Suur 2018 aasta horoskoop Sõnni kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Sõnnidele pakub saabuv aasta kergendust, sest vabanetakse muredest ja stressist, mis tekitasid minevikus probleeme. Vabaned mingist koormast ja vaimsest stressist, mis ei lasknud Sul olla sina ise. Siiski tuleb olla ettevaatlik mõnede väljakutses osas, mis võivad aset leida.

Aasta esimesed kuud toovad esile sinu agressiivse poole, seega tuleb olla ettevaatlik isiklikes suhetes. Karjääri osas ilmnevad positiivsed ilmingud, sest suudad eristuda tänu oma järjepidevusele. Tehtud pingutused toovad tunnustust. Uue äri alustamine vajab siiski teatavat ettevaatlikust. On mõistlik kuulata inimesi enda ümber, kes oskavad anda sulle head nõu. Märts kuni juuli on võimalus töökoha vahetuseks või kõigeks, mis võib sinu ülemusi endast välja viia.

Kuna Marss on kõrgendatud olekus maist kuni novembrini, on oodata konstruktiivseid sündmusi. Abikaasa/partner võib saada palgakõrgendust, mis parendab ka sinu majanduslikku seisu.

Uuel aastal võib täituda sinu unistus reisimise osas. Sa võid kas sõlmida rahvusvahelise tehingu või saada pakkumise rahvusvaheliselt firmalt tööle asumise osas. 2018 on oluline vahepeatus oma rahalise seisu parendamises osas, kus esinevad võimalused saada lahti võlgadest ja kohustustest. Investeeringute osas on 2018 hea aasta, sest varasemalt tehtud investeeringud hakkavad nüüd kasu tooma. Oma säästud hoia siiski tasakaalus ja kontrolli all.

Oled tavapärasest julgem ja energilisem, mille tõttu viid oma plaanid ellu kahtlusteta. Alustad uusi projekte, mida juhid visalt. Armastuse vallas on samuti oodata tõusu. 2018 suvel võid kohata kedagi, kellesse armud ning selle tulemusena muutub sinu elu kardinaalselt.

Üldiselt on 2018 aasta täis palju positiivseid sündmusi, kuid tähelepanu vajab töö ja karjäär.

Jaanuar

Sul on oma tegemistes õnne. Rahaline seis on stabiilne ning huvi vaimsuse vastu suur. Sinu julgus, nutikus ning visadus loob eelised kõikide plaanide elluviimiseks. Vaimsete teadmiste omandamine annab sel perioodil rahulolu.

Veebruar

Jätkuvad jaanuaris esinenud trendid. Tööalaselt paistad silma ning omistad tunnustust. Pühade paikade külastamine võib olla märgiks uutele algustele. Uute projektide alustamine on lihtne, kuna oled nutikas ja täis teotahet. Avaliku sektori töötajatele väga hea periood. Sotsiaalne staatus ühiskonnas on tõusul, kuid koduses elus võivad tekkida pingeid. Mõistlik on hoida silm peal oma varadel ja fokusseeri oma aega eneseharimisele.

Märts

Rahaliselt hea kuu. Pereärid ja avaliku sektori töötajate annab see kuu häid tulemusi. Tööalast edu soosivad elus kõik valdkonnad. Teened ja tunnustused on tõenäolised. Kodune õhkkond on kergelt ebastabiilne, kuid materiaalne turvatunne ja rahavood kompentseerivad selle.

Aprill

Ole ettevaatlik oma kulutuste osas, kuna on oodata teatavat kulude kasvu, mis võib piirata sinu rahalist vabadust. Soovitatav on kulutada oma raha targalt. Üldine heaolu on keskmine, on oodata teatavaid kaotusi. Heategevusega tegelemine pakub suurt rahulolu. Kõik, mis sel kuu kaotasid, tuleb tulevikus tagasi. Tööl väldi tülisid ja keelepeksu.

Mai

See kuu nõuab sinult kastist välja mõtlemist. Tuleb näha keskmiselt rohkem vaeva, et leida oma probleemidele lahendused. Rahaliselt võid olla edukas, kuid rahaline vabadus see veel ei ole. Tervisele tuleb pöörata suuremat tähelepanu, eriti seedekulgla ja nahk. Pead pöörama tähelepanu oma kuludele ja rahalisele stabiilsusele. Sinu karisma ning särav isiksus tuleb kevadel rohkem esile.

Juuni

Kui viimased kuud möödusid keskpäraselt, siis juunis oled jälle laineharjal surfimas. Tervis on suurepärane, enesekindlus laes ning rahavood tõusuteel. Oled tavapäraselt efektiivsem ning suudad vähema vaevaga rohkem sissetulekut teenida.

Juuli

Juunis alanud trendid jätkuvad juulis. Oled enesekindel ja kartmatu. Haarad võimalustest ning kasutad neid maksimaalselt. Rikkused, maine ning kuulsus on tõenäolised. Vaimsus ning pühad õpetused toovad suurt vaimset rahuolu. Teed häid otsuseid. Suudad oma sissetulekuid veelgi kindlustada, mille tõttu pole rahalise turvatunde saavutamine sulle probleemiks.

August

Sinust kiirgab imetlusväärne julgus ja enesekindlus. Sinu tegudes peegeldub tarkus ja entusiasm. Suhted oma õdede ja vendadega paranevad. Tööalased probleemid tulevad pinnale, kuid nad ei esinda mingit ohtu. Sinu otsused on hinnatud kõikide osapoolte poolt ning lahendad olukorrad tõelisele juhile omaselt.

September

Suvel alanud trendid jätkuvad sügisel. Oled julge, enesekindel ja karismaatiline. Ülbus ja ego tekitavad probleeme, kui soovid sel kuul oma edu jätkata. On hea aeg alustada uusi projekte. Üldiselt on tegemist väga hea kuuga.

Oktoober

See kuu omab endas kõiki võimalusi, et isiklikus plaanis kasvada. Leiad uusi projekte, millest osa saada ning millesse investeerida. Tuleb olla ettevaalik inimeste osas, kes võivad takistada sinu edasiliikumist. Tervis on keskpärane, oled elujõuline. Oktoobri kuu mantra on töö ning tähtis on vältida mõttetuid erimeelsusi, mis võivad hiljem tuua kaasa suuremaid probleeme.

November

On oodata konkurentsi, mil inimesed püüavad sinuga võistelda. Keskendu tööle ja tulemustele, et sa ei satuks ebamõistlikesse sõnelustesse. Ära end üle kurna ning puhka kui sinu keha seda vajab. Ära ole liigselt enesekindel ja ülbe, sest see võib Sulle kahju teha. Äriliselt ja tööalaselt hea kuu, sest hakkad maitsma aasta alguses tehtud tegude vilju.

Detsember

Partneri tööalane edukus pareneb, mille tõttu võib ta muutuda ajutiselt ülbemaks. Aasta lõpp on hea, isiklikud suhted ja töö näib stabiilne. Äri toob kasu ning rahaline seis on tõusuteel, sest varasemalt alustatud projektid ning loodud kontaktid toovad kasu. Siiski ei lähe kõik nagu plaanitud, kuid see ei kõiguta sinu optimismi, kui planeerida oma eelarvet konservatiivselt.

Loo omale sünnikaart SIIN, et saada teada oma kuumärk.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.