Suur 2019 aasta horoskoop – Kalade kuumärk

Kalade õrn ja haavatav natuur on käes oleval aastal varjus ning aasta edukus sõltub suuresti strateegiatest, mida luuakse. Oluliseks muutuvad kohustuste eeskujulik täitmine ja kaaslaste toetus. Isikliku vaevaga tahetav edu ei tule kergesti, sestap otsi lugupidamist ja toetust ülemustelt ning teistelt autoriteetidelt, kes võivad avada uksi ja aknaid unistuste täitmiseks.

Kevade hakul, mil Päike liigub Jääras, olete enesekindel nii kõnes kui ütlemistes. Lahendate olukordi ja konflikte, millest võite leida materiaalset kasu. Samal perioodil on Veenus liikumas Kalades, lisades teisse karismat ja loomulikku ilutunnetust, mille baasilt on hea luua tutvusi – nii eraelulisi kui professionaalseid. Tõmbate magnetina ligi ilusaid inimesi ja olukordi, mis pakuvad naudinguid ja meeldivaid elamusi.

Ilmalikus plaanis tekitab stressi Saturni asetus X maja, mõjutades otseselt koduelu ja partnerlust. On soovitatav järgida teatud distsipliini ja tasakaalu, et üks või teine valdkond tähelepanuta EI JÄÄKS. Kohe, kui esinevad probleemid ühes või teises vallas, on see märgiks tasakaalutusest. Suured töökohustused võivad tingida teatud pingestatuse partnerluses, kus partner ei pruugi olla toetav sinu ambitsioonides, sestap kaalu igat valikut hoolikalt, isegi enne kui idee tasandil partneriga kommunikeerud.

Võimalik, et kohustused söövad ära suure osa vabast ajast ning puhkamiseks ja lõõgastumiseks ei jää üldse aega (vähemalt nii palju kui eeldasid. Kui otsid enda partneriga emotsionaalset intiimsust, on kõige probleemsemad kuud aprill ja august. Neil kuudel jagatud kogemused võivad tuua hoopis vastupidiseid tulemusi – nii vallalistele kui suhtes olevatele Kaladele.

Karjäär

Ideed, mis varasemalt ei leidnud toetust, võivad sel aastal saada rohelise tule. Võid oma ebatavaliste idee najal omistada võimaluse osaleda mingis projektis, mis toob hilisemas plaanis suurt kasu. Veenuse kõrgendatus kevade hakul võib tuua kaasa suurenenud rahavood ja isikliku karisma, mis mõjub tööalaselt väga hästi. Kui soovite oma karjäärile või mingile projektile lisada artistlikku või kunstilist omadust, on Veenuse liikumine Kalades parim aeg (16.04-09.05).

Sügisel, mil Merkuur on kõrgendatud, liikudes VII majas, võib tuua häid ärilaiendamisev õimalusi. Võid luua kokkuleppeid ja lepinguid, mis on vastastikku kasulikud. Sel perioodil on soodne võtta vastu uusi väljakutseid, eriti neid, mis nõuavad intellektuaalset täpsust ja detailsust. Nii töökeskkond kui kolleegid tööl hoiavad sulle pöialt.

Suvel võid tajuda suurenenud individuaalsust ning teotahet end loovalt väljendada, mis võib avaldada muljet sinu ülemustele ning parandada rahakoti seisu. Küll ei soovitatav olla liigselt jonnakas enese tahtmise läbisurumisel, sest võid leida vastupanu. Kui tekivad tööalased pinged, on hea leevendus sport ja muu aktiivne tegevus.

Suures plaanis suhtuvad teised teie töösse hästi ning soosivad teie ettepanekuid ja soovitusi. Ainukese murekohana on retrograadsuse periood (aprill kuni august), mil tuleb näidata tavalisest suuremat indu ning mitte jääda loorberidele puhkama. Samuti ära vaidle mõttetute asjade pärast, sest vaen ja viha töökaaslaste seas muudab sinu töötegemise raskemaks. Ole avatud tööalastele võimalustele, eriti neile, mis pole seotud kodumaaga.

Armastus ja inimsuhted

Kaladel on käesoleval aastal inimsuhete osas õnne, tuues “lauale parimatest parimad” pakkumised. Sügav emotsionaalne ja intiimne side, mis partneriga tekib, on justkui täitunud unistus. Vestlused, mida partneriga peate panevad teid mõistma enda seotust konkreetse isikuga. Samastute filosoofilisel, emotsionaalsel või praktilisel tasandil, mis toob palju heaolutunnet.

Sinu õnn on tugevalt seotud partneriga, st tänu partneri olemusele, teadmistele või tegudele omistad teatud külluse mingil tasandil. Vallalised Kalad võivad osaks saada sõprusest, mis kiiresti areneb edasi suhteks. Eriti tähelepanu all on filosoofiliste teadmistega inimesed, kes lausa pakatuvad teadmistest ja tarkuseteradest.

