jaoks. Hakkad märkama vigu ja vastuolusid, mis toob endaga kaasa südamevalu ja lahkuminekuid. Targem on oodata ja olla kannatlik. Soovitatavalt keskendu enesele – harjumustele, hobidele, talentidele ja oma unistustele.

Aasta lõpus võivad suhted partneriga muutuda külmemaks, luua soodsa pinna armukadetsemiseks ning tülitsemiseks. Tähtis on partneritevaheline usaldus ja kommunikatsioon, mis aitab tulla toime suurenenud omavaheliste pingetega. Kui partnerite vahel puudub usaldus ja suhtlemine, on tõenäoline ootamatu lahkuminek.

Olulisemad transiidid Lõvi kuumärgile 2019 aastal

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub VI majas. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis. V maja viitab intelligentsi, emotsioone, intellektuaalseid ja vaimseid andeid, mälu, loovust, armastust, romantikat, spekulatiivseid investeeringuid, organiseerimisvõimet, edu, viljakust, lapsi, teadmisi, haridust, treenimist, sotsiaalset elu, õpilasi, pühendumist. Saturn valitseb VI maja (Kaljukits) ja Veevalaja (VII maja). Saturn aspektib VII maja (Veevalaja), XI maja (Kaksikud) ja II maja (Neitsi).

Purva Ashada pole nii destruktiivne kui Mula, mille saatel möödus terve eelmine aasta, kuid Purva Ashada on sõjakas. Kuna Saturn valitseb Sinu VI ja VII maja, toob see esile konflikte partneriga. Siiski on destruktiivsed konfliktid on välditavad kui oled siiraste kavatsustega enda suhet parendada. Teisalt kuna V maja on spekulatsioonid, siis on tähtis olla rahaliselt ettevaatlik, sest võid kaotada palju raha – igasuguste suurejooneliste kinkide tegemine, börsil kauplemine või lihtsalt kasiinos mängimine.

Saturn aspektib sinu II maja, mis asub Neitsis. Viitab teatud psühholoogilisele pingele, mis paneb sind muutma enda harjumusi ja suhtumist. Jälgi oma dieeti ja toitumist ja vältida tuleks liigselt rasvaste toitude söömist. Võib esineda ka juhtusid, kus isu ei olegi.

Loovus ja eneseväljendus vajavad struktuuri ja plaani, ainult nii tulevad tulemused – Saturn on struktuur ja üldpildis loovad Saturni transiidid struktuuri ja vundamendi majades, kus ta liigub. Hea näide Saturni struktuurist on inimskelett, mille abil inimene võtab kuju ja vormi.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, IV majas. IV maja tähendab ema, õnnelikkust, sugulasi, sõpru ja toetajaid, algharidust, sõidukeid, kodurahu, vaimset rahu, spirituaalset elu, mugavusi, luksust, sünnimaad, kinnisvara, maja, kodu. Skoprionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha. Jupiter valitseb V (Ambur) ja VIII maja (Kalad). Jupiter aspektib VIII maja (Kalad), X maja (Sõnn) ja XII maja (Vähk). 

IV maja on kodu, kus tunned end mugavalt, seega on see transiit hea aeg parendada enda kodu. Muuta seda spirituaalsemaks – religioossed kujud, altarid, pildid jms. Hea aeg kodu renoveerimiseks, remonditööde teostamiseks või uue kodu soetamiseks. Hea aeg muuta enda unereziimi, unehügieeni, mis parendab sinu unekvaliteeti. Esoteerika ja spirituaalsuse õppimiseks suurepärane aeg – mantrate, tantra, shastrate õppimine. Suurepärane aeg perekondlikke ürituste korraldamiseks. Täienda enda raamaturiiulit vaimsete raamatutega. Oled tähelepanelikum oma kodu mugavamaks muutmise osas. Hea aeg tegeleda heategevusega – annetada riideid, raamatuid ja aidata neid, kes end ise aidata ei saa.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu XI/V maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib III maja (Kaalusid), V maja (Amburit) ja VII maja (Veevalajat). Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.  XI maja tähendab sissetulekuid ja rahavoogu, kasumit, vanemaid õdesid ja vendasid, lootused ja eesmärgid ning nende täitumist.

Rahu transiit XI toob endaga kaasa positiivseid tulemusi seoses materiaalsusega. Võid saada osaks ootamatule tunnustusele ja tänuavaldusele. Tajud suurenenud toetust enda professionaalses ringkonnas ning võid kogeda ootamatut edasi liikumisest karjäärilises mõttes. Erimeelsused partnerluses saavad kiirelt lahendatud. Uued ja suured ideed, mis sel ajal tekivad toovad küllust ja rikkust. Kasuks tuleb globaalne mõtlemine, mis viib sind kokku rahvusvahelise taustaga inimestega. Rahvusvahelisus ja globalism on majanduslikus mõttes olulised märksõnad.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. V maja tähendab intelligentsi, emotsioone, intellektuaalseid ja vaimseid andeid, mälu, loovust, armastust, romantikat, spekulatiivseid investeeringuid, organiseerimisvõimet, edu, viljakust, lapsi, teadmisi, haridust, treenimist, sotsiaalset elu, õpilasi, pühendumist.

Ketu transiit Amburis, V majas mõjutab kõige enam sinu armuelu ja suhteid lastega. Võid tunda teatavat segadust nendega suhtlemisel. Sel ajal puudub sul huvi niisama jutustada, vaid eelistad inspireerivaid ja sügavaid vestlusi, mis pakuvad nii nõu kui motivatsiooni. Võivad esineda probleemid lastega, nende haridusega. Nad võivad muutuda eraklikuks ja isoleerida end välismaailmast ja ilmalikust elust. Äkiline huvipuudus õpingute vastu tekitab sinus tuska ja rahulolematust, mistõttu võid muutuda apaatseks nende suhtes. Ära lase emotsioonil võitu võtta ja ole olemas, pakkudes neile tuge ja nõu.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.