Suur 2018 aasta horoskoop Veevalaja kuumärgile

2018 aasta tuleb Veevalaja kuumärgile edukas aasta. Kui 2016 ja 2017 oli tegus ja kaootiline, siis 2018 maitsed oma tegemiste vilju. Saavutused ja tunnustus oma pingutuste eest on käesoleva aasta märksõnad. Õnn on sinu poolel ning reisimine võib omada eduvõtit 2018 aastal.

Rahalises plaanis tajud maksimaalset edasiminekut ja kasvu. Võid saada mingi auhinna või tänumärgi oma tegude eest. Sul on võimekust ja oskust lõigata kasu ka kõige ootamatutest kohtadest. Oled eeskujuks ning inspiratsiooniks inimestele enda ümber. Religioon ja vaimsus on käesoleva aasta keskmeks. Üldiselt pakub aasta palju rõõmu ja üllatusi.

Karjääri- ja tööalaselt on 2018 aasta tegus ning tunnetad endas meeletut energiat. Selle aasta mantra on alustatud projektide parendamine ja edasi viimine. Viimase poole aasta pingutused on sulle kui vundament tulevikuks ning peaksid oma energia suunama selle tugevdamisele. Selline teguviis pakub kõige enam kasvu ja võimalusi edasiliikumiseks, uutesse ideedesse investeerimine pole sel aastal mõistlik, sest need ei oma nii suurt potsentsiaali. Võid ette võtta reisi, mille tulemusena lood kontakte ja suhteid inimestega, kes osutavad sulle materiaalselt kasulikuks. Rahvusvahelised äripartnerid soodustavad ja aitavad kaasa sinu arengule.

Töökeskkond sarnaneb 2018 aastal suuresti poliitikaga, mis hõlmab endas sündmusterohket ja edukat aastat, kuid aeg-ajalt leiab aset egokonflikte ja sõnelusi. Edu võti peitub diplomaatias ja strateegias. Igasugused konfliktid lahenevad tarkade ja planeeritud otsuste abil. Ole tähelepanelik ja nutikas, sest ülemused võivad teha trikke. Aasta pole hea investeeringute jaoks. Kui teed planeerimata otsuseid, seisad silmitsi rahalise kriisiga suve viimastel kuudel. Ihnus ei ole patt ning võib päästa sind suuremast rahalisest stressist. Väldi keelepeksu ja kuulujutte.

Armastuse ja abielu vallas on õnnelik aasta. Uue suhte tekkimine võib su elu keeruliseks muuta. Tekkiv suhe võib olla ebatavaline või puudub vastastikune mõistmine. Võid olla truudusetu oma partneri suhtes. Oktoober kuni november on põnev, sündmusterohke ja kirglik periood. Mai ja september on samas kriitilised kuud, mil muutuvad küsitavaks teie omavaheline sobivus.

Üldiselt on aasta edukas. Ole heatahtlik, lihtne ning tagasihoidlik, siis peaksid saavutama parimad tulemused. Sinu suhtumine ja positiivne hoiak elule annab hoogu juurde võimaluste realiseerumisele.

Jaanuar

Tasakaalukas kuu. Varakus ning rahaline seis on stabiilne. Üldises plaanis on oodata väikeseid kaotusi ja takistusi, kuid need on ajutised ning kuu on suures plaanis edukas.

Veebruar

Nõuab sinult pingutusi. Rahaliselt on aeg ebastabiilne ning tervis vajab tähelepanu. On mõistlik oma eelarvet ja rahalist olukorda ettevaatlikult planeerida. Sära ja karisma on keskpärane.

Märts

Asjad liiguvad aeglaselt, kuid kindlalt. Rahaliselt muutub olukord paremaks ning raha tuleb mitmest erinevast allikast. Oled taastunud oma sära ja karisma ning oluliselt on parenenud sinu võimekus olla produktiivne.

Aprill

Tervisega on kõik hästi, energiat on palju. Suurte tegude tagajärjel saad tunnustust ning staatust. Teed tarku otsuseid, mida hinnatakse ning mis toovad sulle rahalises plaanis kasu. See on möödubki rahateenimise tähe all.

Mai

Huvi religiooni ja vaimsuse vastu võib sind viia külastama mõnda pühapaika. Samuti pareneb su töökeskkond ning suudad tööl toimetada meelekindalt ning võtta vastu häid otsuseid. Võimalik on edutamine, mille käigus ilmnevad sinu head juhiomadused.

Juuni

Sinu autoriteet tööl on kõikumatu. Täidad oma kohuseid väärikalt ja ausalt, mis toovad tunnustust ja tähelepanu ülemustelt. Oled keskmiselt sotsiaalsem. Üldiselt on suve esimene kuu edukas.

Juuli

Karjääri alaselt kõige säravam kuu, mil saad oma töös kõige enam kasu. Tervis vajab sinu tähelepanu, et vältida hilisemaid komplikatsioone. Väldi tülisid ja konflikte.

August

Konkurentsirohke kuu, mis paneb sind pingutama. Hoia silm peal oma kehal, et mitte liigselt seda kurnata. Ärilised kontaktid toovad kasu, mis annab võimaluse laieneda nii äriliselt kui sotsiaalselt.

September

Partnerile hea kuu. Igasugune tööalane tegevus toob soovitud tulemusi. Esineb väiksemaid pettumusi, kuid hoolika suhtlemise ja kannatlikusega ületad raskused.

Oktoober

Üldiselt on kuu hea, mil oled õnne soosingus. Rahavood on head, kuid esineb piiranguid seoses ootamatute kuludega. Vaimsed huvid on suured, mistõttu alustad mingi religioosse või vaimse teema õppimist.

November

Jällegi on õnn sinu poolel. Rahaliselt oled sõiduvees. Sinus on julgust, tarkust ja enesekindlust.

Detsember

Jõulukuu on stabiilne ja rahulik. Hea aeg nautida tunnustust ja tänu tehtud töö eest. Rahaliselt hea aeg, kuid kodune harmoonia võib olla häiritud, mistõttu ole kannatlik ning empaatiline.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.