Suur 2019 aasta horoskoop – Kaljukitse kuumärk

Kaljukitsed on olemuselt süsteemsed ja traditsioone hindavad olevused, kelle järjepidevus on kadestamisväärt. 2019 aasta tuleb parem eelmisest, igas mõttes. Oled avatum uutele lahendustele, kui need pakuvad samaväärtset või paremat väärtust seni kehtinud traditsioonidele. Uued metoodikad, tehnoloogiad, mis pakuvad võimaluse targalt elamiseks, säästes aega ja raha.

On tõenäoline, et elad seda aastat ebatavalisel moel, proovides ja eksperimenteerides erinevate võimalustega nii tööalaselt kui muus elus. 

Tööalaselt võib esineda võimalusi laiendada enda haaret – kogemuste ja võimaluste näol, kus liigud tööle välismaale. Või vahetad töökohta ja asud tööle rahvusvahelisse firmasse, millega seoses toimuvad tööalased välisreisid. Samuti leiab armuelu uue hingamise. Suhtes Kaljukitsed leiavad viise ja mooduseid, lähenedes armastusele uuest küljest. Võimalik, et tehtakse ja võetakse ette midagi uut ja põnevat, mida varasemalt pole tehtud. Võimalik on ka muude suhtumises, kus varasemalt eelistatud töötegemise soov asendub sooviga veeta rohkem aega koos enda partneri ja perega. Kõik tegevused, mida koos teete, ei ole tingitud kohusetundest, vaid soovist muuta suhe lähedasemaks.

Inimsuhetel on suur mõju 2019 aasta edukusel, milles mängib suurt rolli partneri toetus ja abi. Kui varasemalt uskusid, et tee tööd ja näe vaeva, siis tänavu on teisiti, sest armastus ja inimsuhted võivad lahendada tööalaseid probleeme ja pakkuda leevendust esinevatele väljakutsele.

2019 on aasta, mil paljud suhtes olevad Kaljukitsed muudavad enda suhte sügavamaks ja lähedasemaks. Prioriteetides on justkui aset leidnud muude, mille ajel liigub tähelepanu töölt suhtele.

Töö ja karjäär

Sinu kuumärgi valitseja Saturn liigub Amburis, XII majas, viidates seotusele välismaalimaga. Saturni üheks tähenduseks on kohustused, mida teostame, sestap võivad tekkida kohustused seoses rahvusvahelisetöö või klientidega, kellega pead tegelema.

Tööalaselt suureneb sinu suhtlemine maailmaga, suureneb sinu tööalane professionaalne võrgustik, kellega lävid, mis loomulikult võib endaga kaasa tuua Saturni liikumise energiat. Kui oled valmis karjääris edasi liikumiseks, on tänavu aasta väga hea, sest kõigisugu tegevused, mis on seotud kirjutamisega, ideede ja algatustega leiavad toetuse laiemas spektris.

Võid kogeda ootamatut kasu ja tulu, mis loob pinnase uuteks algatuseks ja tutvusteks. Samuti on oodata sissetulekute kasvu, kuna inimesed, kellega suhted lood lisavad su tööalastesse väljavaadetesse uue hingamise. Mida lähemale liigub märts, seda soodsamaks muutub pingete ja probleemide lahendmine, sest Rahu-Ketu vahetavad oma telge ja liiguvad VI/XII teljele.

Keerulised ajad on lõplikult taandunud aasta esimese poole lõppedes, mil on oodata vilju oma pingutustele. Aasta teises pooles suudad efektiivsemalt tulla toime probleemidega, mistõttu ei taju jõuetust ega stressi. Vastupidi, tajud uut jõudu, mida ammutad arengust. Äri alustamiseks suurepärane aasta, kuna oled võimeline looma häid ärisuhteid nii rahvusvahelisel kui lokaalsel tasandil. Võimalik, et asud töö tõttu ümber elama välismaale. Tänapäeva globaliseeritud majanduses vägagi tõenäoline võimalus.

Tööalaselt halvim aeg retrograadsuste perioodi, mil kuumärgi valitseja Saturn ja Jupiter tekitavad segadust. Parimad perioodid jäävad väljapoole retrograadsust. Saturn ja Jupiter on retrograadsed aprilli lõpp kuni septembri keskpaigani.

Inimsuhted ja armastus

Suurepärane aasta külvata end ja oma partnerit üle naudingutega – nii emotsionaalses kui materiaalses mõttes. Suurenenud energia ja kirglikkus lööb põlema, mis muudab inimsuhtes kütkestavamaks kui eales varem. Sel aastal on võimalus, et soovid muuta enda suhet tugevamaks ja sellepärast pole välistatud vannete andmine altari ees.

