Suur 2019 aasta horoskoop – Kaalude kuumärk

Saabuval aasta on Kaaludel võimalik millestki tavalisest luua midagi unikaalset. Sinu kujutlusvõime on 2019 aastal võimendatud, millega kaasneb oskus analüüsida plusse ja miinuseid.

Liigud tasakaalukalt ja targalt oma eesmärkide suunas, mis kaitseb sind suuremate läbikukkumiste eest. Eelkõige tuleb 2019 aasta tegus, mida ilmestab strateegia ja prioriteedid. Sa keskendud olulisemale ja väldid ebaolulist. Sa tahad sel aasta väljendada oma isiku unikaalsust ning teed seda vastutustundlikult.

Suhted ülemustega võivad muutuda probleemseks, kui sa ei hoia oma suhtlemisel silma peal, st võid oma sõnadega või tegudega muuta oma ülemuse hoiakut enda suhtes. Selline muutus on märgilise tähtsusega tööalase edu saavutamisel. Keskendu ainult olulisemale ja väldi keelepeksu ja teisi vastuolulisi sotsiaalseid tavasid, mis võivad sinu mainet kahjustada.

Tasakaal ja harmoonia inimsuhetes on sulle väga olulised. Sa oled lootusetu romantik keda kütkestab pelgalt idee armastusest ja armumisest. Pole välistatud, et kohtad ja koged armastust ja armumist, mis on äärmiselt traditsiooniline ja turvaline. Esineb suur võimalus, et tekkiv romanss täidab sinu sisemised ihad ja soovid – nii materiaalsed, spirituaalsed kui ka emotsionaalsed.

Töö ja karjäär

Kõige enam mõjutab töötegemisi Saturn, mis liigub III majas. Selline transiit tõmbab nö hoo maha, mis võib väljenduda, et planeeritavad tegevused ei õnnestu esimese korraga. Tuleb olla kannatlik ja sihikindel. Positiivsest küljest vaadatuna muutud igakorraga oskuslikumaks ja targemaks. Samuti mõjutab Saturn sinu suhtlemist, mis on asjalik, otsekohene ja võimalik, et liigselt külm ja kalk. Väga hea aeg mingi uue oskuse õppimiseks. Saturni aspektib V maja, mis paneb proovile sinu eneseväljenduse – pead pingutama ja nägema vaeva, et inimesed saaksid sinust õigesti aru. Kui oled liialt eemalolev, oma mõtetes, võid tunduda inimestele apaatne ja ükskõikne või vastupidi – oled kõnes järsk ja kalk, muutud inimestele ebameeldivaks. Leia tasakaal, sest nii saad luua suhteid, mis viivad sind oma eesmärkidele lähemale.

Suurt mõju omab samuti Jupiter, mis liigub sinu II maja, aspektides artha trigooni. Artha trigoon on seotud materialismi ja kõigega, mis on füüsilisel tasandil hoomatav. Sinu mõjukus töökohal suureneb – mõjud kui õpetaja/guru, kelle tegemisi austatakse. Kindlasti toob see võimaluse enda tööalast profiili laiendada uute kohustuste või ametikõrgenduse näol, mis parendab sinu rahalist seisu ja materiaalset kindlustatust. Suhted kolleegidega on harmoonilisemad ja tasakaalukamad.

Alates märtsist, mil Rahu-Ketu vahetavad telge ja liiguvad Kaksikute ja Amburi teljele võib tuua esile suurema tööstressi. Suurenenud töökohustused koos tiheda töögraafikuga on võimalikud. Sel perioodil on võimalik nö läbipõlemine, eriti mentaalne “burn-out”. Võta aega ja veeda kvaliteetaega perekonnaga. Tööalast ringiliikumist esineb rohkem kui varasemalt.

Ettevaatlikum tuleb olla mai kuni september, sest Saturn ja Jupiter on sel ajal retrograadsed, paisates segi kehtinud tavad ja hoiakud. Ülemustega suhtlemisel ole tasakaalukas, sest on oht, et käitud “imelikult” – võid neid solvata, astuda kandadele või kaotada enesevalitsuse. Kõik sellised stsenaariumid mõjutavad su tööelu negatiivsel moel.

Tööalaselt parimad ajad jäävad enne retograadsust ja peale retrograadsust.

Inimsuhted ja armastus

Hea aeg teha muudatusi ja parendusi enda armuelus. Võid tunda end sel ajal rahulolematu ja tahad olukorda parendada. On tähtis, et teed teadlikke ja läbimõelduid pingutusi. Ainuke ärritav faktor on arengu aeglus, mis tekitab tahtmise oma tegevused lõpetada. Väldi teemasid, milles ei jõuta ühisele arusaamisele ja leia teemad, milles valitseb konsensus. Selliselt käitudes väldid võimalikku solvumisi, haigetsaamisi ja enesekindluse langust, mis lõpptulemusena võib kaasa tuua eemaldumise. Leia kompromiss ja vastastikku austavad kokkulepped, et ehitada kindel vundament ja struktuur, millele toetuda.

