Suur 2018 aasta horoskoop Vähi kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Saabuv aasta tõotab suurt arengut. Sul on palju energiat ning sind saadab edu kõikides oma tegemistes. Kui sa planeerid uue kodu, auto või muu eseme soetamist, on saabuv aasta selleks hea. 2018 aasta lubab rohkelt sündmusi ja põnevust. Siiski on soovitatav kontrollida oma ego, sest võid teha ebasoodsaid valikuid ja otsuseid. Perioodidel, kui oled teinud mõne ebasoodsa valiku või ei suuda otsustada, küsi nõu mõnelt usaldusväärselt isikult. 

Karjääriliselt omab saabuv aasta märgilist tähendust. Uued kontaktid ning sidemed toovad kasu. Kinnisvara ning muud varad toovad samuti kasu. Ei ole soovitatav siduda end partnerluslepetega, sest võite eriarvamuste tõttu tekitada pingeid ja stressi. Üksi töötamine on saabuval aastal parim variant. Siiski võib esineda väiksemaid probleeme aasta keskel, eriti juuli lõpp kuni augusti lõpp, kus on soovitatav hoida madalamat profiili ja vältida rutakaid otsuseid. Üldiselt on karjääris ja töös väga lubav aasta. Erilist edu on oodata peale oktoobrit.

Kui tööalaselt tunnetate edu, siis suhete ja romantika vallas olukord nii lubav ei ole. Tervisele tuleb tähelepanu pöörata maist kuni augustini. Huvi vaimsuse vastu puudub ning rahulolu suhetest on madal. Ilmnevad erimeelsused oma partneriga. Parim ravim probleemide vältimiseks on hoida oma ootused madalad ning püüa mõista. Peale oktoobrit pinged laabuvad ning suhetes on oodata uut ärkamist. Probleemsem periood suhete jaoks on juuli ja august. Tööstress ja truudusetus löövad sinu ja partneri vahele kiilu juunist septembrini.

Jaanuar

Oled võistlushimuline ning mõjutad oma töökaaslasi sama tegema. Võid kogeda abikaasas suhtumise muutust. Äriline tegevus toob tulu ning reisimine on kasumlik. Uued võimalused laieneda tööl või äriliselt on võimalikud. Lõõgastu ja lase oma kehal puhata.

Veebruar

Tähistab arengutele kõikides eluvaldkondades. Elukaaslane võib saada edutatud, mille tulemusena muutub nende suhtumine sinu osas. Äriline ja tööalane tegevus on tulemuslik, võite leida uusi võimalusi laienemiseks. Tööalane liikumine ja tööreisid on tõenäolised. Väikesed pettumised rahalisel rindel on tõenäolised, kuid oma varasid mõistlikult hallates, möödub veebruar pingevabalt.

Märts

Õnn on sinu poolel ning hoolimata väikestest tagasilöökidest, saad oma tahtmise. Rahaliselt stabiilne periood. Huvi vaimsuse vastu suurened, mis tõttu võid isegi külastada mõnda pühapaika. Vaimsete teemadel harimine pakub vaimset rahuldust. Oled nutikas ning vaimselt võimekas.

Aprill

Aprill viitab sisemisele arengule, mil tõuseb huvi religiooni, vaimsuseja filosoofia vastu. On soodne aeg reisimiseks. Sinus kiirgab karismat ning tervis on väga hea. Sellel kuud istudad seemned tuleviku kasvu tarbeks. Kodune õhkkond on mingilmääral pingeline, mis võib tekitada tülisid ja arusaamatusi. Rahaliselt hea kuu.

Mai

Potentsiaalikas kuu. Lisapingutused tööl toovad tulemusi, mis tõttu on edu karjäärilises vallas tõenäoline.  Oodata on palgatõusu, rahavoogude kasvu ning rahalist stabiilsust. Kodus on õhkkond jätkuvalt pingeline ning vajab suuremat tähelepanu.

Juuni

Viitab rahutule ja ebaaktiivsele kuule. Eelarve peab olema planeeritud heaperemehlikult, sest on oodata viperusi selles valdkonnas. Tööreis on tõenäoline. Rahaliselt ebastabiilne kuu, kuid hoolika eelarve planeerimise puhul möödub kuu ilma raskusteta. Auhindade võitmise ja tunnustuse saamiseks on sel kuul hea võimalus. Heategevusega tegelemine võib tuua ootamatut kasu. Perekonna ja lähedastega ajaveetmine pakub suurt emotsionaalset rahuldust.

Juuli

Pead tegema suuri pingutusi oma heaolu säilitamise osas. Võid haigestuda ajutisse haigusesse, mis su tervist halvendab. Sellel kuul tunned end keskmisest laisemana ning võtad asju rahulikult. Hoolitse oma tervise eest ning puhka. Rahaliselt stabiilne kuu.

August

Taastud ning valmistud uueks lennuks, mis tõttu näed aeglaseid arenguid kaotatud aja ja raha taastamisel. Järjepidevad pingutused toovad tulu. Tunned end igas eluvaldkonnas sõiduvees olevat, mille tulemusena pareneb sotsiaalne staatus. Karjääriliselt stabiilne periood, mil võivad ilmnevad mõned positiivsed üllatused – edutamine või palgatõus.

September

Oled julge ning vapper oma eesmärkide saavutamisel. Sinu pingutused saavad lähedaste poolt tunnustatud. Suurenenud eneseteadlikkus ning julgus aitavad tööl oma tegemised edukalt ellu viia. Rahaline seis stabiilne ning tööalased suhted head. Sinu tahe õppida ja end arendada on tavapärasest suurem, mille mõju on tunda tööalases sfääris, kus võid tunda edasiliikumist.

Oktoober

Oled kindlameelne ning tead, mida elult tahad. Suureneb huvi religiooni vastu ning külastad mõnda püha paika. Sul on visiooni ja suutlikust elus edasi liikuda. Oled kindel kui kalju ning teised saavad sinu peale loota. Saavutad tööl suurema autoriteetususe ning liigud järjekindlalt oma eesmärkide suunas. Sinu tööalane edukus võib ärata kadedust sinu kolleegide seas, kellega tasuks vältida igasuguseid arusaamatusi ja kokkupõrkeid.

November

Oktoobris alanud tõus jätkub sel kuul. Oled tööalaselt saavutamas positsiooni või eesmärki, mida ihkad. Muutud populaarsemaks. Väldi tülisid ja arusaamatusi. Tööinimestele hea periood, sest oodata on tulemusi minevikus tehtud pingutuste eest. Sinu vastutus suureneb ning suurenevad ka kasu. Sinu tutvused ja kontaktid loovad sulle uued võimalused edasi liikumiseks.

Detsember

Aasta lõpuks oled tööalaselt saavutanud uskumatult palju, kuid juba alustad uusi projekte, mis toovad tunnustust ja kasu. Kuna oled olnud tööalaselt aktiivne, peaksid nüüd lõõgastuma ning laskma oma kehal puhata, sest muidu võid kogeda tervise ootamatut halvenemist järgneval aastal.

Loo omale India horoskoop SIIN, et teada saada oma kuumärk.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.