Sel aastal alustatud suhted saavad olema kirglikud, pühendunud ja lojaalsed. Sa ei ole nõus leppima vähesemaga, sestap enne pühissuhtesse astumist, veendu kas oled õigel teel. Kõige tähtsamad omadused suhtesse astumiseks on ausus ja kohusetundlikkus, sest nende puudumisel tulevad kaasa probleemid ja väljakutsed.

Suve hakul võivad kõige suuremat probleemi tekitada erinevad suhtumised ja arusaamad elust ja suhtest, seega ole ettevaatlik igasuguste tülide ja konfliktide osas, kuna viimastel on harjumus minna rappa. Ära anna aluseta lubadusi ega süüdista, sest suhte hilisemas faasis võivad neist kujuneda probleemid. Suhtu oma ellu tõsiselt ja veendu, et su partner on samal lehel sinuga.

Kõige suurem oht sel aastal on ülemõtlemine ja põhjendamatu ärevus, mida tekitab teadmatus. Selline emotsionaalne seisund põhjustab stressi ja rahutust ja keerab justkui armastusekraanid kinni. Parim viis lahendada probleeme on suhelda enda partneriga ausalt ja avatult. Pead mõistma, et sul on olema võime enda elu kujundada.

Olulisemad transiidid Kaljukitse kuumärgile 2019 aastal

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub XII majas. XII maja esindab kulusid, kaotuseid, elu lõppu, eksiili, elu kaugetes maades, hävitust, eraldatust perekonnast, isolatsiooni, valgustatust, vangistust, voodimõnusid, magamist ja telgitaguseid, tööd haiglates, vanglates ja templites. Saturn valitseb I maja (Kaljukits) ja II maja (Veevalaja). Saturn aspektib II maja (Veevalaja), VI maja (Kaksikud) ja IX maja (Neitsi). Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada nakshatrad.

Rahalises mõttes oluline aeg, sest tuleb olla ettevaatlik kulude osas. Võib esineda probleeme unega, võib tekkida insomnia, tuleb vaadata üle enda uneharjumused. Hea aeg olla vabatahtlik, eriti vanadekodus. Tähelepanu viiakse arusaamistele ja väärtusele, kus analüüsite eksistentsiaalseid küsimusi, otsides neile vastuseid. Viitab võimalusele reisiks, mis toob endaga kaasa kas kohustusi või stressi. Võid muutuda laisemaks enda vaimse tervise hoolitsemise osas. Hea aeg sukelduda enda alateadvusesse – hirmud, foobiad, mis tekitavad reaktsioone meie teadvuses. Hea leevendus pingetele on psühholoogiliste raamatute lugemine, mille käigus õpid tundma enda psüühikat ja alateadvust. Samuti võta jalamassaaži, mis leevendab stressi ja avab kanalid energiavooluks, kui tunned liigset jäikust ja paindumatust.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, XI majas. XI maja esindab sissetulekuid ja rahavoogu, kasumit, vanemaid õdesid ja vendasid, lootused ja eesmärgid ning nende täitumist. Jupiter valitseb XII maja (Ambur) ja III maja (Kalad). Jupiter aspektib III maja (Kalad), V maja (Sõnn) ja VII maja (Vähk). Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad.

Hea aeg sõprade ja professionaalse tutvusringkonna laiendamiseks. Võid osaks saada tööalasest tunnustamises. Hea aeg kirjutada oma mõtteid, ideid ja filosoofiaid paberile, mis aitavad paremini enda mõttemaailma mõista. Sel transiidil täituvad unistused ja soovid, eriti tööalased – väga võimalik on tööalane edutamine. Tutvused, mida sel ajal lood, saavad tulevikus olema suureks kasuks. Üldiselt väga hea transiit, sestap võtke vastu kõik, mida Guru õpetada tahab – organisatsioon, suhtlemine, majandus, finantsküsimused, humanism.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu VI/XII maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit VI majas on positiivne, sest hoiab sind rakkes tööalaste ja igapäevaste väljakutsete lahedamisega. Leiad, et iga probleem või kriis on võimalus arenguks, sestap saadab sid paljudes ettevõtmistes edu. Neid, keda on kimbutanud pikaaegne probleem, leiavad lahenduse. Sel ajal suudad enda konkurendid maha suruda ja sind ei ohusta miski. Oled enesekindel ega heitu kui sein on ees, sest sa leiad viisi kuidas seinast mööda minna.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim sinu alateadvust, tajudes muutust enda suhtumises. Oled proaktiivsem ja väärikam enda tegudes. Hea aeg võtta ette mingi spirituaalne ringreis. Võib esineda kohtumisi vaimselt valgustatud inimestega, kes toovad esile muutused su suhtumises ja mõtlemises. Sel ajal oled oma mõtlemiselt originaalne ja näed asju teisti kui varasemalt.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.