Suur 2019 aasta horoskoop – Jäära kuumärk

2019 on aasta, mil saab tasutud Jäärade töö ja vaev. Isiklik panus, mida oled investeerinud, saab tasutud. Meeskondlikud ettevõtmised ei pruugi tuua nii häid tulemusi kui individuaalne töö. Uues aastas on palju liikumist, välismaist elementi ning partnerlust.

Murekohaks on visiooni ja strateegia puudumine, mis tekitab takistusi, eriti aasta alguses. Alates aprillist tekib “uus ärkamine” ja oled keskendunum kui kunagi varem. Oled energilisem, keskendunum ja pühendud rohkem, seega igasugused väljakutsed, mis esinevad töö- ja eraelus, saavad lahenduse kiiremini kui arvata oskad.

Kõige suuremad muutused esinevad karjääris, sissetulekutes ja väärtustes. Tööalaselt tuleks vältida liigset agressiivsust, tujukust ja sõjakust, mis võib endaga tuua kaasa soovimatud muutused. Võid astuda konflikti, mida hiljem kahetsed või võtad kaalutlemata riske, millest tuleb hiljem aru anda. Pinged hajuvad, kui kuulad inimesi enda ümber – partner, töökaaslane või keegi teine, kellega koos tegutsed. Teised oskavad ja suudavad anda nõu, mis aitab Sul enesel saada pilti selgemaks.

Alates maist kuni septembri keskpaigani tuleb olla tähelepanelik enda tervise osas. Aasta lõpp toob uued tuuled – võimalused, areng ja uued projektid, mis sillutavad tee külluse juurde.

Aasta märksõnaks on õnn mida koged. Hoolimata väljakutsetest ja probleemidest tuleb viimasel hetkel appi “jumala käsi”, kes olukorra ümber pöörab. Oluline on lootus ja entusiasm, mida ei tohi kaotada, sest abi saabub hetkel, mil seda kõige vähem ootad. Aktiivne ringiliikumine, eriti tööalaselt, omab olulist rolli sinu arengus. Võid minna komandeeringusse või osaleda tööreisil, mis annavad tulemusi alates maist lõpetades detsembriga, mil kohtad edu, mida tahtnud oled.

Ole ettevaatlik oma ideoloogiliste ja vaimsete vaadete väljendamisel. Kuna elame libauudiste ajastul, püsi ärkvel ja ära lase end liigselt mõjutada. Kui suudad jääda truuks enda põhimõtetele ja vaadetele, saad kaaslaste tunnustuse ja heakskiidu.

Suhted mõne sugulase või sõbraga on pingelised, sest inimloomusele omane harjumuslik halb käitumine säilib. Ole ettenägelik ja ära jätka selliseid suhteid, kui sa tead, et need sind halvasti mõjutavad. Kõige suurem oht on sattuda vastuolulisse olukorda, mis tekitab piinlikust ja pahameelt.

Karjäär

Tööelu tõotab tulla sündmusterohke, kus esineb mitmeid pöördeid. Aasta algab vaevaliselt, võid kogeda laiskust ja viivitusi, mis igasuguse motivatsiooni ära võtavad. Alates aasta lõpust võid kogeda suurt tõusu sissetulekutes, seni tuleks olla ettevaatlik raiskamise osas. On tõenäoline, et omandad oodatust suurema tulu tehtud töö eest.

Jupiter aspektib XII, II ja IV maja kuni 07.11.2019.  See on hea aeg pikemaajaliste plaanide tegemiseks, mis on seotud koduga, töötamisega välismaal või välismaale kolimisega. On oodata stabiilsust rahalistes asjades ja kinnisvaraga seonduvas. Siiski, kuna enamus aega aastast on kulud väga kõrged ning taevast ei saja kuldmune, tuleb olla hoolas kulude ja tulude tasakaalustamisel.

Jupiteri liikumine Skorpionis soodustab tegevusi kinnisvara ja vallasvaraga. Kui töötad neil aladel, on saabuv aasta tulemusterohke, mis toob endaga kaasa nii raha kui tunnustust. Kui ootad ametikõrgendust, tekivad võimalused selleks aasta lõpus – 08.11.2019, mil Jupiter on liikunud Amburisse.