Kõige problemaatilisem aeg esineb retrograadsuse ajal, mil suurenenud töökohustused võtavad ära aja ja tähelepanu suhtelt ja partnerilt, tekitades teie vahele distantsi ja võõrandumise. Vallalised Kalad hoidugu retrograadsuse ajal suhteid loomast (aprill kuni august). Sel ajal loodud suhted võivad muutuda koormaks õlgadel ning ei paku enam rõõmu, sest varasemalt tajutud ühtsus hajub koheselt kui retrograadsus on lõppenud. Suhtes olevad Kalad peaksid vältima tülisid, sest võite nõnda lüüa jäädava kiilu oma suhtesse. Kui olete retrograadsuse ajal ettevaatlikumad, kujuneb käes olev aasta armumaailmas unustamatuks.

Olulised transiidid Kalade kuumärgile 2019 aastal

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub X majas. X maja esindab eriala, karjääri, kutsumust, edutamisi, võimu, kuulsust, avalikku staatust ja reputatsiooni, positsiooni, karmat, ülemusi, ambitsioone, võlgasidSaturn valitseb XII maja (Veevalaja) ja XI maja (Kaljukits). Saturn aspektib XII maja (Veevalaja), VI maja (Kaksikud) ja VII maja (Neitsi). Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada nakshatrad.

Võib tulla esile tööalane välisreis või lähetus. Võid teha tööd, mis on sisemiselt motiveeriv ja õnnetunnet pakkuv. Samas on võimalik, et tehtav töö toob kaasa probleeme inimsuhetes, sestap on oluline leida suhtes tasakaal ja hoida suhtluskanal avatud, et leiaksid probleemidele lahendusi. Hea aeg pöörata hobid tööks või sissetulekuallikaks. Hea aeg alustada meditatsiooniga. Võid leida end olukorrast, kus pead lahendama sotsiaalseid pingeid. Hea aeg tegeleda vabatahtlikuna – lastekodus, vanadekodus, haiglas. Samuti heategevus, kus annetate jalanõusid ja teisi jalavarjusid – sandaalid, plätud, sussid. Suurt rahu pakub veekogude juures ajaveetmine. Liigne isekus ja üleolevus maksab kätte ja toob eelkõige kahju sulle enesele, seega jälgi kuidas sa end maailmale presenteerid.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, IX majas. IX maja esindab isa, õpetajaid, huvi vaimsuse vastu,institutsioonid, heategevus, saatus, mediteerimine, kauged ja pikad reisid, kõrgharidus, õnn, juhuslikud ja ootamatud saavutused, religioon, filosoofia, õigus, meditsiin Jupiter valitseb X maja (Ambur) ja I maja (Kalad). Jupiter aspektib I maja (Kalad), III maja (Sõnn) ja V maja (Vähk). Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad.

Hea aeg õppida ja veelkord õppida. Parimad tulemused elus leiad, kui otsid endale õpetaja ja juhendada. Hea aeg alustada kõrghariduse omandamise või lõpetamisega. Reisimiseks hea aeg, eriti vaimsetel eesmärkidel. Üldselt on hea aeg, sest bhagyasthanas liigub bhagyakarak. Laste saamiseks on hea aeg, sest Jupiter aspektib lastemaja. Soodne aeg alustada jooga või füüsilise tegevusega, mis on arendab vaimset tasakaalu. Suhted isaga toovad suurt rõõmu ja õnne.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu VI/XII maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. IV maja esindab ema, õnnelikkust, sugulasi, sõpru ja toetajaid, algharidust, sõidukeid, kodurahu, vaimset rahu, spirituaalset elu, mugavusi, luksust, sünnimaad, kinnisvara, maja, kodu. Kaksikutes asub Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit on nii ja naa. Ühelt poolt pöörab see sinu tähelepanu kodule ja kodusele keskkonnale, teisalt võivad suhted kodus muutuda ettearvamatuks. Suhted emaga intensiivistuvad, st kas saad suurema tähelepanu osaliseks või vajab ema keskmisest rohkem tähelepanu. Oled suunatud veetma aega luksuslikumas keskkonnas, sestap võid teha kulutusi, et enda kodust olukorda parendada. Suudad suurema keskendumisega tulla toime keerukate väljakutsetega, kuid ainukese probleemina tooks välja kannatamatuse, seega ole kannatlikum.

Ketu liikumine karmasthanis võib kaasa tuua ennatlike otsuse tegemise, seega enne uute kohustuste (eriti töökohustuste) võtmist, veendu töös mida pead edukaks sooritamiseks tegema. On soovitatav enda plaane mitte avalikult kuulutada, sest võid ootamatult kogeda kellegi pahameelt, mis karjäärilise elu segi paiskab. Ole kameelion ning ära näita liigset auahnust ega apaatsust. Tööalaselt võid silmapaista ebatavaliste oskuste poolest, mis lahendavad mingi tavatu probleemi või väljakutse.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.