Suur 2018 aasta horoskoop Neitsi kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Saabuval aastal leiad taas elus õige suuna, kuid siiski pead nägema vaeva, et leida tasakaal töö ja kodu vahel, sest võib ilmneda, et sinu lähedased kaugenevad sinust. Hoolimata sellest, on saabuv aasta tööalaselt edukas aasta, mil võid saada tunnustada oma töö ja vaeva eest. On väga tähtis, et kasutad ära oma täielikku potentsiaali. Kuni oktoobrini kiirgab sinust loovust, mis tõttu oled võimeline oma mõtteid ja ideid teistega jagama. 2018 aasta on aasta, mida oled oodanud, sest sel aastal saad pöörata oma unistused reaalsuseks.

2018 aasta viitab stabiilsusele. Tööalane liikumine toob endaga kaasa stabiilse rahavoo, samuti pareneb sissetulekuallikate hulk. Uued kontaktid ning koostööd toovad kasu. Veebruarist juunini on suur võimalus uue suhte tekkimisele ning sealt kuni oktoobrini on eriti soodus aeg olla rahaliselt edukas. Need arengud on tööalaselt head, kuid võivad olla põhjuseks, miks oma perekonnast eemaldud. Aprillist kuni augustini on võimalus reisiks või kolimiseks. Ole kodus ettevaatlikum oma arvamuse avaldamisega, sest see võib viia ebasoodsa õhkkonnani kodus, mille tagajärjed mõjutavad sinu töökvaliteeti. Peale oktoobrit on oodata aeglasemat arengut.

Rahalises plaanis on Neitsidele saabuv aasta hea, eriti oktoober ja november, mil peaksid ilmnema märgatavad tulud. Suuremad otsused tuleks edasi lükata. Romantika vallas on saabuv aasta positiivne. Ootamatu ja impulsiivne armusuhe on võimalik juuni lõpust kuni augusti lõpuni. Sel ajal tekkinud armusuhe on intensiivne ning särtsu täis, mis tõttu võib sinu suhe sattuda ootamatu pinge alla. Oota septembrini, mil saad teha paremaid otsuseid.

Kokkuvõtvalt on saabuva aasta 9 esimest kuud paljulubavad, kuid aasta lõpus tuleb teha tasakaalukamad ning planeeritud otsused, et maandada riske.

Jaanuar

Oled elujõuline. Tööl oled edukas ning tunned end hästi. Väldi tülisid, et mõttetut stressi vältida. Kuu keskel võid saada tunnustust oma töö eest. Rahaliselt hea aeg ning uute projektide alustamine võib tuua soovitud tulemused. Arendad oma tööalaseid suhteid teistega.

Veebruar

Tööalaselt suurepärane kuu. Rahalised edusammud ja arengud on võimalikud. Alustatud projektid hakkavad tooma kasu, mis laiendavad sinu võimekust. Sinu edu külvab kadedust sinu rivaalide seas, kes proovivad sulle takistusi seada. Ole ettevaatlik, sest su heaolu võib saada mõjutatud. Väldi tülisid ja konflikte, sest see võib halvendada su tervist ja tuua endaga kaasa veel suurema tüli.

Märts

Sinu konkurents tõuseb. Kuna tööalaselt toimub areng, arenevad ka sinu rivaalid. Ära üle pinguta ning puhka, kui su keha seda vajab. Partneril võivad esineda meeleolu muutused, mis tekitab disharmooniat kodus. Ärikontaktid ja reisimine võivad tuua kasu. Karjääriliselt võib su tegevusala laieneda.

Aprill

Aprill viitab partneri ootamatule arengule, nii emotsionaalselt kui tööalaselt. Uued algatused, mis alustad, võivad tuua kasu. Rahalises plaanis on oodata rahulolematust, seega on mõistlik oma eelarvet planeerida, et välitda stressi ning suuremaid kaotusi. Positiivsed arengud tööl.

Mai

Õnn on sinuga, mil olukorrad pöörduvad sinu kasuks. Hoolimata üksikutest takistustest, püsid tugev ja hoida pea püsti. Suureneb huvi vaimsuse vastu, mille ajel õpid mindagi religioosset või vaimset.

Juuni

Tajud sisemist kasvu ja arengut. Sinus on energiat ja julgust. Tööalaselt on oodata edutamist. Majanduslik stabiilsus on hea, kuid kodune harmoonia on ebastabiilne. Igal juhul on juuni hea kuu enesearenguks.

Juuli

Kõikides sfäärides hea kuu ning suures plaanis on see kuu suurepärane. Katsed tööalaselt edasi liikuda on tulemuslikud. Karjääriliselt oled õitsel. Kui tööl on olukord super, siis kodune õhkkond vajab rahulikku ja tasakaalukat lähenemist, et olukorda parendada.

August

Passiivsem kuu. Aasta alguses tehtud otsused ja alustatud projektid toovad nüüdseks kasu, kuid on oodata mõningaid takistusi. Tööalaselt on olukord hea, kuid eelarve vajab rohkem tähelepanu. Heldus ja heategevusega tegelemine toob emotsionaalset ja hingelist kasu. Pööra tähelepanu tööalastele suhetele, sest neist võib tulevikus palju kasu olla. Väldi enda liigset sidumist kellegi konkreetse isikuga.

September

Pead andma endast parima. Ootamatu kulude tõus sunnib sind rahaga paremini ümber käima. Sinu heaolu ja tervis tekitavad muret ja vajavad tähelepanu. Ole ettevaatlik ning analüüsi eelnevalt oma tervist ja tegemisi, et vältida hilisemat kaost. Tööalaselt rahuldav periood.

Oktoober

Ole jätkuvalt tähelepanelik oma heaolu suhtes. Kannatlikus on edu võti, mis aitab sul saavutada oma eesmärgid. Sissetulekute kasv on sel kuul tõenäoline, mille tõttu soetad endale luksuslikke esemeid. Rahaliselt oled tõusuvees ning kui hoolitsed oma tervise eest, jääb rahaline seis stabiilseks.

November

Oled elujõuline ja äärmiselt tegus. Sinu tugevused ilmnevad sel kuul kõige enam. Kuulsuse, maine ja rahakuse tõus on aasta lõpus tõenäolised. Religioossed ja vaimsed huvid võivad sind viia seiklustesse. Rahaline seis on suurepärane. Oled hea juht, võtad vastu häid otsuseid, millega sillutad tee edasistele arengutele.

Detsember

Aasta lõpp on sulle väga hea. Eelmisel kuul alanud tõusu inertsist oled jätkuvalt elujõuline ja produktiivne. Igasugused reisid on head. Saavutad tähelepanu ja teiste austuse oma tegemiste eest. Sel kuul on soovitatav algatada midagi, mis võib sind 2019 aastal tööalaselt palju edasi viia.

Kui sa tahad teada, mis on sinu kuumärk, loo omale sünnikaart SIIN

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.