Saturn valitseb Jäärade jaoks X ja XI maja, mis on olulised töö ja sissetulekute majad. Võid kogeda eriti aasta esimeses pooles viivitusi, mis takistavad stabiilse rahavoo ja säästude tekkimist. Vahel esineb suuremaid sissetulekuid, kuid üldpilti need ei mõjuta. Saturn aspektib III ja VI maja, mis toob endaga kaasa konkurentsi tõusu ning sinu suhtlemisstiil muutub distantseerituks ja külmaks. Valitseb “vähem juttu ja rohkem tegusid” mentaliteet, mis aitab sul suurenenud konkurentsiga toime tulla ja olla edukas. Iga tegevus peab omama struktuuri ja plaani.

Edutamine ja tõus karjääriredelil on tõenäoline aasta lõpus kui Jupiter vahetab märki. Seni tuleb säilitada pühendumine ja tööeetika, et omistaksid edutamisest maksimaalsed tulemused. Kui oled laisk, ei viitsi tööd teha, siis võimalused on väiksemad. Uue äri alustamise mõttes on aasta lõpp parem, sest Jupiter ja Veenus (mõlemad on külluse ja luksuse tähistajad) liiguvad sobivatel positsioonidel, andes maksimaalseid tulemusi.

Aasta parim periood jääbki aasta lõppu – november ja detsember, mis soodustavad tööalaseid saavutusi ja tunnustust.

Aasta halvim periood on aasta algus – jaanuar kuni märtsi lõpp. Sellel perioodil väldi suuremate otsuste tegemist, ole kannatlik ja ära sea ootusi liiga kõrgeks. Tööta tasa ja targu kuni aasta lõpuni, mil tulevad paremad võimalused eduks, tunnustuseks ja saavutusteks.

Armastus ja suhted

Jääradele ei meeldi suhetes draama ja manipuleerimine. Oled otsekohene ja selge oma soovides. Aasta esimene kuu oled hõivatud tööga, mis võtab enamuse ajast ja tähelepanust. Seega jäävad armastus ja suhted jaanuaris unarusse. Veebruaris aspektib Päike sinu V maja, heites valguse ja tähelepanu taaskord armuasjadele. Võtate partneriga ette meeldivaid tegevusi, mis on lõõgastavad ja pakuvad rõõmu mõlemale osapoolele.

Sõnadel on imeline vägi, sestap tuleb aastaringselt pöörata tähelepanu kommunikatsioonile oma partneriga. See aitab vältida asjatuid pingeid ning partner saab sulle olla toeks kui seda vajad.

Vallalistel Jääradel võib esineda olukord, kus lähedane sõber avaldab oma armastust ja soovi olla sinuga intiimsemas suhtes. See võib mõjuda küll šokina, kuid pikema analüüsi tulemusena leiad, et see on väga hea võimalus astuda suhtesse.Sellisel puhul on olemas vastastikune kiindumus ja tõmme – anna sellele võimalus, sest on võimatu ette teada, mis tuleb.

Märtsis võid avastada oma partneris pooli, millest sul polnud varem aimugi. Igal juhul on sel ajal hea võimalus muuta oma suhe veelgi intiimsemaks ja sügavamaks. Pole välistatud ka halb ning su süda võidakse murda, kuna avastad hoopis partneripoolsed petmised – kui sa seda ei aktsepteeri, lase lahti ja liigu oma eluga edasi.

Kui sa oled üks neist, kes tahab anda oma suhtele uut võimalust, siis on sellel suur tõenäosus õnnestuda. Veenus astub tihedasse kontakti Saturniga Purva Ashadas, mis muudab su partneri kohusetundlikuks ja usaldusväärsemaks. Andes suhtele võimaluse, annad sa võimaluse partnerile, kes näeb vaeva ja pingutab, et näidata sulle kui palju ta sinuga olla tahab ja sinust hoolib.

Aprillis leiab aset Veenuse ja Merkuuri ühendus, mis viitab arengutele suhtes. Parem kommunikatsioon ja vastastikune mõistmine annab enesekindlust pikema plaani elluviimiseks – olgu selleks abielu, kooselu või perekondlik koosviibimine pikema puhkuse või ühise reisi näol.