Kui oled kannatlik, toob Saturn endaga kaasa parima partneri, kes on pühendunud ja aus. Võimalik, et vanad tuttavad ja sõbrad, kellega oled kaotanud kontakti, tulevad su ellu tagasi. Sellega koos ärkavad mälestused ja suhted, mis olid. Vallalised Kaalud võivad oma teist poolt kohata talvel ja astuda suhtesse suvel. Suhted Kaalud saavad sel aastal hea võimaluse oma suhet parendada – muuta see kindlamaks, tugevamaks, romantilisemaks. Kui algselt tundub, et mehaaniliselt ja “enesesunniga” ei saa suhet parendada, siis saab küll. Hakkate teadlikult astuma samme, et muutuda enda partneriga lähedasemaks – meeldivad vabaajaveetmised kinos, spaas või lihtsalt kodus kaisus olles.

Vältige kannatamatust ja säilitage siirus ja heatahtlikkus enda partneri suhtes. Oodata taevamannat on lollus, sest nii võite nullida kogu arengu, isegi kui see tundub tühine. Vastastikune austus ja lugupidamine on parim hüppelaud paremale suhtele. Kevadel, mil ärkab loodus, ärkab ka romantika sinu suhtes – vii oma partner välja romantilisele õhtusöögile või meeldivale spaa nädalavahetusele.

Olulisemad transiidid Kaalude kuumärgile 2019 aastal

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub III majas. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis. III maja viitab nooremaid õdesid ja vendi, naabreid, julgust, füüsilist tugevust, sportlikkust, initsiatiivi, ettevõtlikkust, suhtlemist ja õppimisvõimet, lühikesi reise, kirjutamist. Saturn aspektib V maja (Veevalaja), IX maja (Kaksikud) ja XII maja (Neitsi). Saturn valitseb IV maja (Kaljukits) ja V maja (Veevalaja).

Aeg julguseks, et tuua esile muutused, mis on vajalikud. Leiad inspiratsiooni, mis vajalik, et liikuda oma plaaniga edasi. Väga hea aeg tegeleda ettevõtlusega, alustada kirjutamisega, blogimisega ja reisimisega. Võimalik, et võtad ette tööalase reisi välismaale. Hea aeg proovida erinevaid ideid ja konseptsioone – nii kirjutamise kui äri alustamise mõttes. Samuti on hea aeg pöörata oma hobid ja huvid äriks. Lapsed vajavad tähelepanu, koolita ja juhenda neid.

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, II majas. II maja tähendab rikkust, perekonda, teist abielu, materiaalseid väärtusi, rahateenimise võimekust, majanduslikku seisu, kõnet ja nägemisvõimet. Jupiter aspektib VI maja (Kalad), VIII maja (Sõnn) ja X maja (Vähk). Jupiter valitseb III maja (Ambur) ja VI maja (Kalad). Skorpionis asuvad Vishaka, Anuradha ja Jyestha nakshatrad.

Tähelepanu all on rahalised ja materiaalsed väärtused – kinnisvara, vallasvara ja teised varaklassid. Hea aeg õppida neist teemadest, st hangi nende teemalised raamatud ja loe neid. Õpid kuidas oma varasid paremini hoiustada ja hallata. Hea aeg võtta enda dieet ja söömisharjumused kontrolli alla. Hea aeg veeta aega perega, tajud peresiseseid suhteid harmoonilisemana. Oled oma suhtlemisel nendega rõõmsameelne ja siiras, mis on pereliikmetele tajutav.

3) Rahu-Ketu liikumine Kaksikute/Amburi teljel sinu IX/III maja teljel. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu transiit IX majas on suuresti positiivne, sest toob sinu tähelepanu ilmalikele teemadele – väärtused, filosoofia, kultuur, õiglus. Oled uudishimulik erinevate teemade vastu, võid võtta kursusi neil teemadel, külastada ülikoole, templeid ja teisi seonduvaid kohti. IX maja on bhagya ehk õnn, mis võib tuua ootamatu ja õnneliku pöörde, mille tulemusena omistad nii teadmisi kui materiaalseid varasid. Ohukohaks on suhted ülemustega ja isaga, kellega võite minna raksu. Võta aega, et mõista tema valiku tagamaid. On suurtõenäosus reisiks või elukoha muutuseks, nii tööalaste või eraeluliste põhjuste tagajärjel.

Ketu aspektib ainult Kaksikut. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis mõjutab enim sinu suhtlemist, julgust ja pingutusi. See on Ketu jaoks hea transiit, sest sel ajal teed pingutusi hoolimata tulemustest. Hea aeg planeerida tulevikku, astuda vajalikke samme, mis aitavad sind eesmärkidele lähemale – täienda enda teadmisi, osale koolitustel ja seminaridel.

Sa ei soovi suhelda niisama, vaid suhtled siis kui vaja. Otsused, mis teed on kindlad ja ootamatud – justkui teravalt lõigatud, mis on tulnud, et jääda. Sinu valikud ja otsused võivad ärritada sinu sugulasi ja teisi lähikondlasi, mistõttu võivad suhted nendega saada kannatada.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.