Suur 2018 aasta horoskoop Lõvi kuumärgile

India horoskoobis pööratakse transiite analüüsides palju tähelepanu Kuule, sest Kuu sümboliseerib meie meelt, tundeid ja emotsioone. Kuu annab aimu, kuidas me ümbritsevaga suhestumine, olukordadele reageerime ja maailma tajume. 

Saabuv aasta on Lõvi kuumärgi esindajatele täis julgust ja ootusärevust. Võtad uue aasta avasüli vastu, sest lõppev aasta oli segadusterohke. Viimaks leiad aega puhata ja lõõgastuda. Et saaksid lõigata tulevast aastast maksimaalset kasu, pead tegema samme, mis soosivad positiivseid muudatusi ning kasvu.

Sa väljud igast võitlusest võitajana, mis tõttu ei kahjusta sind vaenlased ega rivaalid. Kui sul on pooleli kohtumenetlus, on oodata positiivset otsust. Siiski ei tasu minna võitudest õhku täis, sest sinu rivaalid võivad uuesti tegutseda. Väldi üleenesekindlust ja kontrolli oma ego, sest nii võid sa sattuda suurematesse tülidesse, tekitades endale rohkem vaenlasi.

Äriliselt soodne aeg, mil tutvused mängivad suurt ja pikaajalist rolli. Usulistel ja ärilistel eesmärkidel liikumist esineb tihedamalt märtsist juulini. Armastuses, kui oled vallaline, on oodata pulmakellasid ja kui oled abielus, on aeg tähistada oma abikaasa edukamat tööperioodi. Tuline Marss on kõrgendatud olekus maist kuni novembrini, mis annab hoogu juurde sinu soovile soetada oma unistuste kodu.

Saabuval aastal on tõenäoline, et külastad välismaad. Kui planeerid välismaale elama minemist, on saabuv aasta selleks parim. Kui üldiselt on elus kõik paigas, siis tervis vajab keskmiselt suuremat tähelepanu. Võib esineda mingisuguse vana haiguse esilekerkimine, mistõttu pead olema ettevaatlik. Käi koheselt arstil kui ilmneb mingi sümptom või tervisehäda. Rahalised väljavaated on saabuval aastal head, kui oled kannatlik. Õdede/vendadega võib esineda arusaamatusi, kuid kui oled küps, suudad nende tülidega efektiivselt toime tulla.

Jaanuar

Tööalaselt hea periood, mis toob endaga kaasa arengud rahalises plaanis ja tööturvalisuses. Oled tööl produktiivne ning märkad oma autoriteedi suurenemist. Kadedad kolleegid võivad püüda mõjutada su töökeskkonda. Pead olema ettevaatlik, sest igasugune areng tuleneb sinu tervise arvelt. Väldi seaduserikkumisi, sest võid saada ise kõrvetada. Et saaksid säilitada oma tööalase kasvu, ole strateegiline ning hoidu konfliktidest töö juures.

Veebruar

Viitab väljakutsetele. Mida suuremaks muutub su autoriteet tööl, seda rohkem esineb ebatervet konkurentsi. Oluline on välida kadedust ning tülisi tööl. Äripartnerid ja abikaasa väljendavad ootamatut käitumist ja suhtumist. Ole kannatlik ning järgi oma plaani, sest lõpuks viivad need välja võimalusteni ning tulemusteni.

Märts

Abikaasa/partneri jaoks märgiline kuu, milles koged oma partneri ootamatut ja märkimisväärset arengut. Tunnete mõlemad uhkust. Alustatud äriprojektid toovad tulu. Tööl on märgata kasvu – kolleegid on meeldivad ning töötulemused head. Mõned ettearvamatud olukorrad võivad rahalises plaanis tekkida, seega säästa ja planeeri oma eelarvet.

Aprill

Aprill tähistad õnneliku perioodi algust, mil võid kohata hulgi võimalusi edasi liikumiseks. Esile kerkivad juba alustatud projektid ja tööd, mis toovad sel perioodil eriti suurt kasu. Huvi vaimsuse vastu tekitab tahte külastada mõnda pühapaika, mille tulemusena õpid midagi erilist. Sel perioodil kiirgab sinust enesekindlust ja karismat. Tööalaselt rahuldav periood.

Mai

Viitab vaimsele enesearengule ning reisidele. Arengud karjääris on tõenäolised ning on soovitatav püsida oma töökohal, sest võid kogeda tööalast arengut, mis su pahviks lööb. Kodus on olukord pingeline, samas ühiskondlik staatus tõuseb. Võivad esineda probleemid pärandiga.

Juuni

See kuu on paljulubav. Tööalaselt esineb palju ebaharilikku arengut. Uued ettevõtmised koostöös valitsusega toovad ootamatut tulu. Võid saada suurepärast palka koos kompensatsioonidega. Suurenenud rahalise kindlustunde tõttu investeerid oma aega ja raha kodu parendamisele ja renoveerimisele.

Juuli

Sel kuul peaksid olema visa, et ootamatu ebaõnnega toime tuleksid. Kuna rahaline pool jääb mõjutamata sellest segadusest, tuleb sissetulekutel silm peal hoida. Emotsionaalsel tasandil on hea tegeleda heategevusega. Oma tegemistes ole mõõdukas ning väärikas.

August

Juulis esinenud kaos lõppeb augustis ning tulevad esile paremad võimalused. Mentaalselt tunned end võimekana ja õpid selgeks, kuidas oma varasid hallata, et saavutada rahaline kindlustunne. Pööra oma tähelepanu tervisele, sest nii saad vältida suuremat häda tulevikus. Kuna su tähelepanu on suunatud muudele tegevustele, siis sotsiaalses mõttes on tegemist tuima ja passiivse kuuga.

September

Pead olema kannatlik, sest ainult nii tuled toime väljakutsetega. Tervis paraneb kuu alguses, mille tõttu taastub su heaolu ning oled võimeline kaotut tagasi tegema. Rahalised ja emotsionaalsed probleemid leiavad lahenduse ning suudad võtta endale uusi eesmärke.

Oktoober

Sel kuul oled tõsine ja julge. Liigud jõuliselt rahalise vabaduse suunas, millest saavad kasu kõik sinu lähedased. Üldises plaanis on elus märgata arenguid. Võid raha kulutada likviidse vara soetamisele. Tööalaselt on olukord stabiilne.

November

Aasta lõpp kujuneb positiivseks. Oled uudishimulik ning entusiastlik. Näed ja avad seninägemata võimalused, mis toovad kasu üldiselt. Võid omandada mingi spetsialiteedi, mis loob pingelise olukorra oma kolleegidega. Oled sihikindel ja visa, kuna sinu eesmärk on selles konkurentsis võita. Hea periood edutamiseks.

Detsember

Sündmusterohke kuu. Kasvatad oma autoriteeti ja parendad mainet. Oled väärikas ning omandad teiste austuse. Uutes väljakutsetes oled edukas. Oled sotsiaalne ning laiendad oma sotsiaalset ringi. Kui oled tähelepanelik ja ettevaatlik, toob aasta lõpp palju positiivset ning annab sulle uueks aastaks palju energiat ja entusiasmi.

Kui sa tahad teada oma kuumärki, loo omale sünnikaart SIIN

Telli endale personaalne 2018 aasta prognoos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.