Mingi ootamatu sündmus paneb sind mõistma partneri olulisust sinu elus, mille tulemusena muutub sinu suhe tugevamaks ja stabiilsemaks. Sel ajal oled suhtele pühendunum kui kunagi varem. Teie suhe saab küpsemaks ning oskate heas usus vältida mõttetuid vaidlusi ja tülisid. On tõenäoline, et võtate ette romantilise reisi kaugesse ja eksootilisse kohta.

Vallalistel Jääradel on tõenäosus astuda lähisuhtesse või viia oma tärkav suhe uuele tasemele – isegi võimalik kihlumine või abielu. Sellistel puhkudel on perekond ja sugulased toetavad. Kõige olulisem märkus – hoia töö ja eraelu eraldi, sest tööalase frustratsiooni ja pinge tõttu võid põhjendamatult oma partnerit halvasti kohelda.

Suvi tõotab tulla tulisem kui kevad. Sinupoolne äkilisus ja tujukus toob esile muutused nii käitumises kui suhtlemises oma partneriga, mis võib su partnerit ärritada. Augustis tajud suuremat üksildust ning pinget, mis tekivad viimase aja erimeelsuste tõttu. Ära lase negatiivsetel mõttemustritel võimust võtta ja otsi lepitust, sest probleemid suhtes panevad sind tundma õnnetu ja ebatähtsana. Otsi lepitust ja ole teisega arvestav.

Te vajate mõlemad puhkust, seega võtke koos midagi ette, mis teid lähendab. Olgu selleks reis või lõbus perekondlik koosviibimine, ühised tegevused aitavad taastada lähenduse. Oktoobris on samuti oodata ebakõlasid, sest Päike liigub Kaaludes, olles nõrgestatud. Ära lase oma egol võimust võtta, sest nii sead end valmis läbikukkumiseks. Otsi lepitust ja ole arvestav – kuula oma partnerit ja püüa võtta asju mitte isiklikult.

Olulisemad transiidid

Pildid on ära toodud suuremate taevakehade asetus ja liikumine Jäära jaoks.

1) Saturn liigub terve 2019 aasta Amburis, Purva Ashada nakshatras, mis asub IX majas. IX maja tähendab isa, õpetajaid, huvi vaimsuse vastu, institutsioon, heategevus, saatus, mediteerimine, kauged ja pikad reisid, kõrgharidus, õnn, juhuslikud ja ootamatud saavutused, religioon, filosoofia, õigus, meditsiin. Purva Ashada asub 13°20` kuni 26°40` Amburis.

Saturn aspektib Veevalaja märki (XI maja), Kaksikut (III maja) ja Neitsit (VI maja). Saturn valitseb Kaljukitse (X maja) ja  Veevalaja (XI maja).

See transiit võib tuua kaasa enesearendamist professionaalses mõttes – võtad kursusi, koolitusi ja osaled seminaridel. Suhted mentoritega on head, kuna olete üksteisele kasulikud (Saturn liigub XI maja edasi enda mooltrikona märgist ehk IX majas). Kuna Saturn aspektib Neitsit, mis asub VI majas, võib see endaga kaasa tuua muutused harjumustes ja rutiinides. Hea aeg luua tervislikud harjumused nii vaimselt kui materiaalselt. Hea aeg teha pikemaajalisi investeeringuid ja plaane, mis võivad tuua suurt kasu. Ainuke valdkond, millele tuleb tähelepanu pöörata on tervis, dieet, rutiin, harjumused. VI maja tähendab ka konflikte. seega ole ettevaatlik, võivad tekkida erimeelsused, mida lahendatakse aastaid.

Soovitatud tegevused Saturni transiidi ajal – jaluta regulaarselt (soovitatavalt õhtupoolikul), loovkirjuta (Purva Ashada on seotud deklaratsiooniga, kirjutamisega).

2) Jupiter liigub alates 10.2018 kuni 11.2019 Skorpionis, VIII majas. VIII maja tähendab uurimustöid, huvi müstika ja okultismi vastu, sisemisi ja väliseid transformatsioone, mineviku ja tuleviku sündmuseid, pärandust, surma, testamenti, kindlustust, kerget raha, haavatavust, hirme, õnnetusi, hävitust, piiranguid, pankrotti, ebaõnne, pettumusi. Skorpionis asuvad nakshatrad Vishaka kuni 3°20´, Anuradha 3°21´ kuni 16°39´ ja Jyestha 16°40´ kuni 30°00´.

