Suur 2018 aasta horoskoop Skorpioni kuumärgile

Märgin ära, et Skorpionite kuumärgi esindajatel on käimas viimane faas Sade Satist ehk Saturni 7.5 aastasest perioodist, millest saate lugeda SIIN

Saabuval aastal võib tulla sul puudus energiast ja entusiasmist, mis esinesid minevikus. Religioon ja vaimsus on tuleval aastal suureks tähelepanuks, mis hoomab endas aktiivsemat kodanikuaktiivsust ning poliitika tegemist. Rahaline seis on stabiilne, kuid tuleb teha mõningaid pingutusi, et säilitada sama tase. Siiski on hea aeg teha investeeringuid kinnisvarasse – osta, müüa või renoveerida. Suhted pereliikmetega on head. Alates oktoobrist on näha taastumas sinu vana mina, kellel jätkub energiat ja jaksu elus edasi liikuda.

Võimaluste ja arengu perspektiivist vaadatuna jääb saabuv aasta keskpäraseks. Rahalises mõttes on mõistlik hoida silm peal oma kulutustel, sest need võivad ära süüa sinu varasemalt kogutud säästud. Igasugused impulsiivsed otsused ja ostud teevad sinu säästudele ja rahalisele stabiilsusele kahju. Kuna kontaktid välismaalastega ja reisid omavad endas suuri võimalusi, võid sellepärast tekitada perekondlikus plaanis pingeid, mida on raske taluda. On soovitatav enne otsustamist kaaluda üle olukordade ja võimaluste plussid ja miinused, et vältida kahjulikke otsuseid enda ja oma lähedaste suhtes.

Eriti keeruline on periood maist septembrini, mil pannakse proovile sinu tahe ja vastupidavus. Kui oled rahulik, dünaamiline ja sihikindel, tuled olukorrast välja võitjana. Siiski on oodata pisemaid konflikte teistega, kuid kõik olukorrad on lahendatavad ning lahtuvad iseeneslikult.  Samuti esineb sel perioodil kõige enam kasvu ja arengut. Partnerlussuhetes on ohtlik periood septembrist novembrini, mil võite vastu võtta ennatlikke otsuseid ja käituda üksteisega ootamatult.

Vaadates üldiselt Skorpioni kuumärgi prognoosi, vajavad tähelepanu intiimsuhted. Veebruarist maini on aasta põnevaim periood, mis võib tuua uue suhte või partneri su ellu. Samas abielus olijatele on see periood disharmooniline, sest väljenduvad maailmavaatelised erinevused, mis tekitavad põlevaid vaidlusi ja arutelusid.

Rahaline seis on stabiilne ning vajab sinult suuremat tähelepanu, sest kulutused on suured ja säästud võivad saada kannatada. Ole hoolas ega ära raiska raha mõttetutele vidinatele.

Saabuva aasta sõnum on lihtne – keskendu olulisemale, ole hoolikas otsuste langetamisel ja planeeri oma tegevused.

Jaanuar

Oled julge ja tugev. Taevased energiad toetavad su tegevusi ning saavutad märkmisväärset edu oma tegemistes. Sulle pakub huvi vaimsus, religioon ja okultism. Sinu valmidus tegutseda toob esile sinus juhiomadused, mis toob kaasa tunnustuse tööl. Seega on aasta algus tööalaselt ja rahaliselt hea. Samuti suhted pere ja lähedastega on rahuldavad.

Veebruar

Viitab tulemuslikule ja heale kuule. Sinu maine ja staatus tööl on tõusuteel. Kosmilised energiad toetavad ka sel kuul sinu tegemisi ja toimetamisi. Jätkuvalt huvitud vaimsusest, religioonist ja okultismist, millest võivad ka saada sinu järgmise reisi põhjuseks. Keha ja meele tasakaal aitavad sul ka sel kuul olla heade juhiomadustega, mistõttu väljud igast olukorrast võitajana. Headele saavutustele aitab kaasa kui teadlikult väldid konflikte nii tööl kui kodus.

Märts

Kuu märksõna on jätkusuutlikus. Kui oled järjepidev oma pingutustes, siis märgatakse sinu tegemisi, mis peidavad endas suurepäraseid võimalusi arenguks. Oled populaarne ning suhtled tihedalt kõikide töökaaslastega. Rahaliselt on see kuu stabiilne, mil esinevad soovitud tulemused. Sinu suurem sotsiaalsus ja tihedam suhtlemine oma kolleegidega ning partneritega toovad esile uued võimalused. Perekondlikud suhted on head ning sinu tööalane ja rahaline edu toob kasu kõikidele sinu lähedastele.

