Suur 2019 aasta horoskoop – Kaksikute kuumärk

2019 aasta on prognooside kohaselt parem kui eelmine. Sinu taibukus ja geniaalsus suudavad tulla toime kõikide väljakutsetega, mis esinevad.

Oled julge ja proaktiivne, mis aitab nii mõnegi probleemi juba eos lahendada. Samas stress ja rahalised probleemid tekitavad muret, eriti aprillist alates, mil Jupiter ja Saturn on retrograadsed (Jupiter on retrograadne aprill kuni august ja Saturn on retrograadne aprilli lõpp kuni septembri keskpaik).

Ole tähelepanelik ja ära usalda pimesi  kedagi. Tööalaselt esineb segadusi ning võid tunda end reedetuna. See tähendab, et igasugune töö, mis vaja teha, tee ära ise, sest delegeeritud ülesanded ei too rahuldust pakkuvat tulemust. Probleemide esinedes ole rahulik ja väldi ülienesekindlust.

Juunist augustini on Marss nõrgestatud II majas, seega finantsiliselt on soovitatav olla ratsionaalne. Impulssostud ja mõttetud kulutused, sh laenude võtmine on sel perioodil ebamõistlikud, emotsioonipõhised. Üldine olukord muutub paremaks alates septembrist. Aasta lõpus, mil Jupiter vahetab märki ja liigub VII majja, toob lootust ja optimismi suhetes teistega.

Aasta esimestel kuudel tuleks jälgida enda kommunikatsiooni teistega. Merkuuri ja Saturni ühendus VII majas muudab sinu suhtlemisstiili jahedaks ning eemalolevaks. Oled asjalik ja ega ole huvitatud niisama kudrutamisest. Tööalaselt võib esineda võimalusi reisimiseks.

Guru liikumine VI majas suurendab tööalast vastutust, võid leida end nõuandja rollis, kes lahendab konflikte ja esineb kui lepitajana. Optimism on suurem kui tavaliselt, eriti tervise osas. Seega kui sind on vaevanud mingi tervisehäda, oled vastuvõtlikum uutele ravivõimalustele kui tavaliselt. Jupiteri aspektid artha trigioonile parendab rahalist seisu ja materiaalset kindlustatust.

Rahu-Ketu telg I/VII maja teljel on karmaline inimsuhete mõttes, mis toob esile ootamatu muutuse. Võid olla otsustamatu, apaatne ja ükskõikne, mis teatud piirini on hea, sest üheksa mõõda ja üks kord lõika, kuid liigse viivitamise tõttu võivad võimalused käest lipsata. On mõistlik enne suuremaid otsuseid küsida nõu vanemalt ja targemalt.

Karjäär

Saturni liikumine VII majas hoiab sinu arengu kindlana, kuid aeglasena. Tunnetad, et kaaslased ja partnerid ei toeta sind, mis tekitab frustratsiooni ja toob esile sinupoolse ootamatu käitumise, mis tegelikuses tekitab paraku probleeme vaid juurde. Äriliselt esineb viivitusi, st võib esinda raskusi leida kliente, võid sattuda kontakti kelmide/petturitega, kes kasutavad illegaalseid või lubamatuid ärivõtteid jne. Ära proovi oma äri-ja tööalast võrgustikku laiendada, vaid arenda enda oskusi ja teadmisi. Aasta lõpus, mil Guru vahetab märki, on paremad võimalused suurendada oma sotsiaalset võrgustikku.

Tööalaste eesmärkide seadmisel ole realistlik ja ära usu pimesi juttu, mida räägitakse. Sinu intuitsioon on kõrgem kui tavaliselt, sestap oskad märgata konfliktset või vastuolulist informatsiooni. Sellised olukorrad kas edendavad sinu karjääri või hoiavad ära suuremast katastroofist. Katastroofi all pean silmas valede inimeste usaldamist või otsuste tegemist väära info põhjal.

Väldi konflikte, eriti tööalaseid konflikte, sest võid astuda teadmatult kandadele enda ülemustele. Sinus õhkab enesekindlust ja energiat, mis mõjub teistele ohustavalt. Ole oma töös distsiplineeritud ja süsteemne. Ära võta uusi kohustusi enne kui oled veendunud, et suudad neid täita. Kõige parem viis tööalaselt edenda on “tasa sõuad, kaugele jõuad” mentaliteedi abil.

Armastus ja suhted

2019 aastal mängib Saturn olulist rolli sinu inimsuhetes, mil esinevad olukorrad oma suhete parendamiseks või lõhkumiseks. Tõenäoliselt tulevad kapist välja luukered, mida kiivalt oled varjanud. See on emotsionaalselt ebameeldiv ja kurnav, kuid pikemas perspektiivis tervendab sinu suhet, sest aitab kaotada ära aastaid kestnud vääritimõistmised ja saladused. Võta seda perioodi kui pihitoolil olemist, kus saad kergendada enda südametunnistust. Saturn liigub ühes asetuses terve aasta, seega on aeg vabaneda aastatega kogunenud koormast, mille tulemusena tunned end õnnelikumana ja vabanama kui eales varem. 2019 on inimsuhete mõistes puhastumise aasta, mis ei saa olema kerge.

Enim probleeme tekitab partnerite vaheline erinev mõtlemine ja suhtumine. Aasta alguses, mil Veenus ja Jupiter on ühenduses, tulevad need erinevused kõige enam esile. Võite leida, kui erinevalt te olukordi tajute. Ära lase neil erinevustel end heidutada, vaid näe neis võimalust oma suhet partneriga paremini tundma õppida. Neil, kel on keerulisem oma suhet aktsepteerida, võivad end üleküllastada tööga, mis loob suurema barjääri sinu ja partneri vahele. Vähene suhtlemine ja suurenenud vastutus tööl ei aita suhte parendamisele kaasa.

Ole ettevaatlik teiste kohustuse ületähtsustamisel, sest nii sa ainult põgened ja ignoreerid seda, mis on tõeliselt tähtis. Kas sina või su partner tajuvad end ükskuna, mis võib saada saatuslikuks ning võite eemalduda teineteisest jäädavalt. Kui tekib olukord, kus sa ei soovi olla enam suhtes, ole aus enda ja teiste vastu. Kui leiad, et soovid olla suhtes, siis pühendu ja ära lollita. Nagu eelnevalt sai mainitud, siis Kaksikutele toob enim kahju otsustamatus ja apaatsus.

Kõige ohtlikum periood on inimsuhtes on mai kuni august, mil omavaheline kommunikatsioon on jahedaim (Saturn on retrograadne). Tekivad ebavajalikud vaidlused ja tülid, mis suurendavad barjääri sinu suhtes. On soovitatav keskenduda tööle ja tegevustele, mis teid lähendab. Veebruaris esinev Veenuse ja Saturni ühenduses on ideaalne aeg alustada oma vigade tunnistamisega ning uute lubaduste andmisega.

On tõenäoline, et puhastusteekonnal muutud liialt nõudlikuks oma partneri osas. Liigne kriitilisus ja nõudlikkus partneri suhtes lööb veel suurema kiilu teie vahele. Saturn tahab õpetada sulle jagatud vastutust suhtes. Ego on miski, mis tekitab sulle rohkem probleeme kui toob kasu ja seda peaksidki aasta lõpuks mõistma.

Olulisemad transiidid Kaksikute kuumärgile 2019 aastal

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub VII majas. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis. VII maja esindab pikaajalisi suhteid, legaalseid sidususi, partnereid elus ja äris, elujõulisust, potentsi, kirge, viljakust, moraali, naudinguid, elu ja mugavusi võõral maal, edu armusuhetes, reisimist, ost/müük, laienemist.
Satunrn valitseb VIII maja (Kaljukits) ja IX maja (Veevalaja). Jupiter aspektib XI maja (Jäär), I maja (Kaksikud) ja III maja (Lõvi).

Saturni transiit VII majas võib esile tuua abielu või suurema pühendumise suhtes. Saturn on pühendumine ja kohustused, seega suurenenud kohustused suhtes oma partneriga on tõenäolised. Samuti pole välistatud probleemid suhtes, sest Saturn tähendab ka probleeme ja takistusi. Võimalik, et partner kogeb ise mingeid probleeme, mis segavad abielu normaalset funktsioneerimist. Tekib vajadus luua inimsuhetesse tasakaal, jagatud vastutus. Kuna Saturn aspektib IV maja, jahenevad suhted emaga.

Hea aeg võtta aeg maha, tegeleda loova eneseväljendusega, pühenduda hobidele ja lastele. Kuna Saturn on VIII maja valitseja, ootab ees suhtumise muutus abielu ja inimsuhete osas. Võid äkiliselt minna lahku ja olla vaba või pühenduda ja astuda pikaajalisse suhtesse või tugevdada enda olemasolevat suhet. Sinu meelekindlus ja pühendumine pannakse proovile, nii suhtes kui tööl. Võid vähem aega veeta kodus, mis loob kiilu suhtesse. Samas tööalaste kohustuse ignoreerimine tekitab väljakutseid tööalaselt. Tasakaalu leidmine sinu ja teiste vahel on 2019 aastal elulise tähtsusega. Kui tekivad pinged, väljendub pinge kõige enam seljavalus, mida saab leevendada liikumisega. Liigu regulaarselt, võimle ja tee seljale sobilikke harjutusi.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, VI majas. VI maja tähendab arusaamatusi, konflikte, haigusi, võlgasid, vaenlasi, vastaseid, konkurente, vargaid, hirme, muresid, nõrkusi, majanduslikku seisu, onusid, teenindust, töötajaid, tervist, kaitset varguste, tule ja petmiste vastu. Jupiter valitseb VII maja (Ambur) ja XI maja (Kalad). Jupiter aspektib XI maja (Kalad), XII maja (Sõnn) ja III maja (Vähk).

Teed tarku valikuid seoses laenude ja krediidiotsuste osas. Võid võtta suurema laenu või lõplikult tagasi maksta laene, mis varasemalt võetud. Kuna VI maja on rutiinid, on hea aeg parendada oma harjumusi ja rutiine. Võite hakata käima trennis ja hakata hoolitsema oma tervise ja dieedi eest. Võid sõnakamalt väljendada oma arvamust, mis tekitab arusaamatusi väärtuste ja vaadete osas – näiteks kuidas lahendada konflikte tööl/kodus või millised harjumused ja rutiinid toovad kõige enam kasu. Hea aeg vabaneda negatiivsetest harjumustest – näiteks sõltuvused ja negatiivsed emotsioonid, kuna leiad kasu eneseabi raamatustest ja suhetest tervishoiutöötajatega.
Soovitatud tegevused – alusta uue tervisliku harjumusega, näiteks trenn või dieet.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu I/VII maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki.Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu. I maja sümboliseerib inimest, tema sisemist olemust ja tervist, elujõulisust, isikupära, väljanägemist, staatust, lootusi ja nende täitumisi.

Rahu liikumine tõusumärgil toob mitmekesiseid tulemusi. Ühelt poolt lisab see sinu välimusse uudsust ja originaalsust – võid muuta riietumisstiili või soengut. Huvitud eksootilistest asjadest, reisimisest kohtadesse, mida pole varasemalt külastanud. Siiski tuleb sinu käitumises esile teatud ootamatus, mis tekitab tormi sinu ja teiste vahel. Sel ajal tahad olla kursis ja omada viimase aja parimaid seadmeid, olla kursis viimase aja moetrendidega ja teha tegevusi, mis pole sulle omased. Sinu keha, olemus ja karakter kogevad suurt muutust. Pole välistatud kolimine või elukoha vahetus. Oled energiline, enesekindel ja karismaatiline, kuid väldi olemaks “elevant portselanipoes”, sest see mõjub lõplikult eemaletõukavalt.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim inimsuhteid. Võid tunda apaatsust ilmalike asjade vastu. Inimsuhted on valdkond, milles koged kõige enam ameerika mägedele sarnast olukorda, kus viimasel hetkel tuleb plaane muuta. See tekitab suurt frustratsiooni ja tõmbud eemale, mis psühholoogiliselt mõjutab sinu funktsioneerimist. Sel ajal tasub süveneda endasse ja saada aru enda ja teiste vahelisest dünaamikast, kuid neist johtuvalt ei tasu teha suuri muutusi, kuna viimased ei pruugi täita eesmärki. Eelkõige vaatle ja keskendu MINA taasloomisele.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.