Jupiter aspektib Kalade märki (XII maja), Sõnni (II maja) ja Vähk (IV maja). Jupiter valitseb Kalade (XII maja) ja Amburit (IX maja).

Jupiter tähendab raamatuid, liikudes muutuste majas – suurepärane aeg õppida või lugeda eneseabiraamatuid, mis aitavad psüühikas esile tuua muutuseid. Samuti võivad tähelepanu alla tulla kindlustuse ja päranduse küsimused. Väga hea aeg õppida esoteerikat, astroloogiat või joogat. Skorpionit valitseb Marss, mis on ka ühtlasi I maja valitseja, viidates otseselt sinu füüsilisele kehale ja organismile. Hea aeg alustada trenniga, parendada enda toitumist, mis otseselt muudavad su keha tervemaks. Anuradha on sõpruse tähekogum, seega võid tutvuda väga vaimsete inimestega, kes annavad sulle edasi oma kogemusi ja teadmisi esoteerikast ja müstikast.

Kuna Jupiteri transiit Skorpionis suurendab sinu huvi müstika, esoteerika ja okultismi vastu, on sellised tuttavad vägagi teretulnud.

Soovitatavad tegevused Jupiteri transiidi ajal – ujumine, lugemine, meditatsioon ja jooga.

3) Rahu-Ketu transiit Kaksikute Amburi teljele alates märtsist 2019, liikudes Jäärade jaoks III/IX teljel.  III maja esindab nooremaid õdesid ja vendi, naabreid, julgust, füüsilist tugevust, sportlikkust, initsiatiivi, ettevõtlikkust, suhtlemist ja õppimisvõimet, lühikesi reise, kirjutamist. Rahu-Ketu ei valitse ühtegi märki. Rahu aspektib Kaalusid, Amburit ja Veevalajat. Kaksikutes asuvad Mrigrashira, Ardra ja Punarvasu.

Rahu-Ketu on karmalised planeedid, mis toimetavad alateadlikult. Kui Rahu liigub Kaksikutesse, tärkab sinus huvi õppimise, ideede ja erinevate konseptsioonide vastu. Pareneb sinu mentaalne võimekus ja järjepidevus. Suudad vähesema ajaga hoomata erinevaid ideid ja süsteeme, mis parendavad sinu suhtlemist, teadmisi ja produktiivsust.

Rahu liikumine Kaksikutes on väga hea transiit, sest lisab entusiasmi ja indu, oled konsentreeritum ja fokusseeritum eesmärkide saavutamisel. Kuna Rahu liigub  kama  trigoonis, on saabuv Rahu transiit eelkõige oma unistuste ja soovide elluviimise aeg. Ainuke negatiivne külg on liigne rabelemine ja rahutus, mis võib tuua suuremat kahju kui soovid.

Oluline on säilitada mentaalne tasakaal, milles tuleb abiks Jupiteri transiit Skorpionis – loe, uju ja mediteeri. Nii püsid mentaalselt võimekas ja terav.

Ketu liigub IX majas ja aspektib ainult Kaksikut. IX maja tähendab isa, õpetajaid, huvi vaimsuse vastu, institutsioon, heategevus, saatus, mediteerimine, kauged ja pikad reisid, kõrgharidus, õnn, juhuslikud ja ootamatud saavutused, religioon, filosoofia, õigus, meditsiin. Amburis asuvad Mula, Purva Ashada ja Uttara Ashada. Ketu transiit Amburis sütitab sinus huvi vaimsuse, religiooni ja väärtushinnangute osas. Võid äkitselt tabada end väga vaimsete inimeste seltsis, külastada püha paiku ja mõelda eksistentsiaalsetele küsimustele. IX maja kirjastamise maja. Võid hakata oma mõtteid ja kirjutisi avaldama, pidama blogi või päevikut.

Pole välistatud enda väärtushinnangute muutus, sest mõtled üheaegselt nii loodusele kui loomisele. Filosoofilised mõtisklused, religioossed ja pühad rituaalid, mida süsteemselt ellu viid, avavad sinu meeled uutele vaadetele ja hoiakutele. Loe, õpi, suhtle ja külasta vaimseid paiku – need on parimad tegevused pingestatuse vastu.

Kui soovid teada, mis on sinu kuu- või tõusumärk, leiad kalkulaatori SIIT

Telli 2019 aasta personaalne prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.