Aprill

Tööalaselt viljakas kuu. Sinu areng tööl ning maine tõus käivad käsi-käes. Võtad vastu uusi väljakutseid suurema kerglusega kui tavaliselt. Sinu edu ei jää märkamata ning sinu rivaalid võivad üritada teha sulle liiga. On mõistlik säilitada kaine meel ning vältida igasugust draamat, sest see viib su fookuse mujale. Samas eelnevad pingutused võivad hakata su tervisele ning peaksid oma keha kuulama ja austama, et seda mitte liigselt kurnata.

Mai

Kuu märksõna on fookus. On soovitatav olla motiveeritud ning fokusseeritud, sest sinu kolleegid märkavad sinu edu ning saavad sinust inspiratsiooni, mis soosib terve konkurentsi teket. Samas on kerge tekkima kadedus ning draamad, mis tekitavad sinu sisemisi pingeid. Ära pinguta üle, sest on ebamõistlik nihutada oma keha ja meelevõimekuse piire. Kuna oled tööle pühendunud keskmisest rohkem, tuleb jälgida oma partneri suhtumist olukorda, sest tal võib olla tunne, et on kõrvale jäetud. Kui oled kannatlik ning tasakaalukas, vaibuvad pinged kiiresti.

Juuni

Soositud kasv igas vallas. Erilist tähelepanu saab sinu partner, keda võib saata ootamatu edu. Tööalaselt ja äriliselt stabiilne aeg, mil avanevad uued võimalused. Rahaliselt kesine kuu, kuna sinu sissetulekud võivad sattuda ootamatu bloki alla või suurenevad järsult sinu kulutused.  On mõistlik oma kulud ja tulud planeerida, et vältida rahalist pinget.

Juuli

On märgata õnne pöördumist, mis väljenduvad sissetulekute stabiliseerumises. Sinu huvi okultismi ja vaimsuse vastu on läbiv terve aasta, mis tõttu võid sel kuul võtta ette tõsisema enesearenduse ja teadmiste laiendamise selles vallas. Kui oled fokusseeritud, täidad kõik seatud eesmärgid.

August

Mitmekesine kuu, nii heas kui halvas mõttes. Heas mõttes oled enesekindel ning tajud teistepoolt positiivset hoiakut enda suhtes. Halvas plaanis võivad kodus tekkida probleemid.  Karjäär võib saada ootamatu tõuke, kuid tööd vahetada ei ole siiski soovitatav.

September

Eelmistel kuudel toimunud arengud jätkuvad. Oled oma tegemistes sihikindel ning tunnetad elus stabiilsust. Tööalaselt arened ning saavutad Skorpionile omase järjekindlusega uusi eesmärke. Samas kodus on ootamas tormiline periood, mida saab kõige paremini lahendada viisakuse ja taktitundega.

Oktoober

See kuu toob sinu ellu tasakaalu ning elu liigub mõnusas sõiduvees. Sissetulekud on keskmisest madalamad, kuid see ei mõjuta sinu üldist rahalist seisu. Kuna võivad esineda ootamatud kulutused ja takistused, oled oma raha asjadega ettevaatlik. Heategevusega tegelemine pakub hingeliselt suurt rahulolu. Kui tunned end üksikuna, ära isoleeri end maailmast, vaid suhtle oma sõprade ja lähedastega, sest nad saavad sulle toeks olla. Igasuguste naudingute ja meelelahutusega tuleb osata piiri pidada, sest nii võivad tekkida probleemid tervisega ja kannatada saab sinu rahaline stabiilsus.

November

See kuu toob sinus esile parima. Võimalik, et pead kasutama kõiki oma ressursse, et säilitada kontroll oma kulude üle. Samuti peaksid pöörama tähelepanu oma dieedile ja eluviisile, et parendada oma energiataset ja kehalist võimekust. Selle nõu jälgimine võib vältida tulevikus esinevaid terviseprobleeme.

Detsember

Kuu märksõna on taastumine. Eelnenud kuudel kaotatu taastub aasta lõpuks, kuid pead olema kannatlik ning järjepidev. Samuti taastub sinu karisma ja optimism tuleviku suhtes. Saabuva aasta jõulukuul võid kulutada isegi keskmisest rohkem. Stabiilne tervis ja kodune olukord võimaldavad sul keskenduda oma emotsionaalse ja majandusliku seisu taastamine. See kuu annab positiivse tõuke uueks aastaks.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